Jump to content
Dogomania

Tinka - pamiętacie? Po 2 latach znowu bez domu Prosimy o deklaracje i wsparcie!


BoUnTy

Recommended Posts

W imieniu Dorka dziękuję Tinusiowym cioteczkom za przekazanie kwoty 111,70zł! Pieniążki właśnie wczoraj wpłynęły .DZIĘKUJĘ SERDECZNIE:lol:,tym bardziej,że Dorek jak do tej pory nie miał szczęścia;przez kilka miesięcy nikt nie był zainteresowany jego adopcją i nadal telefon milczy, a nasz dziadunio musi mieć na utrzymanie w DT.
Mam nadzieję,że te darowane przez Tinę - Szczęściarę pieniądze i jemu może przyniosą szczęście:lol:.
Chciałabym móc stanąć przed problemem podziału zebranych finansów Dorka dla innych potrzebujących psiurków

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rowniez bardzo dziekuje za wplate dla Dorka:loveu:wprawdzie stan jego finansow nie jest obecnie najgorszy,ale nie wiadomo jak dlugo jeszcze chory staruszek bedzie w hoteliku,liczy sie dla nas kazda zlotowka,bardzo dziekuje Monice:loveu: ze pamieta o Dorku i prosi o pieniazki dla niego,a Tince zycze duzo wspanialych dni w nowym domku:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Dziękuje Megii, to wspaniała wiadomość.:multi::loveu:[/QUOTE]

Dzisiaj zadzwonię do Pani na dłużej i pogadam chwilę. Wczoraj to ona do mnie zadzwoniła a ja zaganiana byłam wiec tylko mi streściła. Ona był przerażona tą wizytą poadopcyjną, ze chcę jej Tinkę zabrać i teraz biedna samo już dzwoni i mówi że wszystko u nich w porządku:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy na pieski katowicko-sosnowieckie. Pomóżmy bo sytuacja jest dramatyczna.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189938-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-na-2-cele!-do-15.08[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[COLOR=#ff0000][SIZE=4]CIOTKI KOCHANE! ALARM!
TINKA WRACA!

Już mówie. Tinka od misiąca jest u megii1, jej Pani zachorowała. Wszyscy myśleliśmy, że Tinka do niej wróci, niestety wstępna diagnoza jest zła. TINKA ZNÓW MA SIĘ TUŁAĆ :(

Tinka to nadal fajny, pogodny, w dostojnym wieku psiaczek. Domowy, wystrylizowany. Wygląda choćby zjadła 3 Tinki ;)

Proszęwszystkie cioteczki, które jeszcze zaglądają i pamiętają o Tince. Musimy opłacić hotel, który Tinka już zna i traktuje jak dom - ta suka tyle już przeszła ulica->DT-->ulica-->DT---schronisko--->hotel-->DS (2 lata)-->???? :(
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Jak można po 2 latach oddać psa :( :( :( :( :([/QUOTE]

Larciu uwierz mi, to nie wina tejPani. Bo jak ma się psem zająć jak ciągl jest w szpitalu, a lekarze podejrzewają nowotwór płuc?

Edited by BoUnTy
Link to comment
Share on other sites

Kochani, zapraszam! Pilnie potrzbne deklaracje, Tinka ni bedzie miala się gdzie podziać bez tego. Czy ktoś mógłby mnie odciążyć i zająć się wątkiem,ja zupełnie nie jestem w stanie i przez to ucierpi Tinka :((( Tineczka u Megii1 po 3 tygodniach diety odchudzającej ;>>> Biedna babusia zestarzała się, gdybym nie wiedziała, że to ona to bym jej nie poznała...

[IMG]https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=732cc38392&view=att&th=139b715bf361c48e&attid=0.6&disp=inline&safe=1&zw[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=732cc38392&view=att&th=139b715bf361c48e&attid=0.1&disp=inline&safe=1&zw[/IMG]


[IMG]https://mail.google.com/mail/u/0/?ui=2&ik=732cc38392&view=att&th=139b715bf361c48e&attid=0.4&disp=inline&safe=1&zw[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Cioteczki, że jestescie. Bjuta wieczorem napiszę ile wtedy deklarowałaś jeśli chcesz. Ja oczywiście dorzucam deklaracji 20 zł. miesięcznie, więcej nie dam rady.


Czy wyświetlają Wam sie zdjecia Tineczki które wczoraj dodalam? Na innym komputerze mi sie wyświetlały, a na tym nie, i nie wiem czy to tylko mnie, czy ogólnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Bjuta wieczorem napiszę ile wtedy deklarowałaś jeśli chcesz. Ja oczywiście dorzucam deklaracji 20 zł. miesięcznie, więcej nie dam rady.

[/QUOTE]

W sumie nie chcę, bo jeśli to było więcej - to teraz i tak nie dam rady. Tylko poproszę o nr konta na PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...