Jump to content
Dogomania

Wiosenna w Nowym Dworze Maz.


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 686
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szorka']P.Kozłowska jest sędią międzynarodowym ,sznaucery sędziuje dość długo i ma tak zwane ,, OKO,,.Sznaucer żeby u niej zaistnieć musi być zrobiony( wytrymowany ,szorski włos ,przygotowany do wystawy na cacy). Pokazany w ruchu i w statyce . Typ amerykański jej nie przeszkadza .Wszystkim sznaucerom na tej wystawie życzę sukcesów.[/quote]
ta sędzina tez sędziuje w grupie III więc widać jest bardzo dla niej ważny eksterier...tylko tyle mogę pomóc

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]No ja juz napewno nie jade jeśli śedziować aussie ma pan Kozber, który kompletnie nie zna się na aussie, nie ma pojęcia o wzorcu i typach co dało się poznac po opisach w Legionowie teraz na zimówce[/QUOTE]

Wiekszosc borderow tez nie pojedzie.
Po prostu ja nie chce wyrzucac kolejny raz pieniedzy w bloto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']No ja poczekam do ostatniej chwili aż określą kto na jakie pasterze a jesli nie to się wybiore dopiero jak zmienią repertuar na I grupę :-D[/quote]

Podejrzewam, że wiele osób z I-szej grupy tak zrobi!!! Pani Matuszewska już nas oceniała, więc chciałabym kogoś innego np. P. Zamojski jest bardzo miłym i delikatnym sędzią, przed którym nawet mój futrzak się nie cofał, jak pokazywał zębiska. Jest jeszcze trochę czasu, może coś się jeszcze zmieni... Inaczej będę mogła się wybrać, ale tylko jako obserwator. Pytanie tylko, czy będzie na co popatrzeć??? Chyba będzie niewiele pastuchów...

Link to comment
Share on other sites

jakoś w ostatnim NDM jednak było mi trochę strasznie..oboknas były pinczery więc i dobermany i jakoś się złożylo, że i dogi niemiecki!!
Nie tyle, że co chwilę było słychać wark to wydaję mi się, że jeden pies chciała się żucić na drugiego.Ja kurat miałam ringobok nich.Kiedy więc stałam wyluzowana w kolejce do stołu pozwalałamSoni kręcić się w około okolic ringówki a ta mi chciała wlecieć na sąsiadni ring ale by była sensacja.Mały sznaucerek przy ocenie dogów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...