Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Byłoby super! A co tam za środek komunikacji miejskiej jeździ?
Poza tym, nie zapominaj, mamy nasze komórki. Profilaktycznie podaję [I]once again[/I]: 0-601 29 85 50).Tak więc, spoko. Na pewno się poznamy, mimo braku czerwonego goździka w klapie.:evil_lol:
Pzdr.[/quote]

Ja to pojade do metra Ratusz (Ratusz Arsenał :evil_lol:) i potem przystanek jakimkolwiek tramwajem w kierunku pragi, i po schodkach na góre (oczywiście schodkach ruchomych :diabloti:).


Ja też [I]once again: [/I]0-602-669-777, jakoś się napewno znajdziemy albo umówimy przed wejściem, jak już będziemy wiedzieć gdzie to jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Piatek ppłd., mówisz? Niezbyt mi ten termin pasuje, ale jeżeli na sobotę i niedzielę macie już zaklepane inne obowiązki (oglądanie domków, macanie innych psiaczków), to niech tak zostanie. Ale czy godz. 19:00 nie będzie dla Was za późno? Bo wcześniej to ja nie dam rady...
pzdr.[/quote]O 19:00 :hmmmm:, troszkę dla Gabi późno :oops: , ale najwyżej wizyta będzie intensywna i krótka :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]A ja się muszę roztroić chyba - chciałam być na zebraniu, ale też chciałam jechać w góry, bo to jedyny weekend, który mi pasuje na wyjazd :shake: Chciałam pomacać bobaski... Ehhh ciężko będzie podjąć decyzję :-(
Zmieniając temat pogody - moje dziewczyny skończyły się właśnie modlić przed pudłem uszu i kości i smakołyków, po wcześniejszych próbach wyłudzenia ode mnie zawartości i po niepowodzeniu w wyłudzaniu - próbie sforsowania zabezpieczeń i dostania się do środka na własną rękę :evil_lol: Teraz obie śpią jak aniołeczki (z różkami) :loveu:
Asiaczku ja mam dwie i jest wesoło :loveu: a Ty taką gromadkę (btw - ile ich tam masz dokładnie na stanie, bo nigdy się nie połapałam??), to dopiero marzenie :loveu:

I jak zdrówko?
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']O 19:00 :hmmmm:, troszkę dla Gabi późno :oops: , ale najwyżej wizyta będzie intensywna i krótka :lol: .[/quote]
Ewentualnie jest jeszcze trzecia możliwość. Po prostu przyjdziecie jeszcze raz...:lol: Zaproszenie jest co prawda imienne, ale jest to równiez stałe zaproszenie. To jak?

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=Purple]A ja się muszę roztroić chyba - chciałam być na zebraniu, ale też chciałam jechać w góry, bo to jedyny weekend, który mi pasuje na wyjazd :shake: Chciałam pomacać bobaski... Ehhh ciężko będzie podjąć decyzję :-(
Zmieniając temat pogody - moje dziewczyny skończyły się właśnie modlić przed pudłem uszu i kości i smakołyków, po wcześniejszych próbach wyłudzenia ode mnie zawartości i po niepowodzeniu w wyłudzaniu - próbie sforsowania zabezpieczeń i dostania się do środka na własną rękę :evil_lol: Teraz obie śpią jak aniołeczki (z różkami) :loveu:
Asiaczku ja mam dwie i jest wesoło :loveu: a Ty taką gromadkę (btw - ile ich tam masz dokładnie na stanie, bo nigdy się nie połapałam??), to dopiero marzenie :loveu:

I jak zdrówko?
[/COLOR][/FONT][/quote]
Nie powiem, nie powiem!!! Choćbyś mnie gilgotała w pięty - nie powiem!!!! Przyjdziesz sama, to sobie policzysz...
Jeżeli weekend 3-4.03.3007 r. niekoniecznie, to może jeszcze następny weekend, co?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Byłoby super!:multi:
Ale macanie to przed czy po zebraniu?
[B]Przed [/B]- będzie mało czasu.
[B]Po[/B] - ja prosto po zebraniu muszę biegusiem lecieć do domu wysikać psiaki. I dopiero po tym obowiazku mogę służyć moją osobą...

NO, chyba, że zajmiesz się maluchami, a ja w tym czasie wysikam dorosłe? Zamówimy sobie jakiś dobry "obiadek", co? Może taki, jak poprzednim razem...?
Co o tym sadzisz?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Byłoby super!:multi:
Ale macanie to przed czy po zebraniu?
[B]Przed [/B]- będzie mało czasu.
[B]Po[/B] - ja prosto po zebraniu muszę biegusiem lecieć do domu wysikać psiaki. I dopiero po tym obowiazku mogę służyć moją osobą...

NO, chyba, że zajmiesz się maluchami, a ja w tym czasie wysikam dorosłe? Zamówimy sobie jakiś dobry "obiadek", co? Może taki, jak poprzednim razem...?
Co o tym sadzisz?
Pzdr.[/quote]

To jesteśmy umówione. Mizianie po zebraniu i obiadek taki jak poprzednio :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Nie powiem, nie powiem!!! Choćbyś mnie gilgotała w pięty - nie powiem!!!! Przyjdziesz sama, to sobie policzysz...
Jeżeli weekend 3-4.03.3007 r. niekoniecznie, to może jeszcze następny weekend, co?
Pzdr.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Wierz mi, że mogłabym wiele rzeczy zrobić i w wiele miejsc pogilać, byle nie po piętach i w okolicach stóp :-?
Obawiam się, że nie zdołam policzyć, bo u nas się liczy tylko do dwóch :eviltong:

A z weekendami to jest tak, że w co drugi mam szkołę. Czyli mam w ten weekend, potem 10.marca. A w weekend 3.marca chciałam jechać w góry, bo weekend od 16marca jest wystawa w Katowicach, na którą jedziemy :shake: No i jest to zebranie, na którym chciałam być i co jest generalnie przeszkodą do wyjazdu... A w górach nie byłam tyle lat...
Sama widzisz, że nie pochytam się w terminach...:shake:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya']To jesteśmy umówione. Mizianie po zebraniu i obiadek taki jak poprzednio :multi: :multi: :multi:[/quote]
OK.A o której chcesz po mnie przyjechać? Zebranie zaczyna się o 11:00, ale tam trzeba być wcześniej... Masz opłaconą składkę? Nie zapomnij legitymacji...

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=Purple]Wierz mi, że mogłabym wiele rzeczy zrobić i w wiele miejsc pogilać, byle nie po piętach i w okolicach stóp :-?
Obawiam się, że nie zdołam policzyć, bo u nas się liczy tylko do dwóch :eviltong:

A z weekendami to jest tak, że w co drugi mam szkołę. Czyli mam w ten weekend, potem 10.marca. A w weekend 3.marca chciałam jechać w góry, bo weekend od 16marca jest wystawa w Katowicach, na którą jedziemy :shake: No i jest to zebranie, na którym chciałam być i co jest generalnie przeszkodą do wyjazdu... A w górach nie byłam tyle lat...
Sama widzisz, że nie pochytam się w terminach...:shake:
[/COLOR][/FONT][/quote]
No, Koffana, ciężko będzie... Z czegoś musisz zrezygnować...

[quote name='anetta']Szczeniaczki :loveu: duzie juz sa :loveu:[/quote]
Wczoraj wstawiłam zdjęcia (jeszcze były cieplutkie) KALIMERKI. To sobie zobacz, jak urosły Łapciusie...:loveu:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Ale dobra wiadomość jest taka, że w niedzielę szkołę kończę o 13:55 i na 17 zawsze zdążę się wprosić na macanie :evil_lol: Bobasy mnie nie ominą - chyba, że mnie nie wpuścisz.
Teraz wybór tylko między zebraniem związku, a wyjazdem w góry - co trywialnie rozstrzygną finanse :evil_lol:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Imanca[/B], to ja spokojnie czekam na podjętą decyzję.
[B]Czoko[/B] - też ma dac znać.
[B]Jojek[/B] - może wpadnie w niedzielę.
[B]Poświata[/B] - w piątek.
[B]Dzasta[/B] - chyba dopiero po operacji kolanka i po... ślubie, czyli dopiero w czerwcu (chyba...).
[B]Lothia [/B]- ?
[B]Donya[/B] - w sobotę, po zebraniu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']OK.A o której chcesz po mnie przyjechać? Zebranie zaczyna się o 11:00, ale tam trzeba być wcześniej... Masz opłaconą składkę? Nie zapomnij legitymacji...
Pzdr.[/quote]

Wcześniej to znaczy o której? Myślałam, że tak ok 10 do Ciebie wpadnę.
Tak, składkę zapłaciłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz co? Może troche wcześniej? Bo tam trzeba znaleźć miejsce do zaparkowania, podpisać listę obecności, znaleźć dobrą miejscówkę... zaliczyć WC...
To może 9:45?
Pzdr.[/quote]
ale plan:evil_lol: czas wyliczony na każdą z tych czynności Asiaczku?:eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam kochana... jeny chyba mnie tu z rok nie było... ale foteczki niuniusiów zobaczyłam...:multi: :multi: :multi: :multi:

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6665/resizeofpict0011ah5.jpg[/IMG]

widzę, ze rosną jak na drożdżach... moje maleństwa też już duże... jednego nawet mam u siebie w domu... jestem w trakcie badań i robienia szczepień. Potem mój maluszek idzie do nowego domciu... nazwałam go Bailey... foiteczki maluszków są na mojej galerii. Więc jeśli będziesz kiedy miała czas i ochote to możesz je zobaczyć... z tego fotki są na str. 482

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...