Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł, a ja marznę!!!! Azor ma nowa budę :) dziękuję za slomę i karmę!


Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam u Azora, przywitał mnie na ulicy. Poszłam pod daszek, pod którym ma materacyk. Azorek przytułał się do mnie, prosił abym Go za uszkiem drapała. Potem pojechałam do sklepu i kupiłam Mu puszeczkę, ale... jak wjechałam na ulicę to Azorek szedł za kuzynem sobie.. więc zostawiłam jedzonko i poszłam.

Ale jak tylko podjechałam i wysiadałam z auta, to Azor przez pół ulicy szedł szybciutko do mnie :)

może myślałam, że to Ciocia Agnieszka przyjechała :)

Link to comment
Share on other sites

U Azora w porządku (na tyle ile to możliwe w jego obecnej sytuacji). Przyjechalam ok. 20 - spał sobie na kołderce/materacyku. Było zbyt ciemno żeby sprawdzić ślady używalności budy.
Azorek podniósł się dopiero jak mu michę załadowałam do pełna (z czego kot sąsiadów wchłonął chyba 1/4 zawartości :crazyeye:).
Psiaka wyczochrałam od pyszczka po ogonek, wymiziałam uszka i pysio, czułości na dobranoc naopowiadałam i buziaki od wszystkich ciotek posłałam. :loveu:
To bardzo kulturalny psina - gościa do samiuśkiego auta odprowadził. Miałam wrażenie, że ma chęć wskoczyć do samochodu ale tylko czule pomerdał ogonkiem i zniknąl za furtką.
Umówiliśmy sie na sobotę :cool3:
Azorek ma okropnie gęste to futro i brudne jak diabli :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...