Jump to content
Dogomania

Sylwestrowe zawody o butelke szampana!


belgunia

Recommended Posts

No to może zrobimy!!!!!!!
Kto jest chętny????
Prosze zgłaszać się bardzo szybko, bo moze nam miejsc zabraknąć na organizację takich
[color=red][b][size=6]SYLWESTROWYCH ZAWODÓW AGILITY!!![/size][/b][/color]

Zgłoszenia: [email][email protected][/email]
To byłby bardzo fajny Sylwester:) Prawda?
PS Narazie chcę wiedzieć czy będzie wystarczająca liczba chetnych na zawody dwudniowe z noclegiem w Ciechocinku w ujeżdżalni koni w bardzo sympatycznym miejscu i u sympatycznych gospodarzy, którzy być może zechcą bawić sie wraz z nami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='belgunia'][quote name='Robull']Wyobraź sobie, że ktoś wpadnie na pomysł zorganizowania zawodów sylwestrowych...
[/quote]

[size=6][color=red][b]JA JESTEM ZA!!!!!!! ZA MAŁO pobiegałam w Poznaniu!!!!![/b][/color][/size]

Czy ktoś mnie poprze??:) Ja chcę zawodów w Sylwestra!!!!
:)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich agilitowych szalonych ludzi:)[/quote]

JESTEM ZA !!!

ale proszę bliżej szczecina :wink: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']ja moze z Fantą, ale jak z tymi hukami o petard :([/quote]

Co do petard, to w Ciechocinku będzie ich napewno dużo mniej niż w Warszawie, poza tym jesśi będziemy z psami w ujeżdzalni podczas sylwestra to umiarkowana muzyczka moze wytlumić strzały. Ja tak robie jak jestem z psem w domu i jest wtedy dużo lepiej. Napewno tam będzie duzo ciszej niż w normalnym bloku na jakimkolwiek osiedlu:) A ujeżdżalnia jest w miarę daleko od miasta. Marzy mi się taki spokojny biegany Sylwester bez tej paniki paterdowej. Rozeznam dokładnie sytuację i będzie wiadomo co i jak.
Cieszę się, ze podchwyciliście pomysł:)
Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']My możemy biegać z petardami - inaczej Misia może być zawiedziona, że fajerwerków w tym roku nie będzie mogła z balkonu oglądać. :D Tak więc po zakończeniu naszego przebiegu, bez względu na wynik, prosimy o głośne wiwaty. :wink:[/quote]

Ci co będą w stanie na pewno zaszaleją :lol: :lol: (tyczy się i psów i9 właścicieli /przewodników) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][quote name='Flaire']My możemy biegać z petardami - inaczej Misia może być zawiedziona, że fajerwerków w tym roku nie będzie mogła z balkonu oglądać. :D Tak więc po zakończeniu naszego przebiegu, bez względu na wynik, prosimy o głośne wiwaty. :wink:[/quote]

Ci co będą w stanie na pewno zaszaleją :lol: :lol: (tyczy się i psów i9 właścicieli /przewodników) :lol:[/quote]

Ja myślę, że zamiast petard wystarczy huk korka od szampana:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']poza tym jesśi będziemy z psami w ujeżdzalni podczas sylwestra to umiarkowana muzyczka moze wytlumić strzały. [/quote]

To jeszcze będzie sprzęt grający :o

Bez dwóch zdań - jedziemy! :D Belgunia, to super pomysł. :multi: :BIG:

[size=2](chociaż aż mnie dziwi, że tak dużo osób nie ma zarezerwowanego Sylwestra w jakiejś restauracji i Nowy Rok jest gotowa powitać z... psami :o :cunao: My chyba jednak... trochę... :stupid: )[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak'][quote name='belgunia']poza tym jesśi będziemy z psami w ujeżdzalni podczas sylwestra to umiarkowana muzyczka moze wytlumić strzały. [/quote]

To jeszcze będzie sprzęt grający :o

Bez dwóch zdań - jedziemy! :D Belgunia, to super pomysł. :multi: :BIG:

