Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[B]Paskuda[/B] właśnie miałam pytać o Ciebie.
Ja jestem zmęczona swoją dziewiątką a co dopiero 14 :O
Dziś u nas był przegląd +tatuaż = wielki lament :/
A tak potem odreagowywały:
[url=http://w118.wrzuta.pl/film/3VSG4I3fyq4/v1706_17-10-11][img]http://c.wrzuta.pl/wm14157/cbae6c24000f0ae04e9c54df/v1706_17-10-11[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja chciałam tylko zameldować, że żyję! Mimo tego, ze 14 szczeniakow w wieku powyzej 6 tygodni daje nieźle popalić :D[/QUOTE]


Łoł,niezła ilość :crazyeye:.Ja przy szóstce nie wiedziałam w co ręce włożyć :evil_lol:.



[quote name='ppaula2'][B]Paskuda[/B] właśnie miałam pytać o Ciebie.
Ja jestem zmęczona swoją dziewiątką a co dopiero 14 :O
Dziś u nas był przegląd +tatuaż = wielki lament :/
A tak potem odreagowywały:
[URL="http://w118.wrzuta.pl/film/3VSG4I3fyq4/v1706_17-10-11"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wm14157/cbae6c24000f0ae04e9c54df/v1706_17-10-11[/IMG][/URL][/QUOTE]



Eeee,nie było tak źle ;).

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie mam 100% zaufania ani do chipów ani do tatuaży dlatego wolę dwa zabezpieczenia.
Tatuaże często się wycierają i po kilku latach nie można ich odczytać.
A chipy mają to do siebie, że lubią się przesuwać i ciężko je znaleźć.
Moja suka ostatnio sprawdzana u weta była przez 15 min i przeraziło mnie to, że gdyby mi się zgubiła inny wet nie miałby chyba tyle cierpliwości aby znaleźć chip :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mpusz']Byliśmy u naszej lekarz, serduszka biją, wszystko w porządku, czekac do czwartku do 63 dc :)[/QUOTE]
To trzymam kciuki, choć nie wiem czy dochodzi do 63 dnia przy licznym miocie ;) Moja zaczęła rodzić w 61 dc a skończyła w 62 :D
[quote name='mpusz']A ja mam się wyciszyc :loveu:[/QUOTE]
I tu ma rację, bo na suczkę przejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ppaula, może i tak być, że nie donosi do 63 dc.
Dziś rano (61 dc) 73,2 stopnie, odmówiła chrupek ale mięsko bardzo chętnie wciągneła ;). Odpoczywa dziewczynka w klateczce, ja w pracy, mąż na posterunku.
Zarzucę po południu zdjątko dziewczynki z wielkim brzuszyskiem :) Jak mi się uda ;)

Co do wyboru chipowania i tatuowania.....moja dziewczyna ma bardzo dobrze zrobiony tatuaż, nic się nie rozmazało i jest czytelny.....sama nie wiem którą wersję zastosuję. Mam jeszcze trochę czasu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ppaula2']Ja niestety nie mam 100% zaufania ani do chipów ani do tatuaży dlatego wolę dwa zabezpieczenia.
Tatuaże często się wycierają i po kilku latach nie można ich odczytać.
A chipy mają to do siebie, że lubią się przesuwać i ciężko je znaleźć.
Moja suka ostatnio sprawdzana u weta była przez 15 min i przeraziło mnie to, że gdyby mi się zgubiła inny wet nie miałby chyba tyle cierpliwości aby znaleźć chip :([/QUOTE]
Jezeli moje fundusze wystarcza, to ja tez będę robiła i tatoo i chipa.
Tak, jak napisałaś: chipy lubią wędrowac... Lecz osoba,która robi od dobrych kilku lat tatuaże moim baskom - robi to wyśmienicie, są czytelne , mimo, że psy miały robione tatuaże 6-7 lat temu...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ja pewnie na chipy się zdecyduje, bo przy moich mopach to hmmm i tak i tak nie byloby widac tatuażu, tylko Frania miała widoczny tatuaż, a moje buldozie jak opuszczały dom to jeden juz wtedy mial nieczytelny tatuaz ( 10 tyg bąbel).... moje mopice mają chipy i obie mają "na swoim miejscu" ;)

Link to comment
Share on other sites

ppaula, dzięki :)
Wykorzystam moment i trochę się prześpię. Nie wiem czy zasnę ale spróbuję.
Dziewczyna ciężko dyszy ale skurczy nie ma jeszcze.
OK godz. 20:00 tempka wyniosła 37,0 stopni.
Na poród wszystko przygotowane tylko.....brak dziewczynki na porodówce, woli póki co swoją klateczkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Ta....
A ja słyszałam o przypadkach gdzie suka na łóżku rodzić chciała ;)
Daj znać co u Was jak już będzie wiadomo.
Jak by co to jutro od rana możesz do mnie dzwonić gdyby Ci rady trzeba było (choć sama mam tylko jeden poród za sobą).
Mój numer: 505024422

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...