Jump to content
Dogomania

Młodziutka maleńka LISIA, bezdomna z mojej wsi!!ZAMIESZKAŁA W WARSZAWIE!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane, miałam poprosić, by poczekać do poniedziałku z ogłoszeniami!
Bo jak zaczyna sie cieczka, musimy przeczakać i zrobic sterylizację po. A na razie nie wiem, czy sie zaczyna, z umawianiem sie w lecznicy tez poczekam. To minie jak nic z 5 - 6 tygodni.

Dzis miseczka ryzu i mięska wylizana do czysta. A jak jak chodziłyśmy po ogrodzie, zobaczyła naszą Sońkę na spacerze za płotem, rozszczekała się :lol:

Zaraz dodam zdjecia do pierwszych postów.

[B]Elizka,[/B] dzięki za allegro!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Kochane, miałam poprosić, by poczekać do poniedziałku z ogłoszeniami!
Bo jak zaczyna sie cieczka, musimy przeczakać i zrobic sterylizację po. A na razie nie wiem, czy sie zaczyna, z umawianiem sie w lecznicy tez poczekam. To minie jak nic z 5 - 6 tygodni.

Dzis miseczka ryzu i mięska wylizana do czysta. A jak jak chodziłyśmy po ogrodzie, zobaczyła naszą Sońkę na spacerze za płotem, rozszczekała się :lol:

Zaraz dodam zdjecia do pierwszych postów.

[B]Elizka,[/B] dzięki za allegro![/QUOTE]

malagos, to na razie ją wycofać? ona ma gdzie mieszkać? takie maleństwo, a zimno jak cholera.... dla mnie nie ma problemu, dam inną biedę, a ją ogłoszę jak przyjdzie czas :) tylko chcę mieć pewność, że jest bezpieczna :)

Link to comment
Share on other sites

Mała jest bezpieczna, jest u mnie w dt (oferuje przeciez dt )

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/mam-wreszcie-kojec-z-buda-dla-sredniego-tymczasowicza-127100/[/URL]

Papryczka, tylko szkoda juz danego ogłoszenia :oops: :razz:
Dałas do Metra?

Poradźcie, proszę, co tu robić...Wydać bez sterylizacji? szkoda suni.......
Zakladam wersję optymistyczną, ze zaraz zgłosi sie dom. Rzadko tak jest, ale sie zdarza, to co mówić? Żeby poczekał?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam bazarek, potrzebna są fundusze na sterylizację i szczepienia!

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13444602#post13444602]Nowa zimowa kurtka, z metką- na sterylizację Lisi! do 15.11. - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mała jest bezpieczna, jest u mnie w dt (oferuje przeciez dt )

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/mam-wreszcie-kojec-z-buda-dla-sredniego-tymczasowicza-127100/[/URL]

Papryczka, tylko szkoda juz danego ogłoszenia :oops: :razz:
Dałas do Metra?

Poradźcie, proszę, co tu robić...Wydać bez sterylizacji? szkoda suni.......
Zakladam wersję optymistyczną, ze zaraz zgłosi sie dom. Rzadko tak jest, ale sie zdarza, to co mówić? Żeby poczekał?[/QUOTE]

malagos - nie dałam, wycofałam zgodnie z Twoją sugestią :) jak przyjdzie na nią czas to daj mi znać :) mam gotowe, tylko je zgłoszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']malagos - nie dałam, wycofałam zgodnie z Twoją sugestią :) jak przyjdzie na nią czas to daj mi znać :) mam gotowe, tylko je zgłoszę :)[/QUOTE]


Witaj, ja w sprawie ogłoszenia w Metrze malej zamojskiej suczki Mony. Oto jej wątek, jeśli możesz zrobić ogłoszenie będę bardzo wdzięczna. Jeśli nie, daj namiary, będę sama próbować! Pozdrawiam Aga.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mona-zamojska-kudlaczka-czeka-na-dom-w-hoteliku-172371/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Witaj, ja w sprawie ogłoszenia w Metrze malej zamojskiej suczki Mony. Oto jej wątek, jeśli możesz zrobić ogłoszenie będę bardzo wdzięczna. Jeśli nie, daj namiary, będę sama próbować! Pozdrawiam Aga.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mona-zamojska-kudlaczka-czeka-na-dom-w-hoteliku-172371/[/URL][/QUOTE]

zrobię, tylko chwilkę trzeba poczekac - przyszły tydzień, albo za dwa. bo mam teraz całe mnóstwo psiaków do ogłoszenia :) zapisuję sunie :)

Link to comment
Share on other sites

Lisia jest taka delkikatna...Ślicznie prosi, podnosi łapki do góry, jak idę do niej z miseczką i jedzeniem.

Weszły dzis do mnie do pracy dwie kobiety, które dokarmiaja bezdomne psy. I zgłaszja mi czarne psiatko pod Ośrodkiem Zdrowia, i łaciate maleństwo , oczywiscie przy PKS. Ale psy były wczoraj, dzis juz nie ma. W głowę zachodzimy, gdzie te psy przepadaja. Półdzikie, wystraszne, nie wierzę, ze ktoś je wział pod pachę i zaniósł do domu.
Na koniec panie z żalem mówią "I naszej Lisi juz nie ma , juz ze dwa dni...." :evil_lol:
Ale sie ucieszyły, jak powiedziałam im o suczce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pliszka']Wysłałam zdjęcia Lisi koleżance, która szuka małej suni dla swojej mamy. Decyzja jeszcze nie podjęta, ale może może.... Trzymam kciuki bo sunia jest urocza i fajny domek jej się należy :) Malagos, ukłony dla Ciebie za pomoc suni.[/QUOTE]


Pliszko, byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Narrow][SIZE=3][COLOR=DeepSkyBlue]cioteczko trzymammmmmm za domek , zeby byl prawdziwie kochajacy malenka Lisie:loveu::loveu::loveu::thumbs::Dog_run:jakze Lisiunia jest delikatniusia :loveu:taka Ksiezniczka kofaniutka![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...