Jump to content
Dogomania

Młodziutka maleńka LISIA, bezdomna z mojej wsi!!ZAMIESZKAŁA W WARSZAWIE!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=2][B][COLOR=Green]Zaoffuję cioteczce :oops:

Zapraszam na BAZAREK - KALENDARZOWE SZALEŃSTWO na nasze psiaki. Jak co roku WSPANIAŁE, świetnej jakości KALENDARZE:[/COLOR][/B][/SIZE]
[INDENT][CENTER][SIZE=2][B][COLOR=Green]
[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174574-KALENDARZE-2010-piekne-WIELOPLANSZOWE-z-ZEGAREM-TRA-JDZIELNE-na-JAE-drzejA-w-do-7-12"]http://www.dogomania.pl/threads/1745...zejA-w-do-7-12[/URL][/SIZE][/CENTER]
[/INDENT]
[SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/174574-KALENDARZE-2010-piekne-WIELOPLANSZOWE-z-ZEGAREM-TRA-JDZIELNE-na-JAE-drzejA-w-do-7-12?p=13589869#post13589869"][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Pewnie, nie mów, najwyżej nas porozrywa z ciekawości. :diabloti:[/QUOTE]

a to powiem :)
Otóż państwo z synem (14 lat, tyle co moja Aga...) przyjechali do nas, zostali na obiedzie, przegadaliśmy kilka godzin. Lisia podbiła ich serca od pierwszego zobaczenia. Psiarze, po piesku który odszedł w wieku 15 lat, po 2 latach postanowili zaadoptować suczkę. Pani nie pacuje, syn chodzi do amerykańskiej szkoły. Wygłaskał Lisię i upewniał się, czy ją zabiorą...
Tysiace przykazań, wskazówek, informacji, spakowanie zabaweczek, kocyka, obróżki i smyczki i ....Pojechali.
w najblizszym czasie odwiedzimy Lisię i nowych państwa.
Bądź grzeczna. Lisiu i bądź szczęśliwa!

Link to comment
Share on other sites

Taki sobie spisik zrobiłam (nieskromnie) zwierzątek, ktore przewinęły sie w tym roku przez nasz dom: 12 wyadoptowanych, Gajana jest trzynasta w kolejce. Najkrócej byłam maleńka koteczka - 2 godz., poszła do mojej sąsiadki, w srodę ją zabieramy razem z Gajką na sterylizację. Najdłuzej Muszka z Olkusza i Ami z Zamoscia, po 3 miesiące.
A Lisiaczka była jednym z milszych psów, które miałam w ostatnich latach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A, jakos tak sie udało...
Na moje nieszczęście dziewczyny odwiedziły schronisko w Lubartowie :( Wsród masy psów, w niezbyt dobrych warunkach, mała, biedna suczka... I co miałam odpowiedzieć Asi, jak pyta, czy.... ?[/QUOTE]

Ja tam nie wiem, co miałaś odpowiedzieć, wiem za to, co odpowiedziałaś. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczyny, Lisia ma sie swietnie, a ja nie mogę uwierzyć, ze tacy ludzie, jak poństwo od Lisi są jeszcze na swiecie!
[B]Agusia,[/B] podam chetnie nr konta, ale juz nie na Lisię, a na ...nie mam dla niej imienia .... Krówka, tak na nia mówiły wolontariuszki w Lubartowie.
Załozę jej wątek i zrobie zdjecia. Odrobaczenie, szczepieniw p-ko wściekliżnie, sterylizacja- na już.
Nie miała baba kłopotu, cholerka....:(
[B]Isadora, tomcug[/B] - nie opuscicie mnie i tym razem, co?............ Proszę.....
A przypominam, ze Gajana nadal czeka na dom, z tym że siedzi na kanapie, a nie w budzie, bo się smam nudziła i piszczała. Teraz ma koleżankę, ale jak teraz z kanapy ją cofnać do budy?
Ale się porobilo , ehhhhhh...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...