Jump to content
Dogomania

Jojek--Drożdżyk Jakich Mało..Powrót do świata...


jo-jo

Recommended Posts

[CENTER]Dzień XVII

Zostawili, zostawili mnie samego. Samiuśkiego jak palec, no cóż więc ide spać...

Spałem tak aż 6 godzin, i powiem szczerze że spałem na kanapie :diabloti:
Jak wrócili moi ludziowie, to byli zachwycenii tą plażą którą odkrył Grzesiu...Wodu cieplutka, daleko mielizna , zatoczka z jeszcze cieplejszą wodą, nie dużo ludzi, poprostu luz blus...

Później zabrali mnie na miasto, i odziwo prawie tłumów nie było, Dzisiaj wybraliśmy się też na ostatni wspólny obiad bo z tego co zrozumiałem jutro wyjeżdżają dziadkowie z powrotem do Warszawy...

A szkoda w więcej osób jakoś tak raźniej...

Za to pzygotowywują dla mnie jakąś niespodziankę na jutro, ciekaw jestem co to takiego będzie :razz:

A więc jezcze tylko powiem jak mnie nazywają:

-Chart,
-Dog Argentyński;
-Buldog;
-Dalmatyńczyk;
-Mastiff;
-York;
-Pekińczyk;
-Koń;
-Źrebak;
-Krowa;
-Cielak;
-Smok:diabloti:
-Niedźwiedź;

No i Bydlak :cool1:

Ale teraz już rozumiem o co chodziło kiedyś Achillesowi,
Mówił mi że ludzie nazywali go ...

Dogiem Królewskim, i to już sie przydarzyło kilka razy więc coś chyba w tym jest :razz: :loveu:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[CENTER]Dzień XVIII

Czy mi będzie dane zobaczyć wkońcu tą plaże? :roll:
No cóż póki co chyba nie prędko no ale trudno, musze się nacieszyć tymi opowieściami, i troche mi tego żal, że oni sobie siedzą i się smażą na plaży a ja śpie na kanapie :shake:

No ale i tak dzisiaj wszystko wybacze, bo czekam na tą niespodziankę!:angryy:
I dooczekać się nie moge, myślałem że jak rodizna wróci to niespodzianka się pojawi a tu kicha...

Trudno ide spać, ale zaraz ktoś dzwoni...Może to ta niespodzianka, Klaudia kazała mi usiąść przed drzwiami i czekać, raz...dwa....trzy...cztery...pięć Nikt nie wchodzi, to może się przesłyszałem? :shake:
Ale zaraz ktoś do drzwi dzwoni, aaaaaaa

nie wierze Kasia :multi: :multi: :multi: :multi: Moja ulubiona ciocia :loveu:
Nareszcie ktoś kto mnie wydrapie jeszcze bardziej :multi:

No cóż teraz gdy mnie wygłaskali wydrapali to mog iść się położyć, mam nadzieje że nikt mnie prędko nie obudzi, ale chyba się myliłem, bo ledwo co Kasia się rozpakowała a już mnie zapinali na obróżke, smyczke i mieliśmy wychodzić na obiadek .

A tam, to tylko oparcie się o murek i zobacznie morza i piasku, czyli dog w pełni szczęśliwy :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Dzień XIX

Tra la la la la la la la la al a..Dobra wystarczy

Dzisiaj, co sie dzisiaj dzialo, aha już wiem.

Rodzinka Karłowiczów wybrała się na plaże do wojska, ale tym razem nie dojechali tam tylko pojechali aż do Kuźnicy...A tam tłumy :shake:

Dzisiaj w całym mieście rowiesili że w sobote będzie "Dzień Ryby" tylko co to oznacza? :cool1:
Wiem również że coś się szykuje po za tym w mieście, a tak po za tym już kilka krotnie padał prąd w całym mieście, tylko nadal nie wiadomo co się dzieje :shake:

Ale wiecie co ?

Jestem zawiedziony! Nigdzie nie ma koteczków!
Ja rządam kotka!!

A może ktoś z Was mi przyśle jakiegoś? :diabloti: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Dzień XX

Aaaaaaa Wojna!!
Amerykanie zaatakowali Hel !!

Ratunku, ludzie ratujcie!

Wszędzie strzelają, jeżdżą przedziwnymi pojazdami, do tego biegają w tą i z powrotem, Zaraz wam to udowodnie, o ile mnie nie zaatakują bo mam już dość :shake: :shake: :shake: :shake:

Uciekam!![/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Dzień XXI

No troche spokoju, dzisiaj spędziłem dzień razem z całą rodzinką, bo pogoda specjalnie na wojne, okropna!
Wojtuś, Iwonka i Grzesiu pojechali na wycieczke rowerową, na naszą plaże, pogoda była tak pasqdna że dalej jechać nawet nie planowali :cool1:

Kiedy wrócili zaczęliśmy planować co robić z tzw
"Pięknie rozpoczętym dniem", a więc postanowiliśmy że pojedziemy do Jastarnii, ale póki co siedzimy w domciu.

