Jump to content
Dogomania

OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM


Malwi

Recommended Posts

Matko kochana, ale się porobiło...

Biedna Opera, jaką traumę ona znów musiała przejść :(

Trzeba by poszukać dla Opery DT, który by z nią pracował, cierpliwego, który jej poświęci dużo czasu. Kogoś, kto się trochę zna na behawiorystyce. Może by u furciaczek zapytać??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zadzwoniła do mnie siostra włascicielki Opery i opowiedziała cała historię. Własicielka Opery przed śmiercią błagała męża pżeby nie oddawali psa do schroniska pod żadnym pozorem . Niestety... Opera została uśpiona na kwarantannie, w schronisku, bo podobno była agresywna. Spóźniłam się dwa dni, gdybym wiedziała wcześniej to uprosiłabym żeby jej nie usypiali. Szukałam jej domu nie wiedząc, że ma wątek załozony. Pisałam o niej na wątku sosnowieckim.

Link to comment
Share on other sites

Bossssszzzzze, nie!!!
Dlaczego??

Czy w ogóle można uśpić psa będącego na kwarantannie? A jakby jej ktoś szukał?

Przecież te 14 dni kwarantanny jest po to, żeby psa obserwować, ale również by dać szansę właścicielom, by szukając psa go znaleźli - tak zawsze myślałam...
Rozumie, gdyby była po wypadku, umierająca, cierpiąca...

A nie było umowy adopcyjnej, gdzie było zaznaczone, że psiak tracąc dom musi wrócić do poprzedniego miejsca pobytu, czyli do tymczasowej opiekunki??

Link to comment
Share on other sites

niestety nie było umowy adopcyjnej...
myślę ze w tym przypadku skoro pies był oddany do schroniska po śmierci właścicieli jako taka kwarantanna nie obowiązuje ponieważ jest znane pochodzenie psa ( przynajmniej tak mi to tłumaczył wet powiatowy )


jestem załamana.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']niestety nie było umowy adopcyjnej...
myślę ze w tym przypadku skoro pies był oddany do schroniska po śmierci właścicieli jako taka kwarantanna nie obowiązuje ponieważ jest znane pochodzenie psa ( przynajmniej tak mi to tłumaczył wet powiatowy )


jestem załamana.....[/QUOTE]

Czester wrócił z adopcji i od razu poszedł na boksy wychodzące (był już raz w schronisku), a tak normalnie to psy oddane przez właścicieli zawsze idą na kwarantannę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...