Jump to content
Dogomania

Armani - Pan i pies , miłość od pierwszego wejrzenia na zawsze!!!Dziękuję wszystkim


Nikus

Recommended Posts

Niestety mogę narazie przesłać jedynie 10 zł...

Jest wątek bernardynów w potrzebie, ale nie otwiera mi się link:mad:


[SIZE=6]"zapraszamy tu na nowy wątek adopcyjny bernardynów [/SIZE]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f757/psy-swietego-barnarda-szukajace-domu-prosimy-o-pomoc-133903/#post11990115"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f757/p.../#post11990115[/COLOR][/URL] "

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o 15-tej kończę pracę(chociaż niewiele dziś w niej dokonałem-dobrze,że szefowa to nie dogomaniak:diabloti:) i jadę napierw do Katowic po pieska do schronu który pojedzie na hotelik k.Tarnowskich Gór a później po Armaniego.Wątek patrolować będzie Livka i odpowiadać na posty z prośbą o podanie konta zwłaszcza:lol: Dziękuję Wam za" już" i męczcie dalej swoich znajomych.
Armani pojedzie dziś do hoteliku - nawet jakby mnie mieli niedługo zlicytować:evil_lol:..Livka-nie czytaj tego:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']o 15-tej kończę pracę(chociaż niewiele dziś w niej dokonałem-dobrze,że szefowa to nie dogomaniak:diabloti:) i jadę napierw do Katowic po pieska do schronu który pojedzie na hotelik k.Tarnowskich Gór a później po Armaniego.Wątek patrolować będzie Livka i odpowiadać na posty z prośbą o podanie konta zwłaszcza:lol: Dziękuję Wam za" już" i męczcie dalej swoich znajomych.
Armani pojedzie dziś do hoteliku - nawet jakby mnie mieli niedługo zlicytować:evil_lol:..Livka-nie czytaj tego:razz:[/QUOTE] Nie jestes sam,pamietaj....:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']o 15-tej kończę pracę(chociaż niewiele dziś w niej dokonałem-dobrze,że szefowa to nie dogomaniak:diabloti:) i jadę napierw do Katowic po pieska do schronu który pojedzie na hotelik k.Tarnowskich Gór a później po Armaniego.Wątek patrolować będzie Livka i odpowiadać na posty z prośbą o podanie konta zwłaszcza:lol: Dziękuję Wam za" już" i męczcie dalej swoich znajomych.
Armani pojedzie dziś do hoteliku - nawet jakby mnie mieli niedługo zlicytować:evil_lol:..Livka-nie czytaj tego:razz:[/QUOTE]
nikus....jestem...nie wiem co poradzic....moge tylko "byc"i rozsylac watek..bo finansowo to juz nic nie mam....:shake:mam tylko nadzieje, ze uda sie zebrac pieniazki i ze Armani bedzie mogl wrocic do domku...chociaz z tym domkiem to....aj..nie bede pisala, bo moze jestem zbyt emocjonalna....
Nikus..kiedy jedziesz do tyhc Tarnowskiech Gor??Do hoteliku amalamutki..tak????KUrcze jest pies ktory moglby tam jechac..tylko dziewczyny zrezygnowaly, bo to za daleko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']poczekaj z bazarkiem wg moda na psa który ma dom nie wolno robić bazarków...chyba ,że;) ale dowiem się i dam znać
Dzięki za reakcję[/QUOTE]
Bazarków nie mozna robic na psy nie szukajace domu.
Armani jest psem szukajacym domu, wiec bazarek można zrobić.

Co prawda pani powiedziała, że jak poukłada sobie w życiu wszystko, a Armani dalej będzie czekał to go zabierze, ale to moze potrwac nawet pół roku albo i dłuzej i nikt nie da gwarancji, że przez ten czas nic innego w życiu tej pani sie nie stanie, że przez kolejne pół roku nie będzie mogła go odebrać.
Dlatego pani prosi o szukanie mu domu, żeby nie cierpiał i nie musiał wracać do schroniska.
Pani ogólnie bardzo nastawiona na współprace, dzwoniła po wielu hotelach, ale przy obecnej sytuacji nie da rady płacić za niego. Próbowała negocjowac w hotelach o spłate w ratach, ale żaden hotel się nie zgodził.

Link to comment
Share on other sites

ktos zaofowal mi watek o stronie dla benkow ktora tworzymy , orpha:2gunfire:

no i jestem!

Wrzuccie go prosze na watek: wakacyjne zniwo wysyp bernardynow czy jakos tak.
WRZUCILAM...

W jakim wieku jest Armani???
I zbieramy deklaracje! Armani potrzebuje pomocy!

Czy ktos moze sie zajac ogloszeniami? Wiecej zdjec by sie przydalo.

Pamietajcie rowniez, ze jest ponad 90 benkow do adopcji :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...