Jump to content
Dogomania

Kajtuś - Kamyk... 31.05.2007r. odszedł za TM... Żegnaj Kajtusiu <'> :((


g_o_n_i_a

Recommended Posts

[quote name='israel']Problem polega na tym ze prawo jest za lagodne. Kary przewidziane za znecanie sie nad zwierzetami powinny byc dokladnie takie jak za znecanie sie nad ludzmi (choc wielu nie zasluguje na miano bakterii bo bakterie czasami sa pomocne).
I co najwazniejsze powinno byc egzekwowane co w tym panstwie jest raczej lewe...[/QUOTE]

w naszym kraju kara za znęcanie się nad człowiekiem to rok w zawieszenie na trzy lata :angryy: :angryy: więc żadna prakycznie.Za psa czy inne zwierzątko co najwyżej dają grzywne.Czyli zwyrodnialcy mają nijako przyzwolenie na swoje czyny.Może pan Kaczuszka wkońcu to zmieni ? :hmmmm:
powinno być "oko za oko" :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomysł Rybon z orłem jest na prawdę cudny i zgadzam się, że opis powinien powalić na kolana i wycisnąć łzy.
Na allegro ma strasznie dużo wejść, ale dobry opis to 100% sukcesu.
Wiem po pimpku. Przez dwa tygodnie nie odezwał się nikt, a teraz wystawiłam go 2raz z odpowiednim opisem i zdjęciami z dziećmi i telefony się urywają (oczywiście koloryzuję;) ), a chętni chcą po niego przyjechać z 2go końca Polski (to już w naturalnych barwach).

Poproszę więcej informacji na jego temat. Bo tak na prawdę to nie znalazłam nic konkretnego poza hop do góry. W którym on jest schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Kajtek przebywa w rzeszowskim schronisku Kundelek. Jest tutaj juz ponad poł roku.
Trafił do nas na wakacjach, był przerażony nową sytuacją - skąd taka nagła zmiana w jego życiu? Przez kilka lat siedział na jakimś strychu, nigdy nie wychodzil na podworko, nie wiedzial jak wygląda słońce, drzewa, trawa, ptaki, inne psy. Dodatkowo ktoś sie na nim wyżywał... Dopiero w schronisku dowiedział sie, ze ręka człowieka nie robi tylko krzywdy, ze nie sprawia bólu... Jest już weselszym pieskiem, wie, ze człowiek to dobra istota. Tylko dlaczego On wciaz musi czekać na wlasnie Swojego Czlowieka? To nie jest juz ten biedny, smutny pies. On podchodzi chętnie do krat boksu, bierze smaczki. Kiedy mówi się do niego czule "Kajtusiu", wtedy Jego ślipka robią się takie żywsze, weselsze. A ogonek delikatnie zaczyna wprawiac w ruch... Na Jego przykładzie stwierdzam, ze nie ma rzeczy niemożliwych! Ta przestraszona, zamknięta w swoim świecie psina dziś jest wesolutka i bardzo chce sie miziac... Kajtek niestety nie akceptuje innych psów i gdyby nie to, być moze mialby domek. Kajtuś to juz starszy piesio, ma ok. 10 latek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Wiem, tam był blad - tak bylo na stronie RSOZ'u i ja tez dostalam takie informacje (jak trafil do schroniska). Sama sie dowiedzialam z miesiac temu, ze to jest jus starszy piesio. Przeciez on nawet zostal na stronie Kundelka przeniesiony do działy "psy starsze"...[/quote]

PROSZONY NA PIERWSZA STRONE,
JESZCZE NIE PORA NA SPANIE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...