Jump to content
Dogomania

Borys już nie szuka domu:-) Ta historia musiała mieć happy end;-)


Goś

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na początku listopada będę jechał w okolice W-wy (Żyrardów czyli ok 20 km od Milanówka,gdzie w\g rejestracji przebywa? gos)Z tym,że mieszkam w Dąbrowie Tarnowskiej,a to do Bytomia trochę daleko (a już zupełnie nie umiem jeździć po chyba jedynym miejscu na świecie jakim jest Śląsk).Jeśli można by było odebrać psiaka w okolicach Krakowa,to chętnie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']Na początku listopada będę jechał w okolice W-wy (Żyrardów czyli ok 20 km od Milanówka,gdzie w\g rejestracji przebywa? gos)Z tym,że mieszkam w Dąbrowie Tarnowskiej,a to do Bytomia trochę daleko (a już zupełnie nie umiem jeździć po chyba jedynym miejscu na świecie jakim jest Śląsk).Jeśli można by było odebrać psiaka w okolicach Krakowa,to chętnie pomogę.[/QUOTE]

jurmar98, dzięki za propozycję!:multi: Transport między Bytomiem a Krakowem powinno być łatwiej znaleźć. A z Żyrardowa ja bym jakoś go przejęła.

Agabytom, czy ta osoba, która miała ew. pomagać w transporcie mogłaby taką trasę zrobić?

Jurmar - kiedy byś jechał dokładniej?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, obraczus87!
Sonikowa mnie motywuje do offowania i szukania dalej deklaracji, staram się więc korzystać z rad.

Kochani, jeśli znajdziecie wolną chwilę - pomóżcie porozsyłać wątek po ludziach
Bo ja już przejechałam moje kontakty z prośbą o wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gos']Dziękuję, obraczus87!
Sonikowa mnie motywuje do offowania i szukania dalej deklaracji, staram się więc korzystać z rad.

Kochani, jeśli znajdziecie wolną chwilę - pomóżcie porozsyłać wątek po ludziach
Bo ja już przejechałam moje kontakty z prośbą o wsparcie.[/QUOTE]

Gos bardzo dobrze, że rozsyłasz wątek.. ja proponuję iść alfabetycznie i wysyłać do wszystkich ludzi po kolei.. wiem, wiem, że to może wydawać się głupie, ale jest większa szansa na to, że ktoś wejdzie i zadeklaruje coś...

Chciałabym już Boryska zobaczyć bezpiecznego u Megi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani!
Mamy transport Bytom -> Kraków!
ANIA_C odpowiedziała na wątek transportowy:
"Transport oczywiście bezpłatny !
W przyszłym tygodniu mogę jechać w poniedziałek, środę lub w piątek - w sobotę niestety nie (mam dyżur i już nie dam rady zamienić). Pasażera już namierzyłam i myślę, że dołożę się do hoteliku."

:multi::multi::multi:

Jurku, musielibyśmy w takim razie zrobić przerzut zwierza w środę lub piątek.
Jeszcze będę Was łapać i dogrywać szczegóły.

Nie mogę się doczekać:]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli miałby to być piątek,to odbiór mógłby być między 13.00 i 14.00.Dobra wiadomość to to ,że być może nie musiałyby być to okolice Krakowa,tylko jeszcze bliżej Bytomia (ok 40 km).Trzeba jednak wziąć pod uwagę,że wtedy przekazałbym psiaka dalej ok. godz.18.00 i gos dalej jechałaby po nocy (zwłaszcza z powrotem).Jeśliby "maluch" nie pachniał tak aromatycznie jak zazwyczaj to bywa z lokatorami schronów,to mógłbym przenocować go u mojej mamy i przekazać go gos w niedzielę.Psiak by przynajmniej trochę odpoczął.Jednak jeśli zapaszek jest tradycyjny to obaj chyba byśmy nocowali pod chmurką ,bo mama nauczona doświadczeniem z mymi poprzednimi pasażerami ,zapowiedziała mi ,że to już "ostatni raz".
Druga rzecz,czy to nie jest zaczynanie sprawy,od końca -organizowanie transportu,gdy nie ma pieniędzy na hotelik?
Zresztą w tym wypadku "ja tu tylko sprzątam",a od zmartwień są Cioteczki.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze odnośnie kasy, to co wysłałam do beli51:

Na razie stan moich "zbiorów" na Borysa jest taki:
- 100 z portretowego bazarku za portret dla JOLY
- 50 zł mojej deklaracji miesięcznej
~ 180 zł z bazarku akwarelowego (to jest stan na ten moment, myślę, że będzie więcej)

Jeśli dodać do tego pozostałe deklaracje i bazarek Pliszki, to na początek nie wygląda to najgorzej.

Na razie będę to gromadzić u siebie na koncie, a potem wyślę wszystko do beli - z uzupełnieniem ew. braków w należności za hotel - tak jak obiecałam.
[SIZE=1]
(chyba mój optymizm demotywuje nowe osoby od dodawania deklaracji. Ale po prostu się strasznie cieszę, że Borys będzie blisko:-))[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...