Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']Gratulacje!!
I sa jednak tri :loveu:[/QUOTE]
Ano!;)

[quote name='Zuza i Noddy']Gratulacje, gratulacje, ja już nie mogę doczekać się zdjęć małych kluseczków.[/QUOTE]
Dzisiaj wstawię to, co mam od Artura. A może jutro uda mi się do niego podejchać i tez porobic foteczki:)

[quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje! Również czekam na zdjęcia :)[/QUOTE]
Postaram się jak najszybciej wstawić je na DGM.

[quote name='*anusia&ajlu*']GRATKI!!!! maluchy napewno urocze :loveu: licze na fotki 3 rozowych maluszkow:loveu:[/QUOTE]
Jakie one tam różowe...;) chłopak tri by się obraził...

[quote name='deer_1987']Kto jest przyjacielem z Asiaczek na Facebook to juiz widzial male :loveu:[/QUOTE]
Tak, tam jest 1 fotka maluchów...
[URL=http://img267.imageshack.us/i/resizeofobraz041.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3355/resizeofobraz041.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[quote name='Alicja']Gratulacje dla Rodziców i Zdróweczka dla Trojaczków :multi::Rose:[/QUOTE]
Tfu, tfu, tfu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam i gratuluje maluchów.
Miałam tu wczoraj wpaść ale brak prądu pokrzyżował mi plany. W sumie prądu nie było przez 15 godzin koszmar. Piec mimo, że mamy piec gazowy jest sterowany prądem i było dość zimno w domu bo wiało okropnie na zewnątrz:-(. Dobrze, że mamy płytę gazową to można było sobie choć zrobić herbatę do momentu aż spadło ciśnienie wody (chyba ujęcie też musiało być pozbawione prądu). Prąt włączono nam jakieś pótora godziny temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Tak długo to pierwszy raz. W wigilie nie było prądu z 15 minut (miałam stresa bo akurat ciasto było w piekarniku). A dzień przed spaleniem kompa jakieś 2 godziny nie było fazy.[/QUOTE]
Jak pech, to pech...

[quote name='Zuza i Noddy']Cudne kluseczki.
U nas wczoraj prądu nie było tak ok 1,5-2 godziny i nie obejrzałam przez to Kevina :([/QUOTE]
Dzisiaj tez "jakiś Kevin leci w TV...

[quote name='Izabela124.']U nas cały czas prąd jest, ale za to na ulicy można się zabić, bo bardzo ślisko jest[/QUOTE]
U nas od rana prószy i jest biało. Ale tez i wiatr jest odczuwalny...

[quote name='DuDziaczek']jak mogłaś :placz:
ja ogladalam oczywiście! :razz:
no i krolową sniegu, dziś druga częśc :eviltong:
GRATULUJĘ trojaczków :loveu:[/QUOTE]
Dziękowac:)
A, no właśnie odpisałam Zuzce, że jak wychodziłam z psami na spacer jakąś godzinę temu, to właśnie "jakiś" Kevin leciał w TV...

[quote name='Zuza i Noddy']Nic straconego, przed chwilą odkryłam, ze właśnie leci powtórka.[/QUOTE]
Miłego oglądania:) Ja chyba też się skuszę...;)

[quote name='Paula03']Gratuluję cudnych kluseczek :loveu:[/QUOTE]
Dziękować!

[quote name='DominikaAnna']Gratuluję!
Cudne maluchy.[/QUOTE]
Chociaz takie marne 3 fotki masz przed wyjazdem;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']jak mogłaś :placz:
ja ogladalam oczywiście! :razz:
no i [B]krolową sniegu, dziś druga częśc[/B] :eviltong:

GRATULUJĘ trojaczków :loveu:[/QUOTE]

O której? :razz: Mam nadzieję, że jeszcze nie było! :diabloti:

Gratulacje dla rodziców i hodowczyni :) Milutki prezent na gwiazdkę :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']U nas cały czas prąd jest, ale za to na ulicy można się zabić, bo bardzo ślisko jest[/QUOTE]

Normalnie kuriozum sytuacji to u nas na wsi jest lepiej odśnieżone niż w Gdańsku tam to na prawdę idzie się zabić na chodniku. Stwierdzam ostatnio, że Gdańsk to dziura a nie miasto. Włodarze w tym roku tylko chwalili się, że są przygotowani na zimę. Gdyńscy, Sopoccy czy nawet drogowcy z Rumi lepiej sobie radzą z zimą. Wjeżdża się w granice Gdańska i zaczyna się koszmar zimowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Kto jest przyjacielem z Asiaczek na Facebook to juiz widzial male :loveu:[/QUOTE]

Nie każdy jest taki spostrzegawczy mimo zaglądniecia dziś na FB i pamiętania przybliżonej daty urodzin... ups...

Serdecznie gratuluję Asiu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Nie każdy jest taki spostrzegawczy mimo zaglądniecia dziś na FB i pamiętania przybliżonej daty urodzin... ups...
[/QUOTE]
No tak, ale ja pisalam ten post po tym jak najpierw Asiaczek napisala ze sie urodzily :loveu: czyli najpierw informacja od niej, potem weszlam na facebook i tam bylo zdjecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Gratuluje rodzicom,właścicielom i hodowczyni!!! Piękny dzień sobie wybrały na urodziny :)[/QUOTE]
Przekażę:)

[quote name='Ciapkowa.']O której? :razz: Mam nadzieję, że jeszcze nie było! :diabloti:
Gratulacje dla rodziców i hodowczyni :) Milutki prezent na gwiazdkę :lol: :loveu:[/QUOTE]
Baski lubią takie gwiazdkowe prezenty:)

[quote name='Cienka']Normalnie kuriozum sytuacji to u nas na wsi jest lepiej odśnieżone niż w Gdańsku tam to na prawdę idzie się zabić na chodniku. Stwierdzam ostatnio, że Gdańsk to dziura a nie miasto. Włodarze w tym roku tylko chwalili się, że są przygotowani na zimę. Gdyńscy, Sopoccy czy nawet drogowcy z Rumi lepiej sobie radzą z zimą. Wjeżdża się w granice Gdańska i zaczyna się koszmar zimowy.[/QUOTE]
Uroki mieszkania w większym mieści, np. Gdańsk...

[quote name='Czoko']Nie każdy jest taki spostrzegawczy mimo zaglądniecia dziś na FB i pamiętania przybliżonej daty urodzin... ups...
Serdecznie gratuluję Asiu!!![/QUOTE]
Alez Czoko, nie ma sprawy:)
Póki mam siły i czas to info będą i na DGM i na FB.
No, może z kilkuminutowym opóźnieniem...;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...