Jump to content
Dogomania

OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ogólnie cisza na wątkach, bo to dogo prawie już nie chodzi......

Przydało by się założyć osobno jakaś stronkę, tylko dla zwierząt w potrzebie i ewentualnie temat pokazywać na dogo a całą dyskusję prowadzić na tej nowej stronie. Z tego co wiem sporo osób ma już dość, tak słabo chodzącego dogo.....

A co u Opery, kiedy będzie gotowa do adopcji:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Przydało by się jakieś ogólne, to będzie na pewno typowo bernardynowate :roll:

Na tym forum jest nas już chyba za dużo i dlatego to wszystko tak kiepsko działa, kiedyś nie było az takich problemów, a teraz są codziennie.

Nie wiem co u Opery, ale u Samsunga kiepsko:shake:

Link to comment
Share on other sites

Moja siostra przegląda watki na dogo nie wierze, dziś mówi mi dlaczego nie piszesz nic u Opery, otóż droga siostro dlatego, iż jak sama wiesz bardzo przeżyłam odejście Aronka, praca z psami i dla nich zajmuje mi masę czasu a potem po prostu nie mam już sił. W związku z powyższym i z tym, że ciekawi Cię los moich psiaków jak również to, że zaczęły Cię one interesować jak również, że na dniach dziewczynka przeprowadzi się do Ciebie będziesz mogla sama o niej pisać.
Moja dziewczynka jest super zrobiła się z niej bardzo fajna ciekawa świata psinka, dla tego postanowiłam zrobić kolejny krok w jej socjalizacji i zawieść ją do moich rodziców i do Amandy aby oprócz spokojnego życia w śród ludzi, których już się nie boi poznała, odgłosy i zwyczaje panujące w mieście. Malutka jest śliczna już się nie boi i najwyższa pora aby znalazła swój dom, z którego już nikt nigdy jej nie wyrzuci, jak już wspomniałam chce ją oswoić z zachowaniem psa w mieście z ruchem ulicznym, dlatego na dniach psica przeprowadzi się do Amandy, która z pewnością zadba o nią pod moim czujnym okiem.

Link to comment
Share on other sites

czyli Leno - kampanię ogłoszeniową czas zacząć ? :multi: super! cieszę się niezmiernie ! jednak jak pisałam wcześniej mam problemy z netem i nie mogę śledzić na bierząco dogo i doglądać funduszy Opery - zaraz jeszcze sprawdzę konto na szybko.

Link to comment
Share on other sites

a więc doszło tak :
[B]stałe za luty:[/B]
10 zł od Agaty N. - to nie transylwania jak wcześniej przypuszczałam a Agata51, przepraszam bardzo ;)
10 zł Kama
30 zł Ma6da
[B]i jednorazowa jak rozumiem ...[/B]
7 zł od VLK

aktualnie mamy uzbierane 125 zł deklaracji stałych + te niepewne 50 zł od stowarzyszenia ...

dziękuję wszystkim bardzo serdecznie :loveu:


[quote name='transylwania']Mawi bardzo dziękuję za konto Operki:) wpłacę jeszcze w styczniu, postaram się tez w lutym itd jak tylko bede mogła.Operka musi wejść na piękną scenę:)chciałabym dodać te zdjęcia piesków m.in Operki czy Nera do siebie jak to zrobić?.pozdrawiam Was jestescie wielkie![/QUOTE]

do dzisiaj jeszcze nic nie przyszło ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']a więc doszło tak :
[B]stałe za luty:[/B]
10 zł od Agaty N. - to nie transylwania jak wcześniej przypuszczałam a Agata51, przepraszam bardzo ;)
10 zł Kama
30 zł Ma6da
[B]i jednorazowa jak rozumiem ...[/B]
7 zł od VLK

aktualnie mamy uzbierane 125 zł deklaracji stałych + te niepewne 50 zł od stowarzyszenia ...

dziękuję wszystkim bardzo serdecznie :loveu:




do dzisiaj jeszcze nic nie przyszło ....[/QUOTE]
halo tu transylwania wpłaciłam na operkę 28 stycznia przez pocztę polską - mam kopię! bardzo proszę o info bo jestem zdziwona ze nic ne doszło:(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']a więc doszło tak :
[B]stałe za luty:[/B]
10 zł od Agaty N. - to nie transylwania jak wcześniej przypuszczałam a Agata51, przepraszam bardzo ;)
10 zł Kama
30 zł Ma6da
[B]i jednorazowa jak rozumiem ...[/B]
7 zł od VLK

aktualnie mamy uzbierane 125 zł deklaracji stałych + te niepewne 50 zł od stowarzyszenia ...

dziękuję wszystkim bardzo serdecznie :loveu:




do dzisiaj jeszcze nic nie przyszło ....[/QUOTE]MAlwi..ale ja wysylam pieniazki od cioteczki kamy i od poczatku jest to 20 zł...etraz tez wyslalam 20 zl, nie 10- sprawdź prosze i popraw:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...