Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł, a ja marznę!!!! Azor ma nowa budę :) dziękuję za slomę i karmę!


Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=red]Info z dnia 02.12.2010.[/COLOR][/SIZE]
Kolega mojego Tz załatwił słome dla Azora, trak więc powinno wystarczyc na cała zimę - dziekuję :)
Selenga oraz mala_czarna podarowały chlopakowi sucha karmę :) dziękuje :)

Chłopak na te chwile jest zabezpieczony na zime :) nabrał futerka, śpi w budzie w nocy nawet mi lekkich mrozach co jest ogromnym plusem :) kiedyś wchodził do budy dopiero gdy temp była bardzo niska :)


[SIZE=4][COLOR=red]-----------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Wujek Karoliny wykonał dla Azorka super budę!!! [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Bardzo dziękujemy!!! :) [/COLOR][/SIZE]


[SIZE=4][COLOR=red]DZIĘKI WAM AZOREK BĘDZIE Ma PIERWSZĄ W SWOIM ŻYCIU BUDĘ :) :loveu:[/COLOR][/SIZE]


W niedzielę 01.11 dowiedziałam się, że w Ząbkach (za Warszawą) po okolicy kręci sie pies o imieniu AZOR. Dzięki Mamie Mojego TZ zostało przeprowadzone śledztwo w tej sprawie.

Właściciel psa zmarł jakieś 2 miesiące temu. Pies często kręcił się po okolicy, ale każdy wiedział do kogo należy pies. Teraz nie była pewna czy rodzina sie Nim zajeła, dlatego trzeba było sie tego dowiedzieć. Nie dawało mi to spokoju. Wiedziałam tylko tyle, że pies często przesiaduje pod sklepem oraz że śpi na ziemi, wieczorami się trzęsie z zimna. :-(

[B]Mama mojego TZ dowiedziała się nastepujących rzeczy:[/B]
pies od zawsze chodził luzem, wracał na podwórko na noc. Jednak kiedy żył właściciel piesek miał wykładane koce, materace. PIES NIE MA BUDY!!!
Teraz Azorka dokarmia kuzyn, który mieszka obok.

[SIZE=3][COLOR=blue]Azor w chwili obecnej mieszka w budzie pożyczonej od jednej z Dogomaniaczek. Wiemy już, że psiak korzysta z nowego lokum.[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]Dlatego z czystym sumieniem bardzo proszę Was o wsparcie finansowe na zakup budy. Budy specjalnie dla Azora!!! Psiak ma około 12 lat, zasługuje chociaż na budę... niestety teraz gdy jest zimno, nie ma praktycznie kontaktu z człowiekiem :( jest bardzo smutny i przygnębiony :( [/COLOR][/SIZE]





[B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images46.fotosik.pl/225/bc5eb50376b31761med.jpg[/IMG][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000][IMG]http://images43.fotosik.pl/225/05df5b7ad894b67dmed.jpg[/IMG][/COLOR][/B]



[COLOR=red][B]Deklaracje na zakup budy:[/B][/COLOR]
[COLOR=black]- zerduszko - 10 zł[/COLOR]
- obraczus87 - 10,84 zł
- Aga-33-76 - 10 zł
- agat21 - 50 zł
- anado - 2,16 zł
- Awit - 10 zł
- natalijo - 107zł

RAZEM: 200 zł

[COLOR=red][B]Wpłaty na zakup budy:[/B][/COLOR]

[COLOR=black]- anado - 2,16 zł[/COLOR]
- agat21 - 50zł
- natalijo - 107 zł
- obraczus87 - 10,84 zł
- Awir - 10 zł
- zerduszko - 10 zł
- Rustamka - 5 zł
- Aga-33-76 - 10 zł

Razem: 205zł

Wypłaciłam 200zł.

Zostaje: 5 zł :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A możesz podac dokładnie pod którym sklepem kreci się ten pies z jakiej ulicy on jest ( gdzie mieszkał jego pan) Bywam w Ząbkach ( moja siora tam mieszka) moze da sie jakos pomóc. :roll: Może trzeba jakąś karme podrzucic czasem tej pani albo w ogóle jakies jedzenie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']A możesz podac dokładnie pod którym sklepem kreci się ten pies z jakiej ulicy on jest ( gdzie mieszkał jego pan) Bywam w Ząbkach ( moja siora tam mieszka) moze da sie jakos pomóc. :roll: Może trzeba jakąś karme podrzucic czasem tej pani albo w ogóle jakies jedzenie ?[/QUOTE]


Koło ulicy Mickiewicza. Na tej ulicy również pies ma podwórko. Karma myslę, że jak najbardziej byłaby wskazana, bo nie sądzę, aby pies dostawał karmę. Myslę, że to raczej jakieś "końcówki". Priorytetem w chwili obecnej jest zakup budy. Jak będę u TZ to na pewno tam się wybiorę i podpytam o wszystko.

Link to comment
Share on other sites

bo każdy grosik może zdziałać cuda. :loveu: Nieraz wydajemy na przykład na kolejną gazetę, która tak naprawdę do niczego nam nie jest potrzebna. Złotóweczka tu złotóweczka tam i w końcu dobrniemy do celu:loveu: Fakt, że troche motania i liczenia,a le nic nie ma w końcu za darmo. Tak juz świat ułożony. A psinka rozumiem ma 12 - 13 lat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']Nie ma za co :cool3:. Zastanawiam się tylko czy 12letni piesiak karmę suchę pogryzie :roll: Zabiorę i mokrą i suchą na wszelki wypadek :lol:[/QUOTE]


Aga Kochana, dopytaj prosze Pani również czy może Jej czegos potrzeba?? Nie mam pojęcia ile Ona miec lat... ale może Ona rónież ma jakies potrzeby...

Wiem, że podczas wakacji psiak kręcił koło takiej małej sali weselnej na ogródkach działkowyc. Kręcił się bo dostawał tam jedzenie :)

Aga masz racje, jesli faktycznie ma tyle lat ile ludzie mówia, to karma sucha może byc problemem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Aga Kochana, dopytaj prosze Pani również czy może Jej czegos potrzeba?? Nie mam pojęcia ile Ona miec lat... ale może Ona rónież ma jakies potrzeby...

Wiem, że podczas wakacji psiak kręcił koło takiej małej sali weselnej na ogródkach działkowyc. Kręcił się bo dostawał tam jedzenie :)

Aga masz racje, jesli faktycznie ma tyle lat ile ludzie mówia, to karma sucha może byc problemem..[/QUOTE]

Ok, wybadam sprawę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...