Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamilapon']A ja jestem za Andrzejem Zamoyskim, bo oceniał jednego z moich psiaków tylko raz i to baaaardzo dawno :)[/quote]

Popieram w zupełności - przesympatyczny sędzia i psy go lubią, jest delikatny i miły dla psiaków:multi:!!!

Link to comment
Share on other sites

Marzenko jesteś wielka i wspaniała !!! :modla: Wychodzi na to że jednak odwiedzimy Nowy Dwór w kwietniu. :multi:
Co do sędziego, to sama nie wiem. Osobiście chciałabym p. Adamowską (jest wieloletnią i doświadczoną hodowczynią sheltie) ale nawet nie wiem gdzie i kiedy oceniała w ubiegłym sezonie i nie wiem jak ocenia inne rasy z pierwszej grupy. Ja sama wystawiałm u niej ponad dwa lata temu i byłam pod wrażeniem. Generalnie każdy, byle nie p. Kozber

Link to comment
Share on other sites

[B][I][SIZE=3][COLOR=magenta]BRAWO DLA ORGANIZATORÓW W LEGIONOWIE[/COLOR][/SIZE][/I][/B]. [COLOR=magenta][B]DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
Od razu wiedziałem, że można na Was liczyć. Oby inni brali z Was przykład.
A propos propozycji sedziego na grupę I - jest ich faktycznie wielu.
Popieram bardzo propozycje p. Andrzeja Zamoyskiego, tak dawno nigdzie nie sędziował, może być też p. J.Opara, ale jak pamietam coś juz ma u Was zaplanowane, a może p. [B]Anna Dominiak....?[/B] Jest to bardzo miła osoba, bardzo rzadko pokazująca się na naszych ringach, aż szkoda. Może warto ją zaprosić, sami sie przekonacie.
Przepraszam. ale osobiście nie popieram sedziów p. Kochan, czy p. Czempas. Mam po nich złe wspomnienia.
Jeśli chodzi o sędziów z pobliskiej Warszawy, to może byc p. J.Adamowska. nie wiem jak z wolnym czasem p. E. Chwalibóg (bardzo dobry sędzia).

Link to comment
Share on other sites

Super oddział! Co do nowego sędziego to popieram p. Andrzeja Zamoyskiego . bardzo dobry zdecydowany sedzia. Sędziuje szybko sprawnie na luzie, na ringu jest miła atmosfera. Do tego sędziuje bardzo rzadko wiec wreszcie sznsa na innego sędziego.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ania Kochan - była u nas na Jesiennej, i planuję Ją zaprosić na rok 2007.
Na moje oko zostay dla Was 3 nazwiska

1. Andrzej Zamoyski
2. Bożena Czempas
3. Anna Dominiak

Zbieramy teraz głosy, te kto będzie miał najwięcej, będzie zaproszony, pod warunkem, że w tym termine będzie mógł do as przyjechać, jeśli nie to dzwonię do kolejnej osoby z największą liczbą głosów.
Macie czas do czwartku !!!!

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon

Link to comment
Share on other sites

Ja z bólem mówię NIE Pani Czempas, bo choć mam bardzo miłe wspomnienia, to już mam u niej Zwycięstwo Młodzieży, więc jakby mój pies nie skończył wcześniej Mł. Ch., to ocena od niej mi nic nie da. Więc głosuję na Panią Dominiak.

[B]Marzenko[/B], a pani Kalinowska nie wchodzi w rachubę?

Link to comment
Share on other sites

ja to zdolna jestem :// śledze od poczatku wątek ale oczywiście nie zauważyłam daty :cool3: :cool3: a ona mi duużo pomaga bo 8 kwietnia to przedostatni dzień w którym mozemy starać się skończyć Mł.Ch.Pl :multi: :multi:


Marzenko a P.Mrugasiewicz który kolor dogów sedizuje bo słyszałam że jeszcze bedzie P.Matuszewska i jeszcze ktoś ...

Link to comment
Share on other sites

Jest juz wczesniej pisałem jestem za p. Zamoyskim lub p. Anna Dominiak. Na pewno któreś z nich chętnie przyjmie zaproszenie.
Przejrzałem tez propozycje obsady sędziowskiej w innych "okolicznych" oddziałach. Otóż w Płocku ma sędziować grupę I p. Adamowska. Ze względu na "bliskość" wystawy (u nas 100 km to normalka), może tam też się wybiorę, to za p. Adamowska teraz juz dziękuję.
W rezerwie może byc tez pani Katarzyna Fiszdon, ostatnio coś mało widziana. Czyżby popadła w niełaskę?:angel: :smile: :hand: :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

A moze wspomniana przez kogoś wczesniej p. Łukasiewicz ? To międzynarodowy sedzia z dużym stażem, nie rozszerza się na inne grupy więc na pewno zna dobrze wzorce psów oasterskich , które sędziuje od lat.Ostatnio rzadziej sedziuje , ale dzięki temu mała szansa by powtórzyło się CWC lub inne tytuły potrzebne do skończenia np. championatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarzenaTkacz']Ania Kochan - była u nas na Jesiennej, i planuję Ją zaprosić na rok 2007.
Na moje oko zostay dla Was 3 nazwiska

1. Andrzej Zamoyski
2. Bożena Czempas
3. Anna Dominiak

Zbieramy teraz głosy, te kto będzie miał najwięcej, będzie zaproszony, pod warunkem, że w tym termine będzie mógł do as przyjechać, jeśli nie to dzwonię do kolejnej osoby z największą liczbą głosów.
Macie czas do czwartku !!!!

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon[/quote]

O Marzeno jesteś wielka:Rose:


:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Nie wzystkich sędziów Oddział chce i może zaprosić .....

Na chwilę obecną:
Andrzej Zamoyski 3 głosy
Bożena Czempas 1 głos
Anna Dominiak 2 głosy

To co piszecie jako ew. liczę za głos, tak to my chyba jeszcze nigdy NIKOGO do sędziowania nie zapraszaliśmy !!

Iidush
Mati
Burzan
Gracja
BeataG - jeśli KOGOŚ pominełam to przepraszam, chcę powiedziec tylko jedno jak teraz nie przyjedziecie i się nie zameldujesie to WAS.....

Pozdrawiam
Marzena Tkacz-Rosłon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...