Jump to content
Dogomania

Łyska nareszcie szczęsliwa!! Dzięki Kochanym Dogomaniaczkom! :-))


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiedzialam, ze Gunia ma takie zdjęcia.
Gdyby nawet nie było tej fotki, to wiadomo, ze sunieczka musi sie dogadywać z innymi. W boksie mieszka z Kosmem i Kosmiczną, po recepcji chodzi swobodnie, a często przebywa tam kilka psiaków.
Jak na razie cisza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Co te Agi takie walnięte. Moja Aga tez marzy o weterynarii, choć ma 14 lat. Od dawna. Może jej przejdzie jak jeszcze trochę poczyta. Na razie ma własny zwierzyniec blokowo - domowy, ale nauki tyle, że czasem na mnie kolej (ostatnio często). A łysiulka - do domku musi pójść. Włansego, kochanego, jedynego. Trzymam sine paluchy.[/quote]

No to się "dopisuję" do tych Agnieszek ;)
Trzymam bardzo mocno kciuki za naszą kochaniutką!
Dajcie proszę koniecznie znać co z nią

Link to comment
Share on other sites

Uaauuu... no na chwilke nie mozna od komputera odejsc :) Poki co swietne wiesci - miejmy nadzieje, ze takie juz pozostana :lol:
Plock jest niedaleko od Wawy wiec jesli pani dalej bedzie nasza Łysuleczka zaintresowana to mozemy podjechac i zerknac co i jak... Bo tylko do DOBREGO i SPRAWDZONEGO ! domku pozwolimy ja zabrac :) wysylajcie ile sie da zdjec :)
Supergoga nie bedziemy Ci w parade z allegro wchodzic :) - jak mozesz to dorzucaj nowe zdjatka, a my MOOOCNOOO !!! trzymamy kciuki za sunieczke :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dołożyłam do allegro ta fotkę. Łyska ma najwięcej obserwatorów. Czyli na razie pozostaje p. Agnieszka - ale za 2 m-ce o ile pamiętam. Ta ostatnia osoba nie odpowiedziała? Przecież sunia zgadza sie z psami, więc...
Łyska idź suniątko do domu bo muszę w końcu rozprostować paluchy.

Link to comment
Share on other sites

A jednak Milena odpisała:
"witam to znowu ja mam jeszcze kilka pytan co do Łyski:czy na zime nie
potrzebuje wychodzic w ubranku, ile ma cm dlugosci(glupie pytanie ale mama
sie dopytuje),moje psy sa dosc aktywne czy nie przeszkadzalaby jej
obecnosc nadpobudliwego i halasliwego jamnika??i na razie ostatnie pytanie: czytalam ze ona jest z kazirodczego zwiasku i wiekszosc psów z domu jej
poprzednich wlascicieli zdechla.co sie stalo z reszta,czy tez trafila do
schroniska i czy ona tam trafila w wyniku interwencji czy zostala
oddana??dzieki z gory za odpisanie:]"

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem sytuacja przedstawia się tak: Ponieważ Łyska przebywa z psami nie stanowi to większego problemu. Ubranko na zimę oczywiscie byłoby bardzo pożądane :) Ale najważniejsze jest smarowanie np. Dermosanem łysinek gdy jest mróż lub słońce. Sunia jest po generalnym remoncie zębów:lol: Dziewczynka jest malutka - do połowy łydki. Została oddana 3 lata temu wiec musiała mieC jeszcze po drodze jednego właściciela. Dla pani Halinki nie jest pewny jej wiek. Zęby były w złym stanie ale może by to spowodowane kiepską jakoscią jedzenia. Możliwe że ma około 7 lat. Jej rodzeństwo zostało porozrzucane po innych schroniskach. W sumie było 22 szczeniaki częśc z nich przeszła za TM a częśc oddana. Goniu moze dasz mi namiar na Pania Milenę. Bo takie pośrednistwo może pogubic wiele istotnych faktów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irma']
(chociaż jak gamoń się sunia zajmuje to demek pewny)[/QUOTE]
Bardzo mnie cieszą te słowa, naprawdę, nie wierzylam, ze Łyska obudzi w Was takie zainteresowanie - są tu na Dogomani rzeszowkie psy, do których nikt nie zagląda. A Gunia tak długo wahała się aby zdjecie Łyski opubilkować...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! wlasnie takie psie bidy najwiecej uczuc wzbudzaja (przynajmniej w nas) - wiele osob (dogomaniakow) bedzie w stanie zrobic wszystko zeby im pomoc... To wlasnie takie psineczki umieszczajcie bo to im ta pomoc najbardziej jest potrzebna! To Wy wiecie jakie psiaki umiescic, ale nie sugerujcie sie tym, ze moga nie wzbudzic zainteresowania :) Tu sami "wariaci" (oczywiscie w jak najbardzie pozytywnym tego slowa znaczeniu) :) To dzieki Wam nasza Łysolka ZNAJDZIE DOMEK !

