Jump to content
Dogomania

Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!


Brysio

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam dawno mnie nie było na wątku bo mam małą gonitwę ze zmianą pracy i rozpoczęciem nauki. Pozatym u Bianki dobrze, jest zdrowa, szczęśliwa i nadal taka krzykliwa jak dawniej. Narazie jeszcze ma pieluszki i karmę, właściwie tylko na każdy dzień tylko tego potrzebuje.Dziękuję wszystkim za pamięć o Bianeczce. Gdybym tylko potrzebowała pomocy napewno napiszę na wątku , narazie sobie radzimy z Bianką.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam u naszej Bianki bez zmian, jest zdrowa, dbam o nią cały czas,nadal na spacerkach porusza sie na wózeczku, czasem puszczam ją to biega w trawce i podnosi nóżki i pupke. Ale pełnej sprawności nie odzyskała i już nie odzyska. Jak wyżej pisałam radzę sobie na chwilę obecną z jej wydatkami. Nie są one teraz takie duże jak na początku jej leczenia i rehabilitacji. Bianka wyłącznie potrzebuje karmy i pampersów. Niestety w domu nie utrzymuje zupełnie fizjologii. Koce zmieniam i piorę na okrągło. Pampersy idą jak woda.... Bianka w domu jest nadal szczekliwa, tu się nic nie zmieniło. Ale wychodzi na spacery i żyje jak każdy normalny zdrowy psiak. Jedynie jest pieskiem szczególnej troski, ponieważ jest absorbująca i trzeba jej pomagać w życiowym funkcjonowaniu.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/960/8d2c08de24846eabmed.jpg[/IMG][/URL]
U Bianci wszystko dobrze, zdrowa i zadowolona z życia, uwielbia na spacerki chodzić jak każdy normalny psiak... W domu niestety bardzo krzykliwa i absorbująca z nie zachowaniem fizjologii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Mona']ihabe dziękuję.... wzajemny szacunek za to wszysto co także robisz dla naszych psiaków. Wiem ,że podobnie do mnie masz ogromną wrażliwość szczególnie dla staruszków i kalekich min ślepaczków....[/QUOTE]

najchetniej to bym je wszystkie pozbierała:-) kalekie , niewidome, stare- bez szans na lepsze jutro :-( Nie potrafie tego zaakceptować i nie zamierzam się z tym godzić. A to oznacza jedno- zawsze będę im pomagała:-)
Tak zresztą jak i Ty:-)
Odwiedź mnie kiedys w tych Tychach , ja tam taka samotna siedzę:-)

Link to comment
Share on other sites

zapraszam cioteczki z okolic na:

[CENTER][COLOR=#000000][B]SERDECZNIE ZAPRASZAMY [COLOR=#ff0000]NA STOISKO NASZEGO STOWARZYSZENIA[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][B]PODCZAS OBCHODÓW TYGODNIA KULTURY BESKIDZKIEJ W ŻYWCU[/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=#ff0000]W DNIACH 30-31 lipca 2011 oraz 6-7 sierpnia 2011[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][B]na którym znajdą się:[/B][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=#ff0000]-materiały promocyjne Stowarzyszenia[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#ff0000][B]-Kącik adopcyjny [/B][/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#ff0000][B]- prowadzenie zbiorki publicznej na rzecz bezdomnych i pokrzywdzonych przez człowieka zwierząt.[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Witam Wszystkich u nas bez zmian, radzimy sobie dobrze. Bianka jest zdrowa jak na kalekiego pieska, jeździ nadal na wózeczku i tak też pozostanie. Jedyne wydatki jakie ponoszę to tylko karma, pieluchy i wizyty u weterynarza np szczepienia i kontrolne badania. Wszystko co mogliśmy już zrobić zostało już zrobione. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...