Jump to content
Dogomania

Młodziutka maleńka LISIA, bezdomna z mojej wsi!!ZAMIESZKAŁA W WARSZAWIE!


malagos

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Malagos, no i jaką decyzję podjęłaś? Skoro nie piszesz, to mam nadzieje, że poszłaś po Lisię.....
Cioteczki, może chcecie coś kupić z Anglii, dochód byłby na lisię! może dobrą herbatę, kawę, perfumy, wysyłka byłaby na mój koszt![/QUOTE]
Jutro zrobię zdjecia takie bardziej domowe, do ogłoszeń.
Mam jeszcze pieniadze po Lawendzie, wpłacila mi Randa i mam je do dyspozycji. Moge opłacić.
Naswiekszy koszt to sterylizacja. Bez tego ani rusz...

Jutro zadzwonie do naszego guru od sterylek i zapiszę pannę.
Jutro wystawie bazarek na Lisię, mam nowiutką kurtkę z metką.

[B]Isadora[/B], kocham Cię za te banerki!

[B]I bardzo Wam dziekuję,[/B] że tu jesteście :oops:
U nas teraz tyle sniegu, że chodnika nie widać .
Jak poszłam po tę sunię do centrum naszej wsi, nie było jej na przystanku. Znalazłam ją śpiacą na kupce lisci pod ścianą sklepu. Schowała się przed wiatrem i sniegiem. Nie wzięłam aparatu, ale wierzcie mi, serce scisneło mi się w supełek :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiedziałam, kochana jesteś!!! A mnie to kamień z serca spadł! Lepsza budka u Ciebie, niż ta kupka zeschłych liści na rynku!!!

Zdjęć to nie mam i nie porobię, bo nie mam czym, ale poszperam może znajdę na Internecie. Ceny też się rozeznam na weekendzie, bo to trzeba do miasta, a ja na wsi siedzę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Kochana...abo 12zł(wyróżnienie),abo 14zł(wyróżnienie z pogrubieniem)!
No,to by było świetnie jak już Małgoś zdecyduje,że robić maleńkiej to allegro!

Małgoś...i jak?[/QUOTE]
Tylko pewnie te zdjecia, co?... No i nie wiem, czy do kotów ok, musze przetestować na Borysie. Do innych psów świetna, ale to one tu rzadzą, mała tylko ogonek podkuliła i dała sie obwachać całej mojej trójce.
To ja poproszę allegro z w[B]ypróżn[/B]ieniem :evil_lol: Jak wisieć, to za dwie nogi ...
I nr konta pliss.
Acha, w piatek przyjeżdza zgodnie z harmonogramem suczka od Erki z Kielc, taka bida ze stawów (chyba juz w myslach nazwałam ją Stawka). Myśle, zę do budki zmieszczą się dwie, cieplo tam mają i przytulnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Malagos, no i jaką decyzję podjęłaś? Skoro nie piszesz, to mam nadzieje, że poszłaś po Lisię.....
Cioteczki, może chcecie coś kupić z Anglii, dochód byłby na lisię! może dobrą herbatę, kawę, perfumy, wysyłka byłaby na mój koszt![/QUOTE]

A nad herbatą bym pomyślała. Tutaj pijam tylko assam lub nilgiri, absolutnie tylko liściasta, czarna. Im większe liście tym lepiej. Ja nie piję w ogóle tej na smyczy i ze sklepów. Kupuje tylko w herbaciarniach i to sprawdzonych. Jakby jakiś w tym stylu fiveoclock sie pojawił to czemu nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Nie mam pojęcia:( Jakie to są kosmetyki? Postaram się sprawdzić, tylko muszę wiedzieć jakie?[/QUOTE]


Sprawdziłam, moim zdaniem są drogie, jeśli się przeliczy funty na złotówki i chyba dostępne tylko przez internet, raczej nie widziałam ich w drogeriach. Oto link do tego sklepu:
[url=http://www.thebodyshop-usa.com/index.jsp?cm_re=Tyra_LoveBodyButter-_-Navigation-_-logo]The Body Shop - Natural Beauty Products inspired by Nature and Ethically made[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][B]Tylko pewnie te zdjecia, co?[/B]... No i nie wiem, czy do kotów ok, musze przetestować na Borysie. Do innych psów świetna, ale to one tu rzadzą, mała tylko ogonek podkuliła i dała sie obwachać całej mojej trójce.
To ja poproszę allegro z w[B]ypróżn[/B]ieniem :evil_lol: Jak wisieć, to za dwie nogi ...
I nr konta pliss.
Acha, w piatek przyjeżdza zgodnie z harmonogramem suczka od Erki z Kielc, taka bida ze stawów (chyba juz w myslach nazwałam ją Stawka). Myśle, zę do budki zmieszczą się dwie, cieplo tam mają i przytulnie.[/QUOTE]

