Jump to content
Dogomania

RODZĄ co cieczke?! szczeniaki w domach, czarna wykastrowana, RUDA W HOTELU - szuka DS


missieek

Recommended Posts

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cóż....faktycznie czas nas goni....ale jesli bedzie trzeba to podjade na Rybną po Asiorka....wsiadzie z nami i poprowadzi nas do hoteliku. Potem TZ bedzie zalatwial swoje sprawy.... jesli mnie nie zabije ,bo juz zasnął i nawet nie wie ,że plany się pozmieniały. Ale że w Kraku nie ma nikogo chętnego na taki kursik po miescie.....to sie dziwię. Asiorku napisz czy sie zgadzasz na to ,że zabiorę Cię ze schronu okolo12-13 i czy zechcesz nas popilotować. GPS nam walnął wiec bedzie troche trudno bez Ciebie. I jeszcze potem muszę podwieźć Cię do domu z tą paką dla naszej kochanej "RODZINKI" A wogole wejdz na GG to ustalimy coś..... trzymajcie za mnie rano kciuki..żeby staruszek mnie nie udusił:mad:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Zapraszam serdecznie na trzy bazarki - dochód zostanie przeznaczony na hotelikowanie Dżoka oraz Pućki!!! ZAPRASZAM!!![/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174367-Bazarek-A-wiAE-teczny-dla-DA-oka-i-PuAE-ki-DZISIAJ-KONIEC-1-WYSYA-KA-GRATIS[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174373-KsiAE-A-ki-filmy-DVD-dla-DA-oka-i-PuAE-ki-Do-02-12-WYSYA-KA-GRATIS[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174371-Bazarek-kuchenny-dla-DA-oka-i-PuAE-ki-DZISIAJ-KONIEC-WYSYA-KA-GRATIS[/url]

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dzisiaj telefonicznie z panią ,która szuka szczeniaczka średniej wielkosci suczki
jest to kontakt z gazety,jest zainteresoawana Lusia ale jutro ma jeszcze zobaczyc jakies starsze suczki nie wiem czy chodzi tez o szczeniaki
jutro ma dac odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Czesc Majqa, rozmawialam wczoraj z Pania ktora dokarmia psa. Powiedziala ze popoludniami jest dyspozycyjna wiec w kazdej chwili moge jechac i zabrac sunie. Nie moge sie jednak skontaktowac z Frotka odnosnie odbioru psa w Krakowie. Ja ze wzgledu na astme jednego z domownikow nie moge przenocowac psa u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Da Silva.. wczoraj Frotka dzwoniła do mnie o nr do Ciebie.. Niby wysłałam sms-z nr ale dziś jak mi majka napisała rano, zę nie mozesz się skontaktować z frotką, to sprawdziłam w wysłanych i nie wyszeł tej sms z nr...
Będe próbowała dorwać Frotkę bo ona znów nie odbiera....

Ale z tego co mi mówiła to spokojnie mozesz odstawić psa na Łużycką (tylko nie wiem czy wiesz gdzie to :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...