Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jak mnie się znudzą długie włosy u mojego oszołoma to zainwestuje w maszynkę, nożyczki mam i zobaczymy czy mam zdolności fryzjerskie :evil_lol: na pewno zgłosze się do Was po rady co jak uciąć i co poprawić;) najbardziej mnie przeraża zejście z tułowia na nogi, żeby to jakoś wyglądało :roll: ;)
chyba że się będę bała, to pozostanie mi nasza fryzjerka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Kasia na dogo zawsze rady znajdziesz hihi
gdzieś ty tu zabłądziła??? hihi[/QUOTE]

Ula, mam nadzieje ;) najwyżej będę straszyć miasto Jazzowym :diabloti:

a jeszcze mam takie pytanie, jeśli chodzi o degażówki, czy są koniecznie potrzebne przy obcinaniu psa ?? czy można sobie je odpuścić ?:) jak będę zaczynać to pewnie nie kupie, bo to dość drogie nożyczki, a jakbym jednak się nie zdecydowała drugi raz obcinać no to bym wyrzuciła pieniądze, ale tak na przyszłość pytam hihi ;) lubie wiedzieć.
i jakie są lepsze, jedno czy dwustronne ?

Link to comment
Share on other sites

Ja lubie degazowkami pracowac,zawsze w razie ew bledu mozna cos nimi naprawic haha:) (zart)
Ja osobiscie lubie i te i te,jednostronne mocniej tna,szybciej mozna osiagnac efekt jaki chcesz ale tez latwiej wyciachac dziure...Dwustronne sa lagodniejsze-ja bym ci te doradzila na poczatek:)
Ja glowy yorka czesto robie degazowka-wiec wg mnie sa potrzebne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']Ja lubie degazowkami pracowac,zawsze w razie ew bledu mozna cos nimi naprawic haha:) (zart)
Ja osobiscie lubie i te i te,jednostronne mocniej tna,szybciej mozna osiagnac efekt jaki chcesz ale tez latwiej wyciachac dziure...Dwustronne sa lagodniejsze-ja bym ci te doradzila na poczatek:)
Ja glowy yorka czesto robie degazowka-wiec wg mnie sa potrzebne...[/QUOTE]
aha rozumiem :) czyli muszę sobie zapisać, że jakby co to kupić dwustronne :) ja ostatnio równałam mojemu brode (miał strasznie poszarpaną) zwykłymi nożyczkami i wyszło mi prościutko, ale pewnie jakbym chciała już na krótko to by wyszło gorzej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']aha rozumiem :) czyli muszę sobie zapisać, że jakby co to kupić dwustronne :) ja ostatnio równałam mojemu brode (miał strasznie poszarpaną) zwykłymi nożyczkami i wyszło mi prościutko, ale pewnie jakbym chciała już na krótko to by wyszło gorzej...[/QUOTE]
Kasia widziałam ostatnio w drogerii Rossmam degażówki dwustronne po 16 zł. Kupiłam żeby mieć pojęcie co ludziom wciskaja. Wiesz że nawet tną /hihihihi/
do gorszych bródek sobie je zostwawiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Nie ma co się bać, trzeba próbować i ćwiczyć, włos odrasta ;)[/QUOTE]
można tak powiedzieć, tylko już w praktyce gorzej hihi ;)
[quote name='dysia-u']Kasia widziałam ostatnio w drogerii Rossmam degażówki dwustronne po 16 zł. Kupiłam żeby mieć pojęcie co ludziom wciskaja. Wiesz że nawet tną /hihihihi/
do gorszych bródek sobie je zostwawiłam.[/QUOTE]
ooo takie taniutkie ??? :o ja wczoraj byłam w rossmanie rano.. szkoda że wtedy nie wiedziałam :( ;) za takie pieniądze to i bym kupiła, nawet jakbym miała nie używać.... ;)
[quote name='Cockermaniaczka']dysia-lepiej dolozyc pare groszy i kupic nawet z hurtowni fryzjerskiej jakies lepsze;)[/QUOTE]
no tak, masz racje :) tylko że na moje amatorskie strzyżenie to szkoda mi wydawać ponad 100zł na nożyczki. Wczoraj sobie na allegro wpisałam i wyszły mi jakieś degażówki za 40zł, takie na początek akurat.

Link to comment
Share on other sites

Jazz'a fryzjerka nie mogła się nadziwić jaki spokojny kiedy ja zostałam, bo się uparłam że chce zobaczyć jak to się robi ;) więc u nas z tym też nie ma problemów.
ale mam nadzieje że kiedyś się odważę i będę sama ścinać małego, bo to i mniejsze koszta i kiedy się chce wtedy się robi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Przykro patrzeć na takie widoki , ale często tak się dzieje . Ostrza sobie pani przytępiła , a ja bym uratował włosy,wystarczy dobry przecinak i grzebień .[/QUOTE]
Grey, nie komentowałam tego co piszesz do tej pory, bo nie zawsze źle mówisz, ale... w tym przypadku -z całym szacunkiem - musiałbyś być sadystą, żeby psa w takim stanie rozkołtuniać...

Nie uratowałbyś takiego włosa, a nawet gdybyś się uparł i go rozczesal - włos byłby watowaty i nastroszony.
Potrzeba by było czasu, żeby zaczął jakoś wyglądać.

Z resztą gratuluję odwagi.
Ja bym wolała psu szybko ulżyć, a przede wszystkim jego biednej, zaparzonej skórze, bo nie wiadomo co nosi na sobie pod taką sztywną, ciągnącą skorupą.

Włos szybko odrasta i pies jeszcze zdąży być ładny ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...