Małgoś...to wyczekamy do jutra...i jak tylko wstawisz fotki,i może na Borysie sprawdzisz,to natychmiast za allegro ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wypróżnione się zabieram...co racja ,to racja-jak już ,to za obydwie nogi!

Spokojnej nocy...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rano był spacerek i miła niespodzianka, w siłowni czysciutko, wytrzymała całą noc. Ona chyba była domową suczką, i to chodzenei na smyczy, i nie boi sie wejść do domu.
Zaprowadziłam ją do budki, została w kojcu z miseczką chrupek. Nie zauważyła nawet, jak odchodziłam, zajęta jedzeniem.
Ja wrócę z pracy, zabierzemy sie za te zdjecia do ogłoszeń.
Aha, i wydaje mi sie, ze zaczyna sie cieczka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Rano był spacerek i miła niespodzianka, w siłowni czysciutko, wytrzymała całą noc. Ona chyba była domową suczką, i to chodzenei na smyczy, i nie boi sie wejść do domu.
Zaprowadziłam ją do budki, została w kojcu z miseczką chrupek. Nie zauważyła nawet, jak odchodziłam, zajęta jedzeniem.
Ja wrócę z pracy, zabierzemy sie za te zdjecia do ogłoszeń.
Aha, i wydaje mi sie, ze zaczyna sie cieczka :shake:[/QUOTE]


Małgoś pięknie poluje na wszelkie informacje o maleńkiej...a ja je skrzętnie zbieram...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze wyrzucił, sama komuś nie uciekła, bo jak raz sie pojwiła przy wiacie PKS, to nie odchodziła. Zimą zabrałam stamtąd Linkę, ratlerkowa sunię, i tez zachodzę w głowę, skad taka dama znalazła sie na ulicy (Lina na cudowny dom w Tarnowie), a poprzednio Emi, mieszanke ratlerka z charcikiem (dom w Warszawie) - ale to były psy ewidentnie domowe, kanapowe, nie wiejskie burki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Nie mam pojęcia:( Jakie to są kosmetyki? Postaram się sprawdzić, tylko muszę wiedzieć jakie?[/QUOTE]
Widze, że już masz.
[quote name='agusiazet']Sprawdziłam, moim zdaniem są drogie, jeśli się przeliczy funty na złotówki i chyba dostępne tylko przez internet, raczej nie widziałam ich w drogeriach. Oto link do tego sklepu:
[URL="http://www.thebodyshop-usa.com/index.jsp?cm_re=Tyra_LoveBodyButter-_-Navigation-_-logo"]The Body Shop - Natural Beauty Products inspired by Nature and Ethically made[/URL][/QUOTE]
Oni mają swoje sklepy firmowe, na pewno. Nie wiem gdzie ale są.
Cholercia, zawsze tak jest, ze jak coś fajnego to drogie.

Bardzo się cieszę, że malutka bezpieczna, słowo się rzekło, mogę wpłacić grosik, poproszę o konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Pewnie, ze wyrzucił, sama komuś nie uciekła, bo jak raz sie pojwiła przy wiacie PKS, to nie odchodziła. Zimą zabrałam stamtąd Linkę, ratlerkowa sunię, i tez zachodzę w głowę, skad taka dama znalazła sie na ulicy (Lina na cudowny dom w Tarnowie), a poprzednio Emi, mieszanke ratlerka z charcikiem (dom w Warszawie) - ale to były psy ewidentnie domowe, kanapowe, nie wiejskie burki.[/QUOTE]


Dobrze słyszeć, ze domek Liny w Tarnowie jest fajny, bo to po mojej nieodżałowanej Sissi!

Myszo, sklep którego link wkleiłam okazał się być tylko amerykański, bo chciałam się zarejestrować, a tu kraj tylko USA. Popatrzę jeszcze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Dobrze słyszeć, ze domek Liny w Tarnowie jest fajny, bo to po mojej nieodżałowanej Sissi!

