Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł, a ja marznę!!!! Azor ma nowa budę :) dziękuję za slomę i karmę!


Recommended Posts

[quote name='Livka']Qrcze , Ty to masz dobrą rękę wszystkie twoje pieski znajdują domki:loveu:
Masz siłę przekonywania:evil_lol::evil_lol: dziewczyno, wykorzystuj ją jak najczęściej:cool3:
w wiadomych sprawach oczywiście:diabloti:[/QUOTE]

chmmm wykorzystuje ja gdzie się da hahaha :evil_lol:

porażka jedna tez była :( niestety

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam.
Wujek ma płyty paździerzowe, których moze uzyc w środku budy, ma styropian moze skombinowac papę ale niestety w tej chwili nie ma porzadnych desek z których mogłby zbic budę po zewnętrznej stronie i jej dach.
Jesli, znajdzie się ktos kto takie deski dostarczy to Wujek zrobi bude za darmo :)
Powiedział, że nie weźmie kasy za schronienie dla bezdomnego psiaka.
To tyle jesli chodzi o mnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']Rozmawiałam.
Wujek ma płyty paździerzowe, których moze uzyc w środku budy, ma styropian moze skombinowac papę ale niestety w tej chwili nie ma porzadnych desek z których mogłby zbic budę po zewnętrznej stronie i jej dach.
Jesli, znajdzie się ktos kto takie deski dostarczy to Wujek zrobi bude za darmo :)
Powiedział, że nie weźmie kasy za schronienie dla bezdomnego psiaka.
To tyle jesli chodzi o mnie[/QUOTE]
Warto byłoby wykorzystać dobre chęci :lol: tylko skąd te deski, może ktoś mógłby skombinować odpłatnie i tak wyjdzie taniej :p a buda przynajmniej solidna i ocieplona

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Więc tak...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Piesiak (imienia z nerwów nie zdążyłam ustalić :oops:) jest dokarmiany przez rodzinę, sypia pod chmurką bo to temperamenty włóczykij i pędziwiatr. W największe mrozy sypia w domu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Głównego bohatera pod wskazanymi adresami i okolicy nie zastałam. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Bramka domu w którym mieszka mama zmarłego zamknięta, dom pusty. Kobietę zabrała córka z W-wy. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Zdobyłam nr telefonu do brata byłego właściciela, jestem z nim umówiona na jutro rano (7.30) , żeby zmierzyć psiaka (mam nadzieję, że się pojawi), zostawić prezenty żywnościowe i omówić ich oczekiwania odnośnie pomocy.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Psina jest wielkości +- owczarka niemieckiego. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pan z którym rozmawiałam twierdzi, że psiak będzie miał problem z przyswojeniem nowego lokum. Uważam że spróbować trzeba; jeśli nie będzie chciał spać w budzie, wymyśli się coś innego a „chatkę” przekaże innemu potrzebującemu. Na podwórku niestety nie ma zbyt wiele miejsca na budę :shake:. Jutro rozejrzę się dokładnie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kołderka – jak najbardziej.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Reszta szczegółów niestety jutro[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anado']Tu moze wypowie sie Obraczus87 ale z watku wnioskuje ze to najlepsze rozwiazanie.Zobaczymy tez co wyniknie ze spotkania z bratem zmarlego wlasciciela.[/QUOTE]

W związku z tym, że pies nie jest przyzwyczajony do spania w budzie, najlepiej byłoby postawić prowizorkę. Jeśli ta zda egzamin, można mysleć o zakupie/zrobieniu solidnej budy. To wstępne ustalenia które padły po rozmowie z Obraczus87.

Link to comment
Share on other sites

Aga dziekuję za wizyty wczorajsza i dzisiejszą :)

Rozmawiałam z Negri, jeśli buda, która Negri dała Rusti do Serocka będzie miała dobre wymiary, wtedy postawimy Psiakowi te bude i zobaczymy. Jesli pies będzie z niej korzystał, wtedy zaczniemy myśleć nad zrobieniem porządnej ocieplonej budy. Jeśli jednak się okaże, że buda nie zainteresuje psa (szczerze mówiąc wątpię w to) wtedy pomyślimy co dalej.


Dla przykłądu powiem, że Tina, która przebywa teraz w DT w Serocku, do tej pory spała ale... na budzie. Do budy nie wchodziła w ogóle. Wczoraj na własne oczy widziałam z jaką chęcia do niej wchodziła i obserowała świat :)

Czekam, aż Darek wróci do domu i mi poda dokłądne wymiary budy.

[B]Psiak: wysokość 57cm, długość 70cm[/B]

Karolina, jak tylko będę wiedziała skąd wykombinowac takie deski (szczerze mówiąć nie mam zielonego pojęcia) to oczywiście skorzystałabym z pomocy Twojego wujka :)

Link to comment
Share on other sites

Może z tatrtaku?
[URL="http://www.tartaki.com.pl/firma2381.html"]tartaki.com.pl / Spółdzielnia Usługowo-Handlowa "ROL-TRAK" / pow. Legionowo /[/URL]
[URL="http://www.tartaki.com.pl/firma1965.html"]tartaki.com.pl / PUH BUD-LECH Teresa Wiśniewska / pow. Legionowo /[/URL]
[URL="http://www.tartaki.com.pl/firma2507.html"]tartaki.com.pl / REMZO Mechaniczna Obróbka Drewna / pow. Pułtusk /[/URL]

i ogólnie:
[URL]http://www.tartaki.com.pl/katalog_firm/[/URL]

Jest jeszcze taka możliwość (str.16):
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/watek-uslugowy-102410/index16.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wymiary budy:

szer. - 78cm

dł.- 78cm

wys. 75cm.

[B][COLOR=red]PILNIE POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA MOGŁABY PRZEWIEŹĆ BUDĘ O POWYŻSZYCH WYMIARACH Z SEROCKA DO ZĄBEK!!! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Buda nie jest duża, więc zmieści się na pewno do auta typu kompi, bądź hatchback z rozkładanymi siedzeniami tylnymi.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Transport załatwiony, Pani Joanna z Mapy Dogomaniaków nam pomoże, nieodpłatnie :loveu: bardzo dziękujemy!

Już jutro Pani Joanna pojedzie po budę, w Zabkach pomoże Jej Aga i zobaczymy czy Azor bedzie korzystac z budy. Ja myślę, że będzie jak najbardziej, tylko potrzeba na to troszkę czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...