Siedzieliśmy tak, i ktoś zaczął smażyć placki jabłkowe, KomuKomu??

Na obiad wybraliśmy sie jednak do Maszoperii, ale najpierw poszliśmy po naleśnika, bo takowego zazyczył sobie Kajtek. Kolejka gigantyczna na naleśnika czekaliśmy chyba z pól godziny, więc moja Pani (czyt. Klaudia) kręciła się ze mną żebym się nie nudził...

No ale wystarczyło żebym stanął a już zbiorowisko, co we mnie jest takiego dziwnego? :cool1: Ale ja się nie przejmowałem tym bo Iwonka weszła do jakiegoś namiotu, Więc trzeba było jej pilnować. 5, 10 minut no nareszcie wyszła, a w ręku trzymała zabaweczke!!

No miałem czym się bawić...Teraz już mogliśmy iść na obiad. Czekając na stolik zauważyłem zgadnijcie sami co!
KOTECKA!!!

Mam dowód bo mi zdjęcia robili cały czas 8)

Wkończu usiedliśmy przy stoliku, ja się położyłem i się zaczęło. Zdjęcia pytania i różne takie. Wkońcu moi ludziowie nie wytrzymali postawili przedemną kapelutek z kartką pt "Zbieram na michę" i wkońcu mieliśmy spokój :loveu:

Po obiedzie pojechaliśmy do Jastarni gdzie poszliśmy i na molo i spotkaliśmy się z sąsiadami Grzesia, i dowiedzieliśmy się że świat jest bardzo mały.

Dziewczyna zna przewodniczącą, klubu doga, a do tego jest córką jednego z łodzkich wetów, a do tego znała np. Jaworka Pietrka dziadka Kolumba i podobno był straszną cholerą...

I teraz oi Państwo rozumieją dlaczego Kolumb był taką cholerą:diabloti: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kochani wiadomość z ostatniej chwili,
Właśnie odblokowowałam skrzynke a tu już cztery e-maile z fotkami dzieci :multi:

Są przepiękne, a malucha szara która nazywa się Malaga będzie mieszkać pod warszawą :loveu: :loveu: :loveu:

A teraz Was pomęcze i fotki wstawie rano :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']a co mam urodzić niby? :cool1:[/QUOTE]
możesz spłodzić jakieś fotki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:



jak by ktoś pytał to ja jestem na bieząco ino jakoś nie pisze tylko umieraz z zazdrosci :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: że macie tak fantastyczne wakacje.

Dziś jadłam wyśmienite rurki z kremem :cool1: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak by ktoś pytał to ja jestem na bieząco ino jakoś nie pisze tylko umieraz z zazdrosci :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: że macie tak fantastyczne wakacje.

Dziś jadłam wyśmienite rurki z kremem :cool1: :cool1:[/quote]

Jakoś mi to nie pasuje, że nie wypowiadasz się częściej bo wygląda tak jakbyś tu nie zaglądała :evil_lol:

Poprawka dostałam 5 e-maila :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A więc pamiętacie tego Pana? :razz:

[IMG]http://images2.fotosik.pl/96/26b2997700e99a88.jpg[/IMG]

Obecnie nazywa się Mah-Jong albo Marc jeszcze nie wiem :evil_lol: I wygląda tak :diabloti:

[IMG]http://images4.fotosik.pl/76/cf73b77e063be404.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A więc pamiętacie tego Pana? :razz:

[IMG]http://images2.fotosik.pl/96/26b2997700e99a88.jpg[/IMG]

Obecnie nazywa się Mah-Jong albo Marc jeszcze nie wiem :evil_lol: I wygląda tak :diabloti:

[IMG]http://images4.fotosik.pl/76/cf73b77e063be404.jpg[/IMG][/quote]

O kurka jaki duzy :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']A więc pamiętacie tego Pana? :razz:

[IMG]http://images2.fotosik.pl/96/26b2997700e99a88.jpg[/IMG]

Obecnie nazywa się Mah-Jong albo Marc jeszcze nie wiem :evil_lol: I wygląda tak :diabloti:

[IMG]http://images4.fotosik.pl/76/cf73b77e063be404.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jaki on już duzy :-o :-o :-o śliczny jest :loveu: :loveu: jak super dumnie siedzi :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...