Jump to content
Dogomania

Wega


Claudia18

Recommended Posts

[quote name='Claudia18']Może powodem tego jest jesienna deprecha,może każdy z bezsilności na psi los szuka wkoło winnych.......??To tylko moje przypuszczenia i wnioski.Mam nadzieję,ze niedługo się to zmieni.[/quote]

E tam... przesada... wcześniej was tu nie było... przegapiliście największe afery i rzucanie qrwami... wtedy to dopiero fajnie było :evilbat:

Claudio- teraz akurat w pełni rozumiem oburzenie ludzi- bo było na co. Kilka lat temu też miałam duuuzo cierpliwości jezeli chodzi o tłumaczenie ludziom, dlaczego maja nie rozmnażać kundelków. Do pierwszej osoby, do drugiej, do 10tej... ale przy 57mej już mnie szlag trafił. Wiem, że nie powinnam dzioba piłować, bo tym nic nie zdziałam, ale ludzka wytrzymałosć ma swoje granice.
Teraz znowu zezarłam podwójną dawke walium i na jakieś 50 nowych osób, chcących rozmnazac pity "bo ładne"- jeszcze mi starczy cierpliwości, a później??? Czort wie.

U Ciebie zdziwiło mnie tylko tyle, że sama [b]odratowalaś Vege[/b]- dałas jej dom, ale wiesz co przeszła- wiesz, że ona miała farta, a setki innych pitów takiego farta nie maja.
I wiedząc to- dalej chcialas ją rozmnożyc. I stworzyć więcej pitów, które (albo ich dzieci) ktoś potem musiałby odratowywac.

I troche mnie ta niefrasobliwośc przeraza.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Claudia18']Asher o co chodziło ci z tymi zgniłymi jajami?? :roll:[/quote]Aaaaa, taki żart :wink: Gdybym miała modem, to wysłałabym ci je w podzięce za rachunek telefoniczny, jaki nabiłyby mi twoje za duże i przez to długo się ładujące zdjęcia :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję za miłe słowa.No zmienia się zmienia,czas najwyższy.A mam małe pytanko,moja niunia ma 9miesiecy i ktos mi powiedział,że skoro nie ma juz duzo luźnej skóry to nie urośnie.To prawda?Możliwe,żeby 9cio miesieczna suczka przestała rosnąć,albo,żeby 9cio miesięczny pies miał tyle luźnej skóry,co 4ro miesięczny?!Troche mnie zaskoczył ten kometarz mojej suńki.Jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Claudia18']Aha,no troszkę mi ulżyło.O tym,że nabierze masy to ja wiedziałam,ale nioe byłam pewna,czy fakt braku luźnej skóry oznacza że jest koniec wzrostu w kłębie.[/quote]ojej pierwszy raz słyszę takie stwierdzenie o skórze 8-) . Wega naprawdę pięknie wyrosła , ale jeszcze się zmieni , ciałka jej przybędzie i będzie z niej kawałek kobitki ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Claudia18']Ooo widzę,że nie jestem jedyną,która nie wiedziała o tym :x-mas:.Czyli skoro moja Wega ma jeszcze luźną skórę na szyi i klatce piersiowej to tam jeeszcze urośnie,a pozatym nabierze jeszcze masy tak?Hehe jestem ciekawa co wyrośnie z tej małej wiewióry ;-)[/QUOTE]

Dokładnie tak.Twoja sunia dorośnie do skóry którą ma :D
Moja Lalka też miała kilka rozmiarów większą skórke ,zawsze się śmialiśmy że ta lużna skóra to miejsce na drugiego pita ;) Teraz gdy ma ponad 2 latka skórka jest zwarta i nawet nie ma jak jej złapać strasznie się jej zrobiło skórzane ubranko opięte.:-D

Wegusia jest śliczna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe no widzisz Dingo,bardzo prawdopodobne;)

Dziś byłam z Wegusią i moją 6-cio letnią siostrzenicą na sankach.Nie wiedziałam,że moja mała tak lubi i że woggóle umie ciągnąć sanki!!!Byłam w nie małym szoku.Sprubuję na następny raz pożyczyć od kogoś aparat,żeby pokazać wam to co się dzieje na takim spacerku.
Najlepszym prezentem chyba w tym roku było to co widziały dziś moje oczka,radość Nikolki-siostrzenicy z zabawy z Wegą i na odwrót,szczęście w oczach Wegi podczas radosnego smiechu dziecka.To było niesamowite,obie miały iskry w oczach.
Chyba za duze wrażenie na mnie to wywarło,uffffffff:x-mas:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XWegaX']Trudno, żeby się nie podobała :) Przesłodka jest :) A przytulanie amstusiów i pitusiów to przecież sama przyjemność :cool1: czyż nie?[/QUOTE]

zgadzam się w 100% ,a astusie i pitusie bardzo lubią być przytulane :loveu:

Wegula jest śliczną czekoladką więc również odemnie prosze ją poprzytulać i wycałować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...