Jump to content
Dogomania

Mój Pan umarł, a ja marznę!!!! Azor ma nowa budę :) dziękuję za slomę i karmę!


Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia1968']może jak uda się zorganizowac budę i jedzonko dla psiaka, to przy okazji coś się Pani pomożę i będzie go bardziej "kochała" - no straszne to, ale cóż - przynajmniej psiaczek byłby bezpieczny.[/QUOTE]

Zdecydowanie; często sytuacja materialna właścicieli/bądź jak w tym przypadku spadkobierców decyduje o bycie lub niebycie tych kochanych stworzeń :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pamietajcie tylko o jednym: pies zawsze żył na podwórku, ale miał w jakis sposób zapewnione koce, materace.. może był wpuszczany do domu. Tego sie niestety już nigdy nie dowiemy zapewne.

Ja sie ciesze, że jednak sie okazało, że rodzina w jakikolwiek sposób sie Nim zajęła. Przypadków, że po smierci właściciela pies jest nagle bezdomny jest bardzo bardzo wiele. Więc ja juz myslałam co zrobic jak sie okaże, że rodzina Go wywaliła...

Brat tego zmarłego Pana sam powiedział, że buda jak najbardziej sie przyda.. zobaczymy co powie Mama.
Wierze jednak, że dojdziemy z Nia do porozumienia :)

Ale uważam, że jeśli spróbujemy pomóc równiez tej kobiecie, warunki bytowe pieska NA PEWNO sie polepszą. Taka jest rzeczywistość.


Dziekuję wszystkim za tak szybkie przybycie i tak szybka reakcję z Waszej strony :) zawsze wiedziałam, że mogę na DOGOMANIAKÓW liczyć :)

Link to comment
Share on other sites

tu jest trochę domków; [url=http://www.newzooland.pl/index.php?cat_id=257]Internetowy sklep zoologiczny - buda dla psa kota , legowiska , budka lęgowa[/url].
W następnym tygodniu będę miała gotowe posłania-materace (niezbyt piękne, ręcznie szyte, ale ciepłe. Z pokrowcem do prania). Przyda się?
Jeśli tak proszę na prv adres do wysyłki. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']tu jest trochę domków; [URL="http://www.newzooland.pl/index.php?cat_id=257"]Internetowy sklep zoologiczny - buda dla psa kota , legowiska , budka lęgowa[/URL].
W następnym tygodniu będę miała gotowe posłania-materace (niezbyt piękne, ręcznie szyte, ale ciepłe. Z pokrowcem do prania). Przyda się?
Jeśli tak proszę na prv adres do wysyłki. :)[/QUOTE]


Super...przynajmniej będzie jakieś rozeznanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']tu jest trochę domków; [URL="http://www.newzooland.pl/index.php?cat_id=257"]Internetowy sklep zoologiczny - buda dla psa kota , legowiska , budka lęgowa[/URL].
W następnym tygodniu będę miała gotowe posłania-materace (niezbyt piękne, ręcznie szyte, ale ciepłe. Z pokrowcem do prania). Przyda się?
Jeśli tak proszę na prv adres do wysyłki. :)[/QUOTE]


Super są te domki i chyba cenowo przyzwoicie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']tu jest trochę domków; [URL="http://www.newzooland.pl/index.php?cat_id=257"]Internetowy sklep zoologiczny - buda dla psa kota , legowiska , budka lęgowa[/URL].
W następnym tygodniu będę miała gotowe posłania-materace (niezbyt piękne, ręcznie szyte, ale ciepłe. Z pokrowcem do prania). Przyda się?
Jeśli tak proszę na prv adres do wysyłki. :)[/QUOTE]


oczywiście ze się przyda :) zawsze :) adres do wysyłki zbedny. Ja któregoś dnia podjadę po to do Ciebie :) po co tracic kase na koszty wysyłki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']tu jest trochę domków; [URL="http://www.newzooland.pl/index.php?cat_id=257"]Internetowy sklep zoologiczny - buda dla psa kota , legowiska , budka lęgowa[/URL].
W następnym tygodniu będę miała gotowe posłania-materace (niezbyt piękne, ręcznie szyte, ale ciepłe. Z pokrowcem do prania). Przyda się?
Jeśli tak proszę na prv adres do wysyłki. :)[/QUOTE]


Zoja. masz nick taki, jak imię Suni, dla której szukamy domeczku :)

Link to comment
Share on other sites

hahaha nie moge z Was :) :loveu:

wracając do tematu, wejdźcie na allegro, tam tez jest bardzo szeroki wybór.

Aga mówiła, że gdzieś w Wołominie robia budy, Owieczka ma się sie zapytac znajomego, Kinia zapyta się TZ o budę. :loveu:

Dzis jadę do Serocka, wiem, że sasia Mego robi budy, podpytam co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']ceny chyba nienajgorsze za te budy.. pewnie nie jest to pierwszy sort, ale..

W takim razie ja przesyłam Tobie mój adres i tel na prv :) Tylko dopiero po weekendzie -bo pokrowce szyje mama na maszynie i muszę poczekać ;)[/QUOTE]

Kochana, wczesniej nie dam rady :) mój terminarz peka w szwach hahah serio. Mam tyle spraw na głowie, że ledwo mam czas na spanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anado']Obraczus musisz dbac o siebie bo jestes nam potrzebna[/QUOTE]




a kto powiedział, że nie dbam ?? Wczoraj dostałam niezły opiernicz od Przyjaciółki, ale :) spokojnie, Zorka pojedzie do nowego domu - jak juz postawi łapki na swojej posesji to odetchnę, Zojka - jest wizytacja domku w weekend... Obecny piesek - niecierpliwie czekam na dzisiejsze wieści :)

Złego diabli nie biora, więc spokojnie. Żyć będę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']a kto powiedział, że nie dbam ?? Wczoraj dostałam niezły opiernicz od Przyjaciółki, ale :) spokojnie, Zorka pojedzie do nowego domu - jak juz postawi łapki na swojej posesji to odetchnę, Zojka - jest wizytacja domku w weekend... Obecny piesek - niecierpliwie czekam na dzisiejsze wieści :)

Złego diabli nie biora, więc spokojnie. Żyć będę :evil_lol:[/QUOTE]
Qrcze , Ty to masz dobrą rękę wszystkie twoje pieski znajdują domki:loveu:
Masz siłę przekonywania:evil_lol::evil_lol: dziewczyno, wykorzystuj ją jak najczęściej:cool3:
w wiadomych sprawach oczywiście:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...