Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Ano, ano. Byliśmy w pięknym mieScie Leszno i tam zawojowaliśmy ring. Mianowicie na Wystawę Championów powiozłam moje 3 piękności:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]PSY
JAZZY BOY Asiaczek - dosk.1, CWC, NDPwR
Abotere's WAHZIRI - dosk.2 (Wahzirek byl pieknie pokazany przez Pearl, naszą koleżankę z DGM!)

SUKI
JELLY JOSHREEN Asiaczek - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB!!!

[SIZE=2][COLOR=Black]Bardzo jestem zadowolona z wyników, bo Dżezik i Żelka dostali tzw. duże wnioski na dorosłego Championa Polski i tym samym zaczęło się odliczanie do tego Championatu. Sędziował nas p. Hans MULLER, dla niewtajemniczonych - prezydent Światowej Federacji Kynologicznej.
Sędzia o Żelci powiedział, że ma super proporcje i jest[I] beautiful girl[/I], a o Dżeziku -[I] fantastische head. [/I]Jak to Szwajcar mieszał języki, ale chyba te dwa okreslenia są dla wszystkich jasne, nie?
Na grupie juz nic więcej nie wywalczylismy; grupe oceniał p. Jaromir DOSTAL/CZ.

Podróż tam i z powrotem - warunki komfortowe, nawet udało nam się złąpać trochę snu... Dlatego mogę teraz siedzieć przed kompem i odpowiadać na posty.

Zdjęcia mam, a jakże. Nowy aparat sprawdzil się w 125 %; jednak powinnam dokupić obiektyw, bo przeglądając zdjęcia widac, że jeszcze brakuje mi trochę wprawy, no i odległości nie te... ale namiary na obiektyw mam. Na dodatkową lampę błyskową - też.:lol:

Również cieszę się, że miałam mozliwość porozmawiania/poznania się z:
Donya
Iwa-R
Tulasy
Ypsylon
Ofca
Pearl
Sylrwia
Flaszi
Nitor-Nivalis
Gwiezdny Wysłannik
Tanana
Chris
ZPR
(Na pewno kogoś ominęłam, sorki... jednak zmęczenie daje o sobie znać).

Zdjęcia powinny być jutro. Zarówno maluszków, jak i z wystawy. Proszę o trochę cierpliwości, OK?
pzdr.

[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ano, ano. Byliśmy w pięknym mieScie Leszno i tam zawojowaliśmy ring. Mianowicie na Wystawę Championów powiozłam moje 3 piękności:

[SIZE=3][COLOR=red][B]PSY[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=red]JAZZY BOY Asiaczek - dosk.1, CWC, NDPwR[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Abotere's WAHZIRI - dosk.2 (Wahzirek byl pieknie pokazany przez Pearl, naszą koleżankę z DGM!)[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]SUKI[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]JELLY JOSHREEN Asiaczek - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB!!![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Bardzo jestem zadowolona z wyników, bo Dżezik i Żelka dostali tzw. duże wnioski na dorosłego Championa Polski i tym samym zaczęło się odliczanie do tego Championatu. Sędziował nas p. Hans MULLER, dla niewtajemniczonych - prezydent Światowej Federacji Kynologicznej.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Sędzia o Żelci powiedział, że ma super proporcje i jest[I] beautiful girl[/I], a o Dżeziku -[I] fantastische head. [/I]Jak to Szwajcar mieszał języki, ale chyba te dwa okreslenia są dla wszystkich jasne, nie?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Na grupie juz nic więcej nie wywalczylismy; grupe oceniał p. Jaromir DOSTAL/CZ.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Podróż tam i z powrotem - warunki komfortowe, nawet udało nam się złąpać trochę snu... Dlatego mogę teraz siedzieć przed kompem i odpowiadać na posty.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Zdjęcia mam, a jakże. Nowy aparat sprawdzil się w 125 %; jednak powinnam dokupić obiektyw, bo przeglądając zdjęcia widac, że jeszcze brakuje mi trochę wprawy, no i odległości nie te... ale namiary na obiektyw mam. Na dodatkową lampę błyskową - też.:lol:[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Również cieszę się, że miałam mozliwość porozmawiania/poznania się z:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Donya[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Iwa-R[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Tulasy[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Ypsylon[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Pearl [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Sylrwia[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Flaszi[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Nitor-Nivalis[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Gwiezdny Wysłannik[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Tanana[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]Chris[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]ZPR[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red](Na pewno kogoś ominęłam, sorki... jednak zmęczenie daje o sobie znać).[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]Zdjęcia powinny być jutro. Zarówno maluszków, jak i z wystawy. Proszę o trochę cierpliwości, OK?[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=red]pzdr.[/COLOR][/SIZE][/B]

[/COLOR][/SIZE][/quote]

hej no to pięknie gratuluję
i aparata też gratuluję musisz się swoim nabytkiem koniecznie pochwalić zrób mu fotkę :evil_lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ogromne gratulacje Asiaczku :loveu: :smilecol:
Ja tez mialam udany week-end.( zaocznie, bo ja chora w domu :angryy: )
Moje psy:
MACHIAVELLI Pangea ( PBGV ) szalal w Moskwie i dostal 2x CACIB, 2xCAC, 2xBOB. Zw Eurazji, IImBOG
a FEERIA Pangea ( dog niem ) w Lesznie CWC,NDSwR, BOB

Link to comment
Share on other sites

[B]Pangea[/B] - na topiku o wystawie w Lesznie dzisiaj wieczorkiem wstawię fotki. Mam też jakieś dogi żółte i pręgowane. Czarnych i arlekinów, niestety, nie udało mi się złapać. Nie zdążyłam. Pewnie wśród tych "złapanych" doziów jest Twoja Feeria... Zapraszam wieczorkiem.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]My też gratulujemy tytułów i osiągnięć!!!!!!:multi::multi::multi:

A z mizianiem robi się coraz bardziej 10 marca. Choć właśnie się zaraziłam przez dogo i mam już katar, ból nosa i okropny ból gardła. Temperatury nie mierzyłam...
I na koniec się okaże, że w góry nie pojadę... Ale do niedzieli się wykuruję i jeśli nie pojadę, to dam znać.
Zamotałam z leksza, ale przynajmniej ja jedna wiem o co cho :evil_lol:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Czoko[/B] - wieczorkiem powinny pojawić się zdjęcia z wystawy. Zapraszam serdecznie...
A może i pozostałe baski-babaski zechcesz zobaczyć w realu, co? To jak z niedzielą?
pzdr.[/quote]

Oczywiście bardzo chętnie o ile w ostatniej chwili nic się nie zmieni. Wstępnie mężowi zapowiedziałam że na tydzień wychodzę z domu. I tak będę się czuła jak na randce mimo że osobiście też już kiedyś przez chwilę sie widziałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Sylrwia, Agabass, Ewelinabuck[/B] - dzieki!:loveu:

[B]Sylrwia[/B] - masz przepełnioną skrzynkę z PW!!! Dzisiaj w nocy nie mogłam wysłać Ci dłuuugiego posta... Eh, Ty, weź się za robotę, co?:mad:
Pzdr.[/quote]
Oj i po co ta panika:lol: od 7.40 skrzyneczka lekko przepchana:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...