Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']my rodzimy za 3 tygodnie :)
juz sie nie moge doczekac bo ostatnie szczeniaczki byly u nas w grudniu 2008[/QUOTE]
My też za 3 tygodnie :) Pierwsze maluchy Graculi i ogólnie nasze pierwsze :)
W ogóle to wczoraj przeżyłam lekki szok ;) Nie widziałam suki przez tydzień, jak wyjeżdżałam była tylko lekko zaokrąglona, wczoraj wróciłam a tu już niezły brzuszek urósł :) Ciekawa jestem jak będzie po kolejnym tygodniu, bo teraz to już chyba z dnia na dzień jest coraz szersza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki za wszystkie niedługo rodzące, a my już po. Od wtorku jesteśmy w powiększonym gronie :multi:. Niestety nie obyło się bez pomocy weta który wydobył naszą trójeczkę na świat. Ale chyba nie jest źle skoro już dziś sucz próbowała na spacerze uskuteczniać biegi i hopki :mad:. A oto i moje szczęścia :loveu:
[IMG]http://www.jessandrationi.com/wp-content/uploads/2010/02/Maluszki.png[/IMG]
[IMG]http://www.jessandrationi.com/wp-content/uploads/2010/02/Jessi-i-dzieci.png[/IMG]
[IMG]http://www.jessandrationi.com/wp-content/lg-gallery/Miot%20A/Razem2.png[/IMG]
[IMG]http://www.jessandrationi.com/wp-content/lg-gallery/Miot%20A/Razem3.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To my też się pochwalimy:)

nasz Spark został TATUSIEM!!!!, 13 grudnia 2009 przyszły na świat niedalego Salzburga małe szpice wilcze 4 dziewczynki i 4 chłopców. Szczęśliwą mamusią została DESNA vom Hadermakrt
[URL=http://img294.imageshack.us/i/desnaneu2.png/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/3894/desnaneu2.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuskazet'] Od wtorku jesteśmy w powiększonym gronie :multi:. Niestety nie obyło się bez pomocy weta który wydobył naszą trójeczkę na świat. Ale chyba nie jest źle skoro już dziś sucz próbowała na spacerze uskuteczniać biegi i hopki :mad:. A oto i moje szczęścia :loveu:
[/QUOTE]

GRATULACJE urocze maluszki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało.
Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE]

Gratulacje dla dzielnej mamuśki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało.
Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE]

Rany to faktycznie musialo być ciężko - całuski dla dzielnej mamusi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało.
Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE]

Gratulacje ;) !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']My też już po, ciężko było, poszło dużo oxytocyny, glukozy, theracalcium, bioakrylu, ostatni szczeniak dosłownie został wymasowany i wyciągnięty, ale się udało.
Maluchów 7, mama nie cięta - teraz odsypia.[/QUOTE]
Gratulacje :)

A ja dzisiaj poczułam maluchy pod ręką, kopią mamę te potworki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Rany to faktycznie musialo być ciężko [/QUOTE]
No cięzko było, nawet nad cesarką się zastanawiałam, ale ja zawsze wolę nie ciąc, jeśli tylko to możliwe, najważniejsze, że się udało, dziś mamusia już w dobrej formie, chetna na spacerki i z dużym apetytem. :)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Czy można się dopisać do grona "oczekujących marcowych"?
Mamy termin na 22 marca
Na usg było widać ...1! szczenię...a tak myślałam, zę będzie więcej:lol:

Jak ja "je" porozdzielam:lol:
No chyba że się schowały

Wchodże sobie tu na stronę :razz:i pierwsze co czytam...to opis trudnego porodu:lol:....,ale sie podbudowałam.;)
To nasz pierwszy poród...no jej pierwszy, a ja rodziłam dwóch synów:lol:
Oby było podobnie;)
Sodalis jestem pełna podziwu:p

Link to comment
Share on other sites

broń boże nie chce straszyć ale jak jest jedno faktycznie to suka moźe nie śpieszyć się z porodem ( nie będa sie pchały na świat z braku miejsca ) trzeba pod koniec bardzo obserwować żeby nie przenosiła (oczywiście wcale tak nie musi być ! ) ... z drugiej strony jak jest baaardzo liczny miot często są wcześniaki... i tak źle i tak nie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oleniek']Witam
Czy można się dopisać do grona "oczekujących marcowych"?
Mamy termin na 22 marca
Na usg było widać ...1! szczenię...a tak myślałam, zę będzie więcej:lol:

Jak ja "je" porozdzielam:lol:
No chyba że się schowały

Wchodże sobie tu na stronę :razz:i pierwsze co czytam...to opis trudnego porodu:lol:....,ale sie podbudowałam.;)
To nasz pierwszy poród...no jej pierwszy, a ja rodziłam dwóch synów:lol:
Oby było podobnie;)
Sodalis jestem pełna podziwu:p[/QUOTE]

Ja tez niedawno byłam na usg , lekarz zobaczyl jedno szczenie i stwierdzil ciaże a ja na to panie doktorze proszę dobrze poszukac bo jedno to za mało - ja płace w euro za krycie to raz :cool3:, ludzie czekaja to dwa ;). no to pan doktor sie bardziej postarał , pogmerał , sunie poprzekrecal i się pyta , a ile by pani chciala , no to ja ze ze 4 by stykneło - no i byly 4 :loveu:
Po tygodniu poszlam na powtórne usg , noe zeby zobaczyć czy cos się czasami nie wchłonęlo . Pan doktor na dzień dobry - no to znowu szukamy ? a ja na to tak tylko dzisiaj poprosze o 6 ! I wiecie ile znalazł ?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...