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzis do Pani z Wrocławia która oferuje domek dla Łysi od zaraz. Poinformowałam ją o wszystkim i poprosiłam o kontakt z Pania Halinką - kierowniczką schroniska w Rzeszowie. Teraz wszystko zależy od niej. Jeśli zezwoli na wydanie psa ktoś z wrocławskich wolontariuszy pojedzie w tygodniu do Pani z Wrocławia i sprawdzi warunki mieszkaniowe. Ta Pani ma 2 kotki więc Łysia miałaby towarzystwo. Ma też zamiłowanie do starowinek:lol: . Miała już 10 letniego niewidomego pieska, sunię chorą na raka. W sumie 4 psy, które brała ze schroniska gdy były już w sędziwym wieku. Chce zapewnic suni starośc pod pierzynką. Zatem jeśli Pani Kierownik "Kundelka" zezwoli na wydanie psa jeśli nie znajdzie się transport do Wawy z Rzeszowa ja po nią pojadę mam nadzieję już w sobotę. Między 17-19 stycznia przyjedzie do Warszawy siostrzenica tej Pani i zabierze Łyskę do Wrocławia. Moi drodzy trzymamy kciuki. Ten tydzień rozstrzygnie wszystko!!! Oby Pani z Kundelka się zgodziła!!!:modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

A Milena chyba zrezygnowała...
"hej mam jeszcze kilka pytan ale mam nadzieje ze Ci to nie przeszkadza ze
sie tak dopytuje zamiast jeden wielki email napisac ale zawsze sie potem
cos przypomi.a wiec skoro suczka jest w Rzeszowie to czy dobrym pomyslem
byloby ja ciagnac do Płocka przeciez to tak daleko..moze lepiej by jej
bylo u jakiegos starszego mauzenstwa a nie u mnie z dwoma innymi
psami.wiem ze jest starszym psem ale czy kiedy wypuszczacie ja tam na
wybieg czy chodzicie na spacery to czasem ma ochote poskakac z jakims
innym pieskiem(nie chodzi mi o jakies dzikie gonitwy bo wiem ze nie jest
mloda) czy po prostu sie powachaja i koniec.moja mama twierdzi ze jest
jej potrzebny dom gdzie bedzie jedynym psem bo potrzebuje indywidualnej
opieki,ze nie powinna mieszkac z psami ruchliwymi(takimi jak moj jamnik bo
kundel ze schroniska ktorego mam to nie lubi ruchu).czy jest
wysterylizowana i czy miala szczeniaki??jest taka kochaniutka i sliczna i
bardzo dziekuje tym ktorzy oferuja jej ubranka i jezeli faktycznie ja
wezmniemy(jeszcze na 100% nie moge powiedziec ze tak bedzie na razie chce
wiedziec jak najwiecej)to oczywiscie wszelkie ubranka i prezenty dla niej
mile widziane,zasluzyla sobie na wszytko co najlepsze!
sory za błędy:] i na Pania Milene to jeszcze jestem za mloda po prostu
Milena"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...