Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł, a ja marznę!!!! Azor ma nowa budę :) dziękuję za slomę i karmę!


Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zoja.'][B]Obraczus[/B], materacyk już w pokrowcu -czeka na odbiór :)[/QUOTE]


OK, bardzo dziękuję. :loveu:

napisz mi proszę na PW kiedy mogę odebrać materacyk, mam tutaj na myśli cały tydzień.

Acha jeśli chodzi o budę, to niestety nie zmieściła się ona do auta p. Joanny.

Ja w środę powinnam Ją zabrać w drodze powrotnej od rodziny. Na szczęści mój TZ ma wolne, więc jak tylko zmierzy bagażnik to potwierdzę czy pojedziemy w środę po nią.

Link to comment
Share on other sites

Porażka z budą totalna, przepraszam Azorku staraliśmy się Ci pomóc.
Buda jest dużo większa, obwód samej budy zgodzę się może mieć podane wymiary, ale daszek wystaje minimum na 15 cm, podłoga na ok. 10 cm i z pewnością jest wyższa. Rozmontować budy nie można ponieważ zniszczy się całą budę, buda jest solidnie uszczlniona, mieliśmy nawet pomysł żeby odciąć daszek, ale to jest gruba płyta paździerzowa.
Bez problemu wejdzie do samochodu typu Citroen berlingo, bus itp.
Nie zmieści się do żadnego kombi, my pojechaliśmy suwem Nissan X-Trail i się nie zmieściła w żaden sposób. A tak dobrze się zapowiadało :placz:

Link to comment
Share on other sites

Mogę postarać się uprosić o udostępnienie komuś zaufanemu samochodu Citroena berlingo( tam buda się zmieści), ale można go odebrać w dni powszednie po 17.00 i koniecznie zwrot do 19.30 lub sobota od 14.00 do 17.00.
Przez najbliższe 3 tygodnie nie mogę zająć się tym sama.

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka załatwiła transport - przyczepkę. Dzisiaj buda trafiła do Azora. Niestety Azor nie wie do czego ona służy :-(

Godzinę temu sama poszłam do Azorka (akurat jestem w Ząbkach). Azor czekał na ulicy. Furtka zamknięta. Przywitał się. Jak dla mnie ma w sobie coś :) i mnie się podoba.
Był cały mokry, chciałam go zachęcić do wejścia do budy, nie udało mi się... stał tak cały mokry i patrzył sobie...
Ma nadzieję, że się uda i przekona się do budy...

[IMG]http://images46.fotosik.pl/225/bc5eb50376b31761med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images43.fotosik.pl/225/05df5b7ad894b67dmed.jpg[/IMG]


Buda do sprawdzenia czy Azor będzie w niej spał. Jeśli przekona się do budy, zaczniemy budować budę specjalnie dla Niego.

[IMG]http://images49.fotosik.pl/225/2915fb12aceb9123med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']Dziś zrobię próbę "na parówkę" w budzie. Jeśli to nie podziała, trzeba będzie czekać cierpliwie.[/QUOTE]


Tutaj raz chyba nie wystarczy :shake: trzeba mu często cos tam zostawiać/ wrzucać żeby miał pozytywne bodźce zwiazane z tym nowym przedmiotem, do tego to starszy psiak wiec moze to potrawać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ja wczoraj miałam stresa lekkiego, bo byłam tam po raz pierwszy i bałam się że zza rogu wsykoczy ktoś do mnie z buzią. Ale tak się nie stało. Ja Mu włożyłam przysmaki do budy ale nie chciał wejść :( może parówka będzie bardziej smakowita. :)[/QUOTE]

On na zabiedzonego nie wygląda więc trudno się staruszkowi dziwić że nie wskoczył odrazu do budki. Trzeba cierpliwości. Mi się wydaje że kiedyś on do niej wejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Bylam ok. 16.30 u Azora, tyle że go nie zastałam :roll:
Buda pusta, bo co prawda nie pora na spanie, zostawilam w budzie zachętę no i zobaczymy. Nie było się nawet kogo zapytać, czy buda użytkowana jest czy nie. Jeszcze dziś sprawdzę jak wygląda sytuacja w Azorkowej (pożyczonej od Negri :loveu:) budzie.
Oj, coś mi się zdaje że na sukces trzeba będzie nam jeszcze poczekać ;)
Dobrze, że mrozów nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...