Myszo, sklep którego link wkleiłam okazał się być tylko amerykański, bo chciałam się zarejestrować, a tu kraj tylko USA. Popatrzę jeszcze:)[/QUOTE]

A ja zmieniłam na UK, nie można? Na pewno można, najpierw trzeba zmienić kraj, potem register i jest UK :)
[url]https://secure.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/mybodyshop/register.aspx[/url]

Link to comment
Share on other sites

super, kamień z serca bo myślałam o niej - u nas bez śniegu, ale potwornie zimno było wczoraj. na tej kupce liści to faktycznie jakbym zobaczyła to serce w kawałkach.... straszne to musi być dla psiaka - z domu na ulicę... ja się ze swoimi psiakami przeprowadziłam, to starsza mimo że już kilka dni minęło jest bardzo pilnująca (się i mnie) i widać, że to dla niej było stresujące... małe biedactwo, tak się cieszę, ze już jest u Ciebie.

dziewczyny, mam propozycję. tak jak powiedziałam od razu zrobię jej ogłoszenie w drukowanym Metrze. one mają zazwyczaj dużą skuteczność więc może poczekajcie z tym allegro - w razie czego będą pieniążki na inne ogłoszenie. jak się odpukać z Metrem nie uda to wtedy się zrobi allegro. i też czekam na zdjęcia, jakby się udało jakieś z bliska mordki z jakąs maskotką :eviltong::diabloti: zrobić to byłoby super - ostatnio Pralinka miała takie zdjęcie, też młodziutka sunieczka i w jeden dzień znalazła domek. zdjęcia w Metrze są nieduże, więc dobrze zrobić z bliska zdjęcie psiakowi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']super, kamień z serca bo myślałam o niej - u nas bez śniegu, ale potwornie zimno było wczoraj. na tej kupce liści to faktycznie jakbym zobaczyła to serce w kawałkach.... straszne to musi być dla psiaka - z domu na ulicę... ja się ze swoimi psiakami przeprowadziłam, to starsza mimo że już kilka dni minęło jest bardzo pilnująca (się i mnie) i widać, że to dla niej było stresujące... małe biedactwo, tak się cieszę, ze już jest u Ciebie.

dziewczyny, mam propozycję. tak jak powiedziałam od razu zrobię jej ogłoszenie w drukowanym Metrze. one mają zazwyczaj dużą skuteczność więc [B]może poczekajcie z tym allegro[/B] - w razie czego będą pieniążki na inne ogłoszenie. jak się odpukać z Metrem nie uda to wtedy się zrobi allegro. i też czekam na zdjęcia, jakby się udało jakieś z bliska mordki z jakąs maskotką :eviltong::diabloti: zrobić to byłoby super - ostatnio Pralinka miała takie zdjęcie, też młodziutka sunieczka i w jeden dzień znalazła domek. zdjęcia w Metrze są nieduże, więc dobrze zrobić z bliska zdjęcie psiakowi :)[/QUOTE]

Na razie czekam na Małgoś...niech ona podejmie decyzję,ja się dostosuję!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']super, kamień z serca bo myślałam o niej - u nas bez śniegu, ale potwornie zimno było wczoraj. na tej kupce liści to faktycznie jakbym zobaczyła to serce w kawałkach.... straszne to musi być dla psiaka - z domu na ulicę... ja się ze swoimi psiakami przeprowadziłam, to starsza mimo że już kilka dni minęło jest bardzo pilnująca (się i mnie) i widać, że to dla niej było stresujące... małe biedactwo, tak się cieszę, ze już jest u Ciebie.

dziewczyny, mam propozycję. tak jak powiedziałam od razu zrobię jej ogłoszenie w drukowanym Metrze. one mają zazwyczaj dużą skuteczność więc może poczekajcie z tym allegro - w razie czego będą pieniążki na inne ogłoszenie. jak się odpukać z Metrem nie uda to wtedy się zrobi allegro. i też czekam na zdjęcia, jakby się udało jakieś z bliska mordki z jakąs maskotką :eviltong::diabloti: zrobić to byłoby super - ostatnio Pralinka miała takie zdjęcie, też młodziutka sunieczka i w jeden dzień znalazła domek. zdjęcia w Metrze są nieduże, więc dobrze zrobić z bliska zdjęcie psiakowi :)[/QUOTE]


Mam śliczną małą kudłatą suczkę z Zamościa. Napisz mi jak zrobić to ogłoszenie w Metrze, o którym piszesz! Z góry dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...