Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='FredziaFredzia']Wesołych Asiaczki! Nawet te samotne mogą być radosne. Szczególnie, że z psami :)
Dla was:
[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJ-Xef6Q3Dg6w6YqK0J_SCK0u1jK_Km9CukUYx9J7k7adjuNaS[/IMG][/QUOTE]
O, ile prezentów! Jak się cieszę:)

[quote name='Paula03']Wesołych świat bez względu na wszystko ;)[/QUOTE]
Dzięki!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']No widzisz bedziesz miec troche pewnie ulubionego jedzenia :) moje mrozone uszka sie wlasnie gotuja :D[/QUOTE]Ja zrobiłam tylko to na Święta, co lubię. Więc moje ulubione potrawy już sa:)

[quote name='Ciapkowa.']Wesołych:x-mas:[/QUOTE]
Wesołych, wesołych:)

[quote name='Cienka']Jutro poczytam co tu się działo (bo tomecki pracuje nie udało się by miał wolne przez całe święta) a teraz składamy życzenia z okazji świąt i urodzin miotu P
[IMG]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/basenji50.jpg[/IMG][/QUOTE]
Nic się ostatnio nie działo...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

MY już powigilijnie , odwieźliśmy Rodziców do domu ...teraz TZ dokańcza pierogi ;) i karpia ...ja skonsumowałam makówki :) ... ogólnie w ferworze przygotowań o 14 zorientowałam sie ze nic nie jadłam a po 2 zapomniałam kupić serwetek ...ale Mama uratowała sytuację i mi przywiozła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witam w Pierwszy Dzień Świąt:)

Jak tam po wczorajszym wigilijnym obżarstwie...? Jak pasterki?

Pzdr.[/QUOTE]

Ja generalnie miałam zatrucie i noc przed wigilią nie spałam, ale do wieczora troszkę się wykurowałam i zdołałam zjeść moje ulubione Świąteczne pierożki. Poza tym rozkoszuje się bożonarodzeniową czekoladą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']bo ja się pochorowałam dzień przed wigilią, całą noc nie spałam tak mnie żołądek bolał i gorączki dostałam, rano prawie mdlałam, ale było lepiej, zjadłam trochę węgla i wzięłam sporo kropelek żołądkowych (które są z walerianą, którą jak wyczuł kot to się tulił i mruczył)[/QUOTE]
Ja uwielbiam mruczanko kiciaków:)

[quote name='Alicja']ja czasami ...ale wolałabym zostać w domku ....zimno i wychodzić się nie chce ;)[/QUOTE]
Ale chyba nie masz wyjścia...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...