Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ilka21']
Koty nie sa bardzo współpracującymi klientami, żadne słowne komendy nie działają i tu jest problem bo nie powiem kotu "fe"...ten kot akurat był jak na kota grzeczny,bez żadnych środków go robiłam tylko czasami chciał ugryźć czy udrapać ale nie udało mu się, w sumie był grzeczniejszy jak dziesiejszy west hahahah Niestety takich kotów jest mało i z większośćią jest sporo "zabawy"[/QUOTE]

Tak właśnie myślałam, bo koty to indywidualiści, dotkniesz go jak on będzie miał na to ochotę a nie ty. Do tego są strasznei elastyczne i giętie i to chyba też utrudnia pracę. Tym bardziej wielki szacunek dla Ciebie ;)


[quote name='Grey']NightQueen pies ma do obrony zęby , a kot ostre zęby , pazury i coś nieprzyjemnie pachnące ,więc uważaj jak chciałabyś tak kotka męczyć jak to zrobiła Ilka21 .Kota nie powinno się strzyc.[/QUOTE]

Akurat nie pytałam o to czy się potrafią bronić czy nie, pytałam jak się zachowują.

Nigdzie nie ma żadnych zastrzeżeń dotyczących strzyżenia kotów (jedyne co to wąsów nie wolno ciachać jak psom)
Po za tym grey ja Cię bardzo proszę, nie kieruj do mnie żadnych postów, bo ani mi nie pomagasz, ani wiedzą nei błyszczysz, więc daruj mi tego i pokaż tą swoją cierpliwość która się tak często chwalisz i po prostu nie odpisuj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']NightQueen pies ma do obrony zęby , a kot ostre zęby , pazury i coś nieprzyjemnie pachnące ,więc uważaj jak chciałabyś tak kotka męczyć jak to zrobiła Ilka21 .Kota nie powinno się strzyc.[/QUOTE]:evil_lol: czyli co,ma chodzic w koltunach i filcach bo grey tak uwaza???:cool3::cry::laugh2_2::turn-l:

Link to comment
Share on other sites

Cockermaniaczka nie możesz się opanować i bawisz się emotkami.
Ty nie robiłaś persa , bo nie umiesz , tylko śniłaś o wysokim " persie"
Betty połowa postu może być ,ale druga ? Nie bierz przykładu od Cockermaniaczki.

Link to comment
Share on other sites

Grey, skoro kotów się nie rusza ani nic, to powiedz mi, co masz zamiar zrobić z wystawami kotów? Bo założę się, że wtedy się je rusza, czesze itp.

I przestań udzielać takich wymijających odpowiedzi, potrafisz się rozpisać na temat Cockermaniaczki i emotek w Jej postach, na temat tego, że "warto rozmawiać", ale odpowiedzieć na konkretne pytanie to już nie łaska - więc nie dziw się, że mało kto chce porozmawiać, skoro sam sobie zrobiłeś opinię osoby podbudowującej własne ego przez nastukanie kilku postów.
Zacznij traktować ludzi poważnie i z szacunkiem, to może i Tobie on zostanie okazany :roll:

Link to comment
Share on other sites

A może Grey się boi tutaj bo na forum zostaje ślad po tym co ktoś powie a na skype może do woli dywagować? Nie ma się czym pochwalić oprócz rzekomejwielkiej wiedzy wszelakiej, to i na forum nic Ci konkretnego nie powie oprócz bzdur typu za dużo ikonek. Jak chcecie się czegoś dowiedzieć, to nie od Greya.

Link to comment
Share on other sites

A tu jak zwykle jest z czego się pośmiać:)

----

To mój debiut w tym wątku.. Nie znam się na groomingu, moje doświadczenie to kilka prób na własnym psie;)

przed
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/77fa9c9a.jpg[/IMG]

i po
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/jesien2010/2c41341a.jpg[/IMG]

Ogonka proszę się nie czepiać, taki ma być:diabloti:

Proszę o konstruktywne (!) uwagi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']NightQueen pies ma do obrony zęby , a kot ostre zęby , pazury i coś nieprzyjemnie pachnące ,więc uważaj jak chciałabyś tak kotka męczyć jak to zrobiła Ilka21 .Kota nie powinno się strzyc.[/QUOTE]

Grey ja kota nie męczyłam, nie wiem może ty męczysz.....oczywiście psów tez nie powinno się strzyc bo je się męczy, czesać też nie bo je się męczy itp. tylko szkoda, że z takim podejściem, filozofią psy które strzyge w schronisku mają problemy ze skórą. Oczywiście nie powinno strzyc się na łyso i tak też ten kot nie jest ostrzyżony, bo jakies zabespieczenie musi miec. Skoro tak męczymy te biedne pieski i kotki to zbojkoyuj najlepiej zawód groomera i neich właściciele sami sobie radzą. Ludzie sa nei reformowalni nie czeszą albo robią to źle a mniejszym złem jest ostrzyzenie i nei dopuszczanie do kołtunów a w efekcie do chorób skóry. Ty na pewno byś mniej go wymęczył swoim rozkołtunianiem hahhaha, proszę Cię pomyśl zanim coś palniesz bo mi już ręce opadają....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...