[size=2](chociaż aż mnie dziwi, że tak dużo osób nie ma zarezerwowanego Sylwestra w jakiejś restauracji i Nowy Rok jest gotowa powitać z... psami :o :cunao: My chyba jednak... trochę... :stupid: )[/size][/quote]

:lol: :kciuki: :biggrina: czyli standard :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']No ja mam koło 300 km :roll:[/quote]Ja nie mam pojęcia, ale nie ma to znaczenia, bo i tak będziemy! :D

Pomysł jest absolutnie rewelacyjny! Ja tylko chcę wiedzieć, czy belgunia tak się z nim czaiła od jakiegoś czasu czekając na stosowną okazję, czy to spontan całkowity?

[size=2]dorotak, gdybym ja nawet miała jakąś rezerwację, to już by była skasowana! :lol: :wink: [/size]

PATIszonku, Modzie najmilszy, może by tak wydzielić ten wątek do nowego topiczku, coby ktoś w środku nie zaczął już wiesz czego? :wink:

Link to comment
Share on other sites

belgunia, Ty chyba jakiś rekord tu pobiłaś jeśli chodzi o liczbę zgłoszeń w kilka godzin po ogłoszeniu zawodów. :wink: Ja wiem, że to jeszcze nie oficjalne ogłoszenie i zgłoszenia, ale, kurcze, pierwsze takie zgłoszenie po 15 minutach, a teraz już ile masz? :D I to pomimo że ogłoszenie schowane w innym topiku... No no! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']belgunia, Ty chyba jakiś rekord tu pobiłaś jeśli chodzi o liczbę zgłoszeń w kilka godzin po ogłoszeniu zawodów. :wink: Ja wiem, że to jeszcze nie oficjalne ogłoszenie i zgłoszenia, ale, kurcze, pierwsze takie zgłoszenie po 15 minutach, a teraz już ile masz? :D I to pomimo że ogłoszenie schowane w innym topiku... No no! :D[/quote]

No :)
Ale bardzo się cieszę z tego:)

Więc tak: jeśli możemy zagwarantować, żeby pieski[b] nie sikały [/b]na iglaczki które są w pobliżu hali i na terenie ośrodka oraz [b]nie spanie [/b]piesków na łóżkach, ze względów alergicznych dzieci, które przyjeżdżają do ośrodka, oraz [b]nie polowanie [/b]psów na pawie chodzące po terenie [b](myślę, że te warunki należy uszanować)[/b] to możemy tam zorganizować te imprezkę:)
Warunki są wyśmienite jeśli chodzi o petardy których się bardzo boja psy, bowiem ośrodek leży aż 1,5 km od granicy Ciechocinka i ledwo je słychać. Sami gospodarze nie przepadają za tym paskudztwem:)
Więc wyprowadzamy pieski poza teren należący do iglaków do bardzo blisko leżącego lasku lub pod topole które się usadowiły na terenie ośrodka.
Co do ceny to muszę pojechać i pogadać. Gospodyni rzeczywiście bardzo miła Pani.
O szczegółach poinformuję. Bardzo bym chciała mieć przynajmniej orientacyjne dane co do ilości osób, które będą chciały wziąć udział w imprezie, oraz ilość osób, które zanocują oprócz zawodników.
Pokoje są do zmontowania w razie potrzeb innych niż tradycyjne.
Bywają normalne kanapy, rozkladane, lóżka, łóżka piętrowe:) Do wyboru i koloru. Lecz generalnie wieloosobowe. Myślę, ze to nie ma dla nas aż tak wielkiego znaczenia?

Flaire, pomysł takiej imprezy zrodzil się dawno, bo od dnia, w którym mój pies przerazil się petrady rzuconej na osiedlu, czyli jakieś 8 lat temu:):)
Co roku mam klopot jak mam Szancie zapewnić komfortowego, spokojnego sylwestra.
Pozdrawiam Was prawie już sylwestrowo:)
:BIG:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...