Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

[quote name='Grey']Przykro patrzeć na takie widoki , ale często tak się dzieje . Ostrza sobie pani przytępiła , a ja bym uratował włosy,wystarczy dobry przecinak i grzebień .[/QUOTE]

ja nie mam więcej pytań do tego pana, tylko proszę, nie krzywdź zwierząt... bo rozczesywanie czegoś takiego to tylko męczarnia...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Agucha nie wiele dłużej to u mnie by trwało , a pies nie byłby w takim stresie , nigdy tak po całości nie odcinałem włosa .
Cała tajemnica jest w przecinaku, musi być cały czas ostry . Ja robię tak ,żeby pies się nie bał i nigdy psa nie wiążę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Agucha nie wiele dłużej to u mnie by trwało , a pies nie byłby w takim stresie , nigdy tak po całości nie odcinałem włosa .
Cała tajemnica jest w przecinaku, musi być cały czas ostry . Ja robię tak ,żeby pies się nie bał i nigdy psa nie wiążę .[/QUOTE]
Może muszę się jeszcze wiele nauczyć, ale nie wyobrażam sobie tego.
Bardzo bym chciała zobaczyć jak się rozczesuje takiego dreda, bez szwanku dla psa i dla włosa.

Masz może jakieś zdjęcie przed i po?
Może być na maila:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Przykro patrzeć na takie widoki , ale często tak się dzieje . [B]Ostrza sobie pani przytępiła[/B] , a [B]ja bym uratował włosy[/B],wystarczy dobry przecinak i grzebień .[/QUOTE]

czy tutaj ważne są ostrza ?! czy ważne są włosy ? [B]NIE[/B] tu jest ważna szybka i jak najmniej bolesna praca, a nie bawienie się w rozczesywanie... Ja gdy mojemu psu zrobi sie jakiś większy kołtunek czy pod pachą czy od obroży to staram się to rozczesać w miarę szybko, a on i tak czasami okazuje to że go boli, bo nie ma siły żeby nie ciągnęło choć w minimalnym stopniu przy kołtunie. to co czułby ten pies, który jest w takiej skorupie ?! trzeba by było rozczesywać i cały dzień.. jak nie więcej :roll:
jak dla mnie czesanie tego to głupota. ból i cierpienie dla bezbronnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Agucha przecinak musi być tak ostry ,żeby przeciął każdą grubość filcu .Jest to błyskawiczna sprawa kilka przecięć i pociągnięcie grzebieniem .Odparzenia występują raczej u kota .Ja nie wyobrażam sobie ,żeby po całości ścinać jak na tym filmie pokazano.
Dla mnie jest to podstawowe narzędzie , oczywiście czasami odcinam w miejscach nie widocznych .
Postaram się na maila przesłać coś ciekawego .
Sztuką jest od filcować i wyczesać ucho spaniela .

Link to comment
Share on other sites

właściciel nie dbał , pies wygląda jak wygląda a fryzjer w siódmych potach będzie to wszystko rozczesywał/po co i na co??!!/ tylko po to żeby po kilku miesiącach pies wrócił w takim samym stanie
właściciel nie ma nawyku pielęgnować psa więc na pewno dalej tego robił nie będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=nS9PgniAQAE&feature=related[/URL]
to się chyba nazywa ...oszpecanie[/QUOTE]
Nie zgadzam się :)
Fajnie wygląda :)

Moja Toffi jest teraz obcięta na krótko, z irokezem i bardzo mi się podoba :lol:

[quote name='NightQueen']a mnie tam się nawet podoba :cool3:

shih trudniej oszpecić niż yorka :evil_lol:[/QUOTE]
To bardziej lhasa niż shih.

Shih-tzu są z natury piękne i ciężko je oszpecić, bo co by nie zrobić - prezentują się fajnie :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...