Jump to content
Dogomania

Kajtuś - Kamyk... 31.05.2007r. odszedł za TM... Żegnaj Kajtusiu <'> :((


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proponuję tak:
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Szukamy niezwykłego Pana dla wyjątkowego psa. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kajtuś był kochanym psem, który został nauczony miłości i wierności. Po śmierci swojego Pana trafił w ręce dewianta – oprawcy, który przez trzy lata trzymał go w zamknięciu na strychu i w bestialski sposób katował. Uratowany przez dobrych ludzi przebywa teraz w schronisku. Lata cierpień nie zabiły w nim miłości do człowieka i całym znękanym psim sercem wygląda kolejnego Pana który go pokocha.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ten pies zasługuje na to żeby wymazać z jego pamięci to co zgotował mu człowiek![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]tel. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]888500134 [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]mail [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Jestem otwarta na wszelkie poprawki, uwagi itd. Zależy mi na tym żeby to co pojdzie na allegro było dobre.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Potrzebny jakiś chwytliwy tytuł, taki co zaintryguje i zmusi do wejścia na stronę.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się :lol: - dobra robota. Irma może dopisz tylko proszę przy kontakcie do Goni, że to wolontariuszka.
No to teraz trzymamy mocno kciuki za naszego Kajtusia Kamyczka. Wstawiłam już kilkanaście ogłoszeń. Myślę, że reszta zajmie mi jeszcze dwa dni. Nie będę wstawiała tu linków, bo sporo tego, ale jak wejdziecie w ogłoszenia z "bezpłatnych" ogłoszeń to Kajtuś już tam jest.

Za akcją plakatową ruszymy od poniedziałku. Na razie zgłosiła się jedna chętna osoba. Pomolestuję jeszcze tych ludzi co pomogli mi szukać domu dla Pimpka.

Gonia znalazłam w ogłoszeniach jedną panią co weżźmie psa bez znaczenia wielkość itd.. pani jest z rzeszowa. Wysłałam do niej maila z informacjami o Kajtusiu i namiarami do ciebie. Pewnie jest już za późno, bo ogłoszenie z 10go lutego, ale co tam spróbować nie zaszkodzi.
Zmykam teraz na cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

Goniu nie bardzo wiemza co? Ale zawsze jestem chętna, bo lubię;)
Jeszcze na trochę wychodzę, ale jak wrócę to bierzemy się znowu za Kamyczka.

I niech mi tu będzie długa lista chętnych na plakacik do rozwieszenia u siebie:mad: , bo na razie to tylko jedna osoba się zgłosiła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...