Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

Ada dziękuje za zaufanie i pomoc. Życie pokaże co dalej.


A to nasze staruszki
[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197987_187392014630750_186764528026832_406568_8315467_n.jpg[/IMG]




[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188262_187388657964419_186764528026832_406483_4674965_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Nie kojarzę tych starszych psiaków.Ale jak oglądam ich zdjęcia i te ich proszące oczka, to serce mi sie kraje.:-(
Muszę w sobotę dokładnie im się przyjrzeć.
Ciekawe, jak tam nowe kocie biedy?

Kajk@, jak w niedzielę będzie sprzyjająca pogoda, to też pojadę i mogę Cię zabrać.Wszystko do dogadania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Kochani proszę Was o głosowanie na mamę missieek - ma u siebie dużo psiaków uratowanych z mordowni w Olkuszu, pomóżcie! to tylko kliknięcie!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080[/URL][/QUOTE]

Podają, że ankieta do głosowania będzie dopiero od 16 września

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198817_187197011316917_6932507_n.jpg[/IMG]Jeden z tych najdłużej siedzących :-( chyba Parówa

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184601_187195777983707_3007044_n.jpg[/IMG]
Czy to jest ten rudy psiak z 11", który siedzi od 2005 roku ?
Na FB jest w albumie " Znalazły dom"

Link to comment
Share on other sites

Wracam do żywych :D Jutro będę w schronisku po 13 :)

Jutro powinien przyjechać do schroniska jakiś pan który nie wiedzieć czemu dodzwonił się do mnie pytając czy to schronisko :crazyeye: i pytał o małego pieska lubiącego dzieci.
Jakieś pomysły ? osaczcie go tam jutro i jak będzie to normalny człowiek to nie wypuszczajcie ze schronu bez psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie dziś nie ma:-( a typów miałabym kilka. Trzeba liczyć na panów że dobrze doradzą.

Ciotki, prośba. Jakby sie któraś dziś do schronu wybrała to błagam przemyjcie oczka kociakom, bo wczoraj już nie zdążyłam, a mają posklejane masakrycznie. Choćby zwykłą herbatą. Szczególnie jeden, nie może oczka otworzyć.

Druga prośba. Posprawdzajcie tym suniom posterylizowanym czy kubraczki dobrze zawiązane. Za mocno nie mogą być, bo poprzecinają skórę.

Miśku rudy, po kastracji i wycięty brodawczak na głowie. To było wczoraj i cztery sunie wysterylizowane. Dziś dalszy ciąg.

Szafra, gdybyś była dziś to poprzytulaj proszę to bidulę z dużych psów "2". Wczoraj miała sterylkę, wprawdzie szczepień jeszcze nie ma, ale ten stresior powinien wyjść jak najszybciej. Źle znosi schronisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']

Ciotki, prośba. Jakby sie któraś dziś do schronu wybrała to błagam przemyjcie oczka kociakom, bo wczoraj już nie zdążyłam, a mają posklejane masakrycznie. Choćby zwykłą herbatą. Szczególnie jeden, nie może oczka otworzyć.

Druga prośba. Posprawdzajcie tym suniom posterylizowanym czy kubraczki dobrze zawiązane. Za mocno nie mogą być, bo poprzecinają skórę.
Szafra, gdybyś była dziś to poprzytulaj proszę to bidulę z dużych psów "2". Wczoraj miała sterylkę, wprawdzie szczepień jeszcze nie ma, ale ten stresior powinien wyjść jak najszybciej. Źle znosi schronisko.[/QUOTE]
Ja mam od Uli w domu świetlika do parzenia to przywiozę i zaparzymy na oczka.
Oj pewnie, że poprzytulam stresiorka po sterylce :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Shanti co to za kot ten łaciaty na węglu ? skąd się wziął ? Wet mówił że nie trzyma kału i te łapki z tyłu maja niedowład.
Ale czucie jest bo ogon trzyma tylko kica jak zając na tych tylnich łapkach.
Dostał jakieś leki i czekamy co z nim będzie dalej. Daj znać

Co z kociarnią, czekamy jeszcze na jakieś decyzje czy to można ruszyć od teraz ?

Odkryłam ameryke że Lee wrócił z adopcji :shake:

Chyba dziś nic nie poszło, byli chętni na Labkę z 14 ale ona na kwarantannie, a ciekawe jest to że przyszli po małego pieska.

Link to comment
Share on other sites

Sepia ma piękny gustowny różowy kubraczek :evil_lol:. Wyprzytulana, wymiziana i trzeba było poprawić kubraczkowe sznureczki, bo się rozwiązały te ostatnie i z dupeczki zjeżdżało. Nie wiem czy długo wytrzyma, materiał jakiś słabawy, ona też parę dziurek zrobiła, zobaczymy.

Owczareczka długowłosa piękna - całkiem jak mój Szafran
[*], maść, oczyska. Tylko mój się tak nie wdzięczył jak ona (raczej gryzł) :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

kochani proszę o głosy na mamę missieek - ma pod opieką kilkadziesiąt psów uratowanych z mordowni w Olkuszu, wszystko nieodpłatnie na własnym utrzymaniu, koszty niewyobrażalne... proszę pomóżcie - wystarczy klikną[/B]ć[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesie%C5%84[/url][/QUOTE]Takie domy trzeba wspierac...

Link to comment
Share on other sites

Dziś dziewczyny moje kochane dowiedziałam się że Boreczkę ktoś sobie wypatrzyl ,mam nadzieje ze będzie miał dobrze bo inaczej ręka noga mozg na ścianie a oko na widelcu:diabloti: Wątek Borki narazie aktualny.Psiaczków o ktorych pisała Santi nie potrafiłam znalez ,ale jak sie spatkamy to będe dziewczyne prosic by mi pokazała gdzie są ;)Może zrobie wąteczek tej suni bez oczka,pamietam jak Santi pierwszy raz mi ją pokazała taki szkieletorek a teraz zupełnie nie ta dziewczyna ,szacun dla załogi:)Dziś byli baaaaarrrdzo mili państwo po czarna labradorkę bez ogona gdy dowiedzieli się że jeszcze nie można jej wziąść powiedzieli że napewno wróca super ciepli ludzie byli.

Edited by izek77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...