Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[quote name='Irviers']Witaj Gabi!!! :) :multi: Kiedy sie wybieracie na usg?

Co do tych przeskakujących postów to, może wątek jest za bardzo oblegany? Moze zalożenie drugiego coś by pomoglo?

U nas temperatura rośnie (rano 37.0 teraz 37.7) ale pewnie poznym wieczorem znow spadnie. Maluchy szaleją... chyba będą take same roztrzepane jak mamusia:lol::lol:[/quote]

Hej :) No do USG jeszcze mamy trochę czasu ;)
Na pewno jak potwierdzi się ciąża to damy znać, ale jestem dobrej myśli bo moja księżniczka już grymaśna się zrobiła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajrisz']
Nas jest juz 7. Mamy kolejna suczke :multi:[/quote]

Gratulacje:multi::multi::loveu::loveu:
Czekamy na zdjecia maluszków:loveu:

Powiedz ile godzin rodziła sunia?
Kiedy zauważyłaś akcje porodową - po jakim czasie urodził sie piewszy maluszek i w jakich odstępach następne ?

Link to comment
Share on other sites

:-oDziekujemy! :)

[QUOTE]
Powiedz ile godzin rodziła sunia?
Kiedy zauważyłaś akcje porodową - po jakim czasie urodził sie piewszy maluszek i w jakich odstępach następne ?
[/QUOTE]

Skurcze zaczely sie okolo 9. Pierwsze szczenie przyszlo na swiat o 10, i dwa kolejne w godzinach podobnych. Pozniej Raisa zrobila sobie dluzsza przerwe, ktora trwala jakies 2 godzinki. Nastepnie urodzily sie dwa szczeniorki. Myslalam, ze to juz koniec, choc wyczuwalam zgrubienie (obstawialam skurczajaca sie macice, wrazenie podobne), po 7 godzinach urodzilo se szoste szczenie. W tym momencie, bylam przekonana, ze to juz na pewno wszystkie. W brzuchu nie czulam nic! Raisa zrobila siku, umylam ja etc. Jakie bylo moje zaskoczenie, kiedy moj TŻ (kompletnie 'zielony' w kwestii porodow etc ;) ), chcac obejrzec male podszedl do porodowki, i stwierdzil ze cos mu sie nie zgadza, bo maluchow jest siedem, nie szesc :crazyeye: Okazalo sie, ze wlasnie 'wylazl' siodmy szczeniorek :multi: :lol: Prawdopodobnie jak 'przegladalam' brzuszek Raisy, byl w tym momencie w kanale rodnym, dlatego nic nie wyczulam.
Porod trwal okolo 12 godzin, mysle zatem ze dosc dlugo.
Ciesze sie ogromnie, ze mam to juz za soba, mimo ze kazde przyjscie na swiat malych pieskow to niesamowite doswiadczenie :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ajrisz, GRATULACJE!!! :multi:

A u nas 61 dzień, temperatura jak zwykle około 37,6...ale zawsze sobie powtarzam że mogłam przegapić spadek i w nocy włącza mi się czuwanie...wczoraj myślałam że zwariuję, przysypiałam i budziłam się na każdy szmer. Suka spała a to w porodówce, a to koło mojego łóżka, maluszki kopały nieźle, suka klopała w różnych miejscach porodówki, tylko nie w legowisku, ale ogólnie była spokojna.
Ja coś czuję że ja tak do porodu nie będę mogła spać. Wszystko w pogotowiu, jesteśmy przygotowani psychicznie, spokojni, ale spać oboje z TŻ nie możemy...
Suka od rana wyluzowana i jak zwykle marzy o aportowaniu.:p

Link to comment
Share on other sites

... u nas noc taka,(62 dzeń) że klikakrotnie myślałam, że to już.Ranek bardzo przyzwoity -roche snu, teraz znowu się zaczyna ---wylizywanie, dyszenie, szukanie innego miejsca jesi odchodze od niej to na minuty a mozemy sie tak pobawić jeszcze trochę... nie wiem która z nas jest bardziej wystraszona?:oops:

Link to comment
Share on other sites

....no to jest :loveu::loveu::loveu::loveu:, nerwy straszne, gdyby nie akcja nasego wet. skończyłoby się cesarką istrata jednego pieska , jak dla pierworódki 630gr, to troche dużo no i się zaparło, , po godzinie kolejny, po czterech znowu dwa w krótkich odstępach, teraz nareście odpoczynek ...czy coś bedzie jeszcze zobaczymy rano i oczywiście poprosimy o sprawdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...