Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='samograj']Oczywiście, że nie mamy!!!
HANIU nie zuważyłaś cudzysłowiu???
Przepraszam, że jak zwykle mam swoje zdanie, które nie przystaje do innych!!!
CHYBA MOGĘ MIEĆ SWÓJ POGLĄD I WERYFIKOWAĆ GO Z CZASEM - może się Wam to nie podobać , ale ja mówię co myślę, jak również, jeżeli się pomylę, umiem przyznać się do błędu, w przeciwieństwie do większości userów!
[/quote]

Po prostu się zdziwiłam - dlaczego Ty wszystko odczytujesz jako atak na siebie :shake: . Też mogę czegoś nie wiedzieć i wolę się spytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Dopiero teraz nadrobiłam zaległości.
Zagraj w przedszkolu - [B]bombowy i cudny[/B] :loveu: Aż trudno wybrać zdjęcie... chciałoby się wszystkie zacytować. :smile:
I mam wrażenie, że urósł, nie? ;)[/quote]

No pewnie, że jest cudny :lol: Szkoda, że nie możecie go zobaczyć w realu! A urósł z pewnością, ale wiesz, że jak się ma psa na codzień to się tak mocno tego nie zauważa ;) W każdym razie na ręce wziąć go jeszcze mogę :lol:

[quote name='Maga100'][B]przeczytałam wszystkie zaległości. [/B]
[B]Pani od Jedynego Słusznego Ogara wzbudziła oczywiście mą sympatię.[/B]
:diabloti:[/quote]

Maga, jak miło :loveu: A ta pani... wiedziałam, że ci się spodoba :evil_lol:


Wiecie co,ja chyba nienormalna jestem :cool1: Obudziłam się wcześnie nad ranem i spojrzałam gdzie jest Zagraj. Widzę, że leży na boczku w nogach .. Podniosłam się i patrzę na niego i ... nie widzę że oddycha, nie słyszę, ani on nie zareagował na moje poruszenie :shock:Serce stanęło mi w gardle! Pogłaskałam go, a on jeszcze przez moment NIC :shock:.. I po chwili.. podniósł łepeczek :loveu: Tak mocno spał :loveu::loveu::loveu: Przeżyłam chwilę grozy :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']


Wiecie co,ja chyba nienormalna jestem :cool1: Obudziłam się wcześnie nad ranem i spojrzałam gdzie jest Zagraj. Widzę, że leży na boczku w nogach .. Podniosłam się i patrzę na niego i ... nie widzę że oddycha, nie słyszę, ani on nie zareagował na moje poruszenie :shock:Serce stanęło mi w gardle! Pogłaskałam go, a on jeszcze przez moment NIC :shock:.. I po chwili.. podniósł łepeczek :loveu: Tak mocno spał :loveu::loveu::loveu: Przeżyłam chwilę grozy :mdleje:[/quote]


Małgosiu, takich nienormalnych znajdzie się więcej.:evil_lol:Ja sama miałam takie momenty... ;)

Widziałam foteczki z psiego przedszkola.:multi:Jak dobrze Wam idzie i ilu kompanów ma Zagrajek ...super!:multi::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]jesteś nienormalna :sweetCyb: jesteś nienormalna :sweetCyb:[/B]

[B][SIZE=4]Tak jak i ja[/SIZE] :cool1: Ja też czasem patrzę i mam wrażenie, ze Leon nie oddycha :cool1: [/B][/quote]

No to jednak mi raźniej :lol: Bo już myślałam, że tylko ja taka :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']Małgosiu, takich nienormalnych znajdzie się więcej.:evil_lol:Ja sama miałam takie momenty... ;)[/quote]

Jeszcze bardziej mi ulżyło :lol:

[quote name='Alka'] Widziałam foteczki z psiego przedszkola.:multi:Jak dobrze Wam idzie i ilu kompanów ma Zagrajek ...super!:multi::multi::loveu:[/quote]

Alu, to dopiero były dwa zajęcia, myślę, że będzie coraz lepiej! A właśnie ta ilość kompanów rozprasza Zagrajka najbardziej ;) Ale przecież chodzi też o to żeby socjalizował się z innymi pieskami. Bardzo mu się podoba, a nam też :lol: Martwi mnie tylko to, że w następny weekend ma być jeszcze większa wichura niż teraz :shake: Szlag z taką pogodą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Szkoda, że nie możecie go zobaczyć w realu! A urósł z pewnością, ale wiesz, że jak się ma psa na codzień to się tak mocno tego nie zauważa ;) [/quote]
Zawsze można się umówić na spacerek ;)
A może będziecie kiedyś u Bei100 ;) My niedaleko mieszkamy ;) Bea- przepraszam ... [img]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein54.gif[/img] się wpraszam ale Zagraj jest cudowny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Po prostu się zdziwiłam - dlaczego Ty wszystko odczytujesz jako atak na siebie :shake: . Też mogę czegoś nie wiedzieć i wolę się spytać.[/quote]
A ja się zdziwiłam, że TY się zdziwiłaś:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: - bo to nie ja wprowadziłam podział na linie (a ponieważ zrobiła to Twoja przyjacółka, z którą jesteś na co dzień w kontakcie, poczułam, że jednych wypowiedzi są puszczane mimo uszu , a moje się wyłuskuje, żeby mieć podstawy do chwytania za słowo i polemiki)
Już 20 grudnia:
[quote name='bea100']Napiszę dla tych, którzy nie siedzą w ogarach i nie wiedzą jak to jest.
...że to w 100% Ogar Polski ( w co akurat wierzę, są takie linie nie wystawiane do których my nie mamy dostępu-bo jesli myśliwi trzymaja ogary to pilnuja ogarzych swoich suk jak oka w głowie i tam nie ma przypadkowych kryć- tylko bardzo przemyślane-ma to związek z okreslonymi cechami im najbardziej przydatnymi). Te psy są zdrowe i wspaniałe i zazwyczaj ciemniejsze niż (coraz bardziej ,,żółte" i z poprzesiewanymi czaprakami-stare linie wystawowe) [/quote]

[B]Nie da się ukryć, że moje odmienne poglądy wywołują burzę, ironię a nawet napastliwość i to dość okrutną !!! ([/B]nie koniecznie tutaj - zainteresowani, którzy mnie przepraszali wiedzą o co chodzi:razz: [B])[/B]


[B]A jeśli piszę coś odmiennego, dzielę się swoimi spostrzeżeniami, to nie robię tego ze złośliwości, tylko z troski i po to , aby wyciagać wnioski na przyszłość lub przestrzec przed niespodziankami - bardzo mnie drażni hurrrrra optymizm, bo można zrobić komuś krzywdę (szczególnie, gdy jego emocje są jeszcze niestabilne)- uważam to za dużą nieodpowiedzialność!!![/B]

[COLOR=purple][B]GOSIU!!![/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Pozwolę sobie jeszcze na ostanie moje wynurzenie.[/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Pisałam już o haszczance ŚNIEŻCE - na każdej wystawie wzbudza podziw widzów, jest obiektem ochów i achów, zachwytów- jest wręcz zagłaskiwana przez dzieciaki, przez dorosłych i przeważnie jest to najbardziej oblegany pies spośród wystawianych!!![/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Jest psem pełnym uroku osobistego, jest cudowną matką i nasza ukochana białaską (u Huskych też nie ma podziału formalnego na linie kolorystyczne, jednak białas ma mniejsze szanse na wygraną z psami z maską, czy to są czarne, rude, srebrne i pośrednie)!!![/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Ale to nie jest husky- słyszę takie opinie i wcale z nimi nie polemizuję, bo patrząc na jej głowę widzę, że jest zdecydowanie inna od głowy YETIEGO!!!(brak stopu, szerzej rozstawione uszy - niby drobiazgi... a jednak)[/B][/COLOR]
[COLOR=purple][B]I myślę sobie, kto (jaka rasa maczała w tym hmmm.... palec:evil_lol: )[/B][/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple][B]W ostatecznym rozrachunku jest suką hodowlaną (jak juz pisałam ze złotymi medalami, choć na klubówce zeszła z oceną dostateczną) [/B][/COLOR][COLOR=purple][B]dającą bardzo ładne potomstwo!!![/B][/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Chciałam Gosiu wykazać pararelę pisząc o ZAGRAJU!!![/B][/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Ponieważ nie pisaliście o swoich przemyśleniach i wątpliwościach wcześniej (czułam , że [COLOR=black]rekma[/COLOR] szuka intensywnie potwierdzenia 100% ogarzości ZAGRAJA- być może tym razem moja intuicja mnie zawiodła), postanowiłam napisać tego posta , który wywołał burzę, aby uświadomić Wam, że po ochach i achach, nagle możecie dostać obuchem w głowę, kiedy pokażecie ZAGRAJA na wystawie, a sędzia, preferujący linie wystawowe opisane przez BEĘ100, oceni Wam psa bardzo nisko!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#800080][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]TERAZ WIEM, ŻE NIE POWINNAM SIĘ WYPOWIADAĆ, KAŻDY MA SWÓJ ROZUM!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]PS[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Czy rekma w całym tym zamieszniu zwrócił uwagę na cytat dotyczący białych ogarów???[/COLOR][/B]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][B] bardzo mnie drażni hurrrrra optymizm, bo można zrobić komuś krzywdę (szczególnie, gdy jego emocje są jeszcze niestabilne)- uważam to za dużą nieodpowiedzialność!!![/B]

[COLOR=purple][B] [COLOR=black]rekma[/COLOR] szuka intensywnie potwierdzenia 100% ogarzości ZAGRAJA- być może tym razem moja intuicja mnie zawiodła), postanowiłam napisać tego posta , który wywołał burzę, aby uświadomić Wam, że po ochach i achach, [COLOR=red]nagle możecie dostać obuchem w głowę,[/COLOR] kiedy pokażecie ZAGRAJA na wystawie, a sędzia, preferujący linie wystawowe opisane przez BEĘ100, oceni Wam psa bardzo nisko!!![/B][/COLOR]

[B][COLOR=#800080]TERAZ WIEM, ŻE NIE POWINNAM SIĘ WYPOWIADAĆ, KAŻDY MA SWÓJ ROZUM!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]PS[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#800080]Czy rekma w całym tym zamieszniu zwrócił uwagę na cytat dotyczący białych ogarów???[/COLOR][/B]

[/quote]
Aniu, w imię tego, ze mam ciągoty do rzetelności, nawet jeśli sie to komuś nie podoba, uważam,e masz całkowitą rację,jesli chodzi o pierwszą (czarną)część Twojego cytatu. Ale to nie są przecież sprawy wagi państwowej. Wszyscy doskonale sobie zdajemy sprawę, ze każdy piesek, który zapowiada sie nawet najlepiej, może odpaść w konkurencji, może wygrać, a może okazać się przeciętny.To, ze ktoś pisze w galerii, że jest to 100% ogar, nie twierdzi tego ot tak sobie. Ale pozwólmy mu dorosnąć. Na dzień dzisiejszy wiemy, zejest to zdrowy , śliczny, bystry pies. Chociaż ja stanowczo twierdzę, ze wyrośnie na boksera. Ze względu na temperament oczywiście.
Teraz to zdanie na czerwono. Nie rozpatrujmy ewentualnej możliwości, ze pies wyrośnie jednak na boksera, w kategoriach katastrofy i obucha w łeb.
Bajankowie kochają bardzo tego psa, a jak znam Małgosię, ma ona do wystaw, medali i czempionatów, bardzo zdrowe podejście. Jest taki trafny cytat"znaj proporcje mocium panie" Są duże życiowe porażki, katastrofy i ciosy, ale w tym wypadku nie ma żadnego powodu, zeby sie chociaż zaniepokoić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Zawsze można się umówić na spacerek ;)
A może będziecie kiedyś u Bei100 ;) My niedaleko mieszkamy ;) Bea- przepraszam ... [IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein54.gif[/IMG] się wpraszam ale Zagraj jest cudowny :loveu:[/quote]

Katerinas, jeśli o nas chodzi to bardzo chętnie :lol: Nie wiedziałam, że mieszkasz blisko Bei, my u niej często bywamy!

[quote name='samograj']

[COLOR=purple][B]Chciałam Gosiu wykazać pararelę pisząc o ZAGRAJU!!![/B][/COLOR][/quote]

Rozumiem

[quote name='samograj'][B][COLOR=#800080]TERAZ WIEM, ŻE NIE POWINNAM SIĘ WYPOWIADAĆ, KAŻDY MA SWÓJ ROZUM!!![/COLOR][/B]
[/quote]

Aniu, ja naprawdę rozumiem dobrze twoje intencje. I uważam, że w tym co piszesz masz wiele racji, bo faktycznie może się wiele okazać, lub nie okazać ;) Ja też jestem przeciwniczką hura optymizmu, a w tym przypadku z pewnością jest zbyt wcześnie żeby mieć jakiekolwiek gwarancje. Więc ujmę to tak... Zagraja braliśmy z potrzeby serca i kochamy go, takiego jak jest i jaki będzie :loveu: Bez względu na to co się okaże! Nikt nie dawał nam gwarancji, że Zagraj na 100% będzie super wystawowym ogarem i wiedzieliśmy od razu, że KW można mu założyć kiedy będzie miał ok. roku. Gdyby nam zależało na tym aby mieć absolutnie wystawowego ogara, z pewnością czekalibyśmy na szczeniaczka z hodowli, bo mimo, że też nie ma 100% gwarancji jaki się okaże, to jednak ryzyko jest o wiele, wiele mniejsze. Oczywiście super gdyby się okazało, że Zagraj spełni oczekiwania ludzi zaangażowanych w odbudowę rasy, a i my cieszylibyśmy się bardzo :lol: Jednak jeśli tak się nie stanie, dla nas to nie będzie problemem :lol: A rozmowy, które się tutaj toczą proponuję potraktować nieco z przymróżeniem oka, bo i tak co będzie, to będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']
...
bo to nie ja wprowadziłam podział na linie (a ponieważ zrobiła to Twoja przyjacółka, z którą jesteś na co dzień w kontakcie, poczułam, że jednych wypowiedzi są puszczane mimo uszu , a moje się wyłuskuje, żeby mieć podstawy do chwytania za słowo i polemiki)
[B][COLOR=#800080]...[/COLOR][/B][/quote]
Słowo ,,linia" nie jest żadnym kategorycznym podziałem a jesli to bardzo płynnym i dowolnie (szeroko) rozumianym sama zreszta napisałaś (słusznie) o liniach np kolorystycznych prawda? Ja to też tak rozumiem. Linie hodowlane? Też są to swoiste ,,linie". Linie wystawowe? A jakże...;)
A słowo LINIA wskazuje...tylko KIERUNEK i tyle.
Nie widzę powodu do unoszenia się...nie widzę powodu do żadnej reakcji ;) na słowo ,,linia":lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1'] Na dzień dzisiejszy wiemy, zejest to zdrowy , śliczny, bystry pies.[/quote]

A jest :lol:

[quote name='Sabina1']Chociaż ja stanowczo twierdzę, ze wyrośnie na boksera. Ze względu na temperament oczywiście.[/quote]

Nie wiem czy nie na astmana :eviltong: :evil_lol:

[quote name='Sabina1'] Teraz to zdanie na czerwono. Nie rozpatrujmy ewentualnej możliwości, ze pies wyrośnie jednak na boksera, w kategoriach katastrofy i obucha w łeb.
Bajankowie kochają bardzo tego psa, a jak znam Małgosię, ma ona do wystaw, medali i czempionatów, bardzo zdrowe podejście. Jest taki trafny cytat"znaj proporcje mocium panie" Są duże życiowe porażki, katastrofy i ciosy, ale w tym wypadku nie ma żadnego powodu, zeby sie chociaż zaniepokoić.[/quote]

No i czy nie mówiłam, że jesteś "z tych co znają Józefa"? :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Słowo ,,linia" nie jest żadnym kategorycznym podziałem a jesli to bardzo płynnym i dowolnie (szeroko) rozumianym sama zreszta napisałaś (słusznie) o liniach np kolorystycznych prawda? Ja to też tak rozumiem. Linie hodowlane? Też są to swoiste ,,linie". Linie wystawowe? A jakże...;)
A słowo LINIA wskazuje...tylko KIERUNEK i tyle.
Nie widzę powodu do unoszenia się...nie widzę powodu do żadnej reakcji ;) na słowo ,,linia":lol: .[/quote]
JA TEŻ NIE WIDZĘ!!!
ALE TO NIE JA WYBAUSZYŁAM OCZY:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: !!! Zobacz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2767786&postcount=6028"]TUTAJ[/URL]
To nie ja zareagowałam na słowo linia!!!

I to nie ja MAŁGOSIU, za wszelką cenę na forum- w twojej galerii -chciałam udowodnić, że mam rację co do ZAGRAJA (AniaW, HANIA, BEA ) zaczęły zaciekle stawiać na swoim, ilustrując zdjęciami.
Nagle , po moim poscie zaczęło wrzeć tutaj jak w ulu, a wystarczyło tylko zakończyć temat na stwierdzeniu, że trzeba dać czas ZAGRAJOWI i że ocenią go osoby kompetentne!!!
Na tym powinny się zakończyć spekulacje ( a ja mam tę wadę, że odpowiadam na zarzuty i niejasności, które się pojawiły i tak reply'e się mnożą)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']ALE TO NIE JA WYBAUSZYŁAM OCZY:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: !!! Zobacz [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2767786&postcount=6028"]TUTAJ[/URL]
[/quote]
Z prawdziwą przykrością muszę Ci Haniu zwrócić uwagę. [B]Nie wybauszaj oczu!!!!!!![/B]
Ktoś Cię niechcący przestraszy i tak już zostanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']

I to nie ja MAŁGOSIU, za wszelką cenę na forum- w twojej galerii -chciałam udowodnić, że mam rację co do ZAGRAJA (AniaW, HANIA, BEA ) zaczęły zaciekle stawiać na swoim, ilustrując zdjęciami.[/quote]

Ale czy nie tak się dzieje w czasie każdej dyskusji, że przedtawia się swoje argumenty? ;) I te za TAK i te za NIE. Przedstawiłaś swój punkt widzenia, a Ania, Hania, Bea akurat widzą to inaczej i przedstawiły swoje. I może nawet nie argumenty, a przykłady. Dlaczego masz im to za złe? Czemu widzisz to jako zaciekłe stawianie na swoim? Nie widzę nic złego w tym, że się na ten temat rozmawia, ale zupełnie nie rozumiem aż takich emocji :cool1: Ktokolwiek i cokolwiek napisze tu o Zagraju to i tak nie będzie to racja ostateczna bo nie do nas należy werdykt. A dla rozluźnienia atmosfery powiem, że zaczepiła nas dziś pani i spytała czy to Ogar Polski :lol: I była to już trzecia osoba, tylko, że dwie poprzednie nie pytały, a stwierdzały :eviltong: I przy tej okazji jeszcze raz zaznaczę, że jeśli Zagrajek okaże się bokserem, amstaffem czy wilczarzem, a nawet mixem ich wszystkich to i tak będziemy go kochać!


Muszę się pochwalić :multi: Zagrajek pięknie dzisiaj ze mną ćwiczył! Przy targetowaniu już świetnie rozumie o co chodzi, zmieniam położenie, a on pięknie dotyka noskiem :loveu: Robi "waruj" na komendę i nawet popisywaliśmy się u pani w zoologu :lol: No, może czasem trzeba mu podpowiedzieć, ale nie za każdym razem! Coraz lepiej idzie nam z luźną smyczą, też myślę, że zaczyna pojmować ten "mechanizm" ;) A na boisku ćwiczyliśmy przywołanie i pięknie aportował piłeczkę, był bardzo chętny do współpracy :lol: A przed chwilą odkrył, że orzeszki w miodzie to super przysmaczek, tylko pani niedobra bo chytrzy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
...
I przy tej okazji jeszcze raz zaznaczę, że jeśli Zagrajek okaże się bokserem, amstaffem czy wilczarzem, a nawet mixem ich wszystkich to i tak będziemy go kochać!
....
[I]:lol: :lol: :lol: Niestety Mmbbajeczko- Zagraj okaże się Ogarem Polskim[/I] ;)

....

Przy targetowaniu już świetnie rozumie o co chodzi, zmieniam położenie, a on pięknie dotyka noskiem :loveu: Robi "waruj" na komendę...[/quote]
No to teraz przekładaj targetowanie na inne czynności: czyli
WARUJ-KLIK/YES-SMAKOŁYK
(dla uproszczenia to się zwykle pisze tak:komenda-KS czyli kliksmakołyk jako działanie równoczesne i natychmiastowe)
Pies wykonuje i jest taki ułameczek sekundy, że patrzy Gosiu na Ciebie (szuka potwierdzenia czy o to chodziło) i to jest ten ułamek gdy natychmiast z Twojej strony ma KS.

O, i ostrożnie z miodem-uczula !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Zresztą jak byłam na seminarium Szwedki - szkoleniowca ( ale nie klikerowego ) - która ciągle powtarzała - jeżlei pies czegos nie robi, albo robi źle - popatrz w lusterko - to Twoja wina. To są słowa, które powtarzam sobie ciągle i barzdo mi pomagają.

[/quote]

Czyżby seminaraium z Inką Sjosten ?
Ćwiczenia na świadomość zadu są fajne :loveu: i dostawianie do nogi ;)

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki z amniej wietrzne weekendy! Ida tez jest nakręcona, ale dzisiaj po raz kolejny pokazała mi, ze zdecydowanie woli moje towarzystwo niz inengo pda. Siedziął grzecznie i czekałą na komende podczas gdy inny pies koło niej chodził.

Buda bardzo mi się podobała od dawna, rewelacyjny pomysl mieliscie, naprawdę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Katerinas, jeśli o nas chodzi to bardzo chętnie :lol: Nie wiedziałam, że mieszkasz blisko Bei, my u niej często bywamy!
[/quote] Bo my z [B]Beą [/B]kiedyś tam widywaliśmy się ... Potem ja zaciążyłam, urodziłam małego rozbójnika ... i jakoś tak :lol: okazało się, że doba jest za krótka :lol:
A mieszkam w miarę ;) blisko. Nooo.... bliżej niż na Ursynów czy Mokotów ;)
Pod warunkiem, że [B]Bea [/B]mieszka tam gdzie kiedyś... i pod warunkiem, że [B]Bea [/B]mnie lub nas jeszcze kojarzy :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Z prawdziwą przykrością muszę Ci Haniu zwrócić uwagę. [B]Nie wybauszaj oczu!!!!!!![/B]
Ktoś Cię niechcący przestraszy i tak już zostanie.[/quote]

Dobrze Sabinko już nie będę. Jak mi się uda to wykasuję tą emotikonkę.


[B]nathaniel[/B] Dokładnie to seminarium :p .

[B]mmbaj[/B] Super macie w tym przedszkolu :p . A co do nienormalności - to jak Kontra nie śpi przytulona do mnie tylko w nogach to sprawdzam w nocy, czy jest wszystko ok. A jak stwierdza, że śpi na posłaniu to ręka mi tam zwisa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']I to nie ja MAŁGOSIU, za wszelką cenę na forum- w twojej galerii -chciałam udowodnić, że mam rację co do ZAGRAJA (AniaW, HANIA, BEA ) zaczęły zaciekle stawiać na swoim, ilustrując zdjęciami.
[/quote]

Mnie się wydaje, że nie udowadniałyśmy nic co dotyczyło bezpośredni Zagraja. Ja raczej odniosłam się do Twojej wypowiedzi, że ciemne ogary są dyskryminowane na wystawach. Z moich doświadczeń wynika trochę co innegon - a na wystawach bywam dość często i spędzam je przy ringu ogarów.
dla mnie eot - to jest galeria Bajankowo - Zagrajkowa a nie temat "dlaczego ktoś kogoś nie lubi"

Link to comment
Share on other sites

[B]Pora na zdjęcia! Jeszcze cieplutkie :lol:

Pozuję
[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/0d959a0f76c19990.jpg[/IMG][/URL]

[B]No bawmy się..[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/4beeb4d1545bf610.jpg[/IMG][/URL]

[B]Mówię do ciebie!!![/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/4be4727dd8107db2.jpg[/IMG][/URL]

[B]Czy to zdjęcie wam nie przypomina innego zdjęcia?...[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/19541835fc37d9d8.jpg[/IMG][/URL]

[B]Z ukochaną zabawką :lol:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/d54d9309c7a131e4.jpg[/IMG][/URL]

[B]Hulanki i swawole :evil_lol:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/ecdc10a00f292a50.jpg[/IMG][/URL]

[B]zobaczcie jak mu się przebarwia główka :lol:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/23/885dfbd1ad25e0d7.jpg[/IMG][/URL]

[B]pędzę![/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/fcc6ca676d991d44.jpg[/IMG][/URL]

[B]z kością dinozaura od Sabinki :evil_lol:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/16/a879cb2e7a1c6896.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/5873baa0b484d3b2.jpg[/IMG][/URL]

[B]lecę do ciebie :multi:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/16/58f7dd1745184372.jpg[/IMG][/URL]

[B]czy nie jestem słodki? :loveu:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/33/ea9b79af2a2206ac.jpg[/IMG][/URL]

[B]zagryzłem się :evil_lol:[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/23/736582594de86cd2.jpg[/IMG][/URL]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/16/f388dcc26c7887aa.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...