Jump to content
Dogomania

Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej


asiaf1

Recommended Posts

[quote name='eloise']POMOCY!!!!
słuchajcie...
wyrwałam sukę Amstaffkę, od gościa, ktoś zaoferował mi tymczas,zaiweżliśmy psiaka-4,5 h w jedną strone i po 7 godzinach DT REZYGNUJE!!!!!
POMOCY!!!
ja wyjeżdzam na 8 dni!!!!!
nie ma co zrobić z sunią, nawet jakby mi ją pzrywieżli do warszawy
pomóżcie mi proszę!!!
to 10-letnia suka, łągodna, potrzebny tymczas z samcem, lub bez psa!!!!!!!!!!!!
i potrzebuje pomocy kogoś, kto przejąby ode mnie sprawę Doxy na tydzień, bo mnie nie ma, a co ja zrobię przez telefon? tym bardziej, ze niebędę pod tele czały czas!!!
proszę o pomoc tutaj, bo wiem, ze wiele osób czytuje wątek Oskara
błagam, ja nie wiem co robić[/quote]

Prosimy o pomoc dla eloise, ktora tak bardzo wspomaga naszego Oskarka!

Trzymam kciuki, za udany jutrzejszy wywiad! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postaram się jutro wełnę dostarczyć do transportu. Nie będę przecinać, same zdecydujecie jak- ja proponuje na pół, tak, żeby powstały dwa kawałi, które po złożeniu na pół będą miały rozmiar 90x65 z hakiem (wełna ma ok. 185x135).

Pod Aksowy tyłek 25 kg pompowałam materac na 3, czasem 4, olewając przedziały wagowe, bo to się najlepiej sprawdzało....

Link to comment
Share on other sites

[B]To aukcja cegiełkowa Oskarka...[/B]
[URL="http://www.allegro.pl/item213478524_zycie_sparalizowanego_oskarka_w_naszych_rekach.html"][B]http://www.allegro.pl/item213478524_zycie_sparalizowanego_oskarka_w_naszych_rekach.html[/B][/URL]

[B]Porozsyłajcie ją kto może i gdzie może, tak aby jak najwięcej ludzików widziało...ja już porozsyłałam ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']
[B]Cioteczki, jaka jest nazwa skarpety Oskarka na AFN? Chce ne Oskarka przekazac 100 zl, ale nie wiem na jaka skarpete...[/B]
[/quote]

W pierwszym poscie jest podany numer konta Asiaf1 więc może przelej pieniążki bezpośrednio tam - to jest na pewno wygodniej bo nie trzeba czekać na przelanie z AFN i nie zostanie potrącona żadna prowizja ;)
Zresztą z tego co wiem to i tak wszystkie pieniążki są teraz wpłacane na konto Asi - i z bazarków i z allegro...

Link to comment
Share on other sites

Podaj może na allegro 2 konta i Asi i AFNu. My mamy zaufanie do Asi, ale allegrowicze nie muszą, niech mają więc wybór. Lepiej, żeby wpłacili na AFN, który cos tam sobie potrąci niż żeby nie wpłacili wcale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']
Podaj może na allegro 2 konta i Asi i AFNu. My mamy zaufanie do Asi, ale allegrowicze nie muszą, niech mają więc wybór. Lepiej, żeby wpłacili na AFN, który cos tam sobie potrąci niż żeby nie wpłacili wcale.
[/quote]

Żeby podać konto AFN-u musiałabym prosić o ich zgodę i z tego co wiem to Oskarek musiałby być pod ich opieką - miałam taką sama sytuację gdy wystawiałam aukcje dla Synka od Neris i wyszły z tego nieprzyjemnosci.

Czy Oskarek jest pod opieką AFN-u to tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Oskarek nie jest pod opieką AFN ale ma swoje konto w Fundacji pod Psim aniołem i na to konto można wpłacać pieniądze tylko z dopiskiem.

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem [/B]
Ul. Kosodrzewiny 7/9,
04-979 Warszawa
nr konta
03 1020 1042 0000 8802 0109 6528
[B]
z dopiskiem Ratujmy razem-dla Oskara[/B]

[quote name='Ludek']Zapytaj Asi jak woli i czy Oskar jest pod opieką AFNu.

Konto fundacji na pewno zwiększy wiarygodność aukcji, a tym samym wpływy.
Niestety na allegro zdarzają sie oszuści.:([/quote]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Może to jest szansa dla Oskara :roll: Zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75064"][B][SIZE=3][COLOR=purple]Tutaj - niepowtarzalna szansa...[/COLOR][/SIZE][/B][/URL][/QUOTE]

kