Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

tak to prawda... cerber nie zwraca uwagi na szczenięta. Nie3stety dziś dostałam nie miły tel od ojca... dowiedziałam się, że podobno Cerber krzywdzi mojego malucha w jakiś sposób :( ojciez żalił mi się, ze zadzwoniła do niego sąsiadka i ona stwierdziła, ze Cer robi krzywdę Baileyowi ponieważ Bailey przerażliwie piszcał jak nie byłóo mnie w domu... to jest totalna bzdura, ale jakby nie patrzeć wzięłam to do siebie i się ooryczałam... kocham Baileya i nie pozwoliłabym mu krzywdy zrobić tak jak i cerberowi... a Cerbera znam i wiem, ze krzywdy innym psom, a szczególnie szczeniakom nie robi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']tak to prawda... cerber nie zwraca uwagi na szczenięta. Nie3stety dziś dostałam nie miły tel od ojca... dowiedziałam się, że podobno Cerber krzywdzi mojego malucha w jakiś sposób :( ojciez żalił mi się, ze zadzwoniła do niego sąsiadka i ona stwierdziła, ze Cer robi krzywdę Baileyowi ponieważ Bailey przerażliwie piszcał jak nie byłóo mnie w domu... to jest totalna bzdura, ale jakby nie patrzeć wzięłam to do siebie i się ooryczałam... kocham Baileya i nie pozwoliłabym mu krzywdy zrobić tak jak i cerberowi... a Cerbera znam i wiem, ze krzywdy innym psom, a szczególnie szczeniakom nie robi..[/quote]
Bailey może rozpaczał, bo było mu smutno... Takie sa szczeniaki. Przeciez Tata to potrafi zrozumieć. Wytrumacz Mu.

[quote name='madziasto4']Witaj Asiaczku ;)
W jakim wieku są już te Twoje szczeniorki?[/quote]
Urodziły się 11 stycznia, tak więc teraz mają już 5 tygodni...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak, właśnie jestem w trakcie. Przepis jest naszej kolezanki z DGm - Ala Rydzewska. Chociaz ona twierdzi, że to przepis dogomaniacki..

Rogaliczki pieke na jutrzejszą Wystawę Championów w Lesznie. Trzeba jakoś uczcić tę wystawę, prawda? Bedzie nas tam sporo DGM-maniaków...
No nic, konczę, bo ciasto już wypłynąło i pora fizycznie zwijać rogaliczki...
Ale zjawię się wkrótce, jak wstawię je do piecyka.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tu sie pochwale :p najwyzej Asiaczek na mnie nakrzyczy :-(
Moj Petit MACHIAVELLI Pangea w Moskwie CACIB, BOB i Zw Eurazji. Dzisiejszych wynikow jeszcze nie znam
Wiem tylko, ze w konkurencji byl tegoroczny Zwyciezca Swiata :diabloti:
"miejscowi" podobno nie sa zachwyceni :diabloti:

PS
Tak tak Jak dostane katalog podaw staweczki baskow :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Tu sie pochwale :p najwyzej Asiaczek na mnie nakrzyczy :-(
Moj Petit MACHIAVELLI Pangea w Moskwie CACIB, BOB i Zw Eurazji. Dzisiejszych wynikow jeszcze nie znam
Wiem tylko, ze w konkurencji byl tegoroczny Zwyciezca Swiata :diabloti:
"miejscowi" podobno nie sa zachwyceni :diabloti:

PS
Tak tak Jak dostane katalog podaw staweczki baskow :evil_lol:[/quote]
Co Ty! Nie będe krzyczeć, bo juz mnie kupiłaś obiecana stawką basków!
[SIZE=4][COLOR=Red]No i ogromne gratulacje!!! Rasa na Eurazji to nie byle co!!![/COLOR][/SIZE]
:multi::buzi::klacz::bye::laola::terazpol::bigcool::sweetCyb:
No, starczy tych emotikonek, co?

[quote name='ewelinabuck']dobrze :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

juzz sie nie moge doczekac rogalikow a ja znowu temperatura 38 zdycham:shake:[/quote]
Do łóżka! Lekarstwa wzięłaś? Nie siedziec przy kompie, nawet w skarpetkach i polarku od Taty! Masz leżeć i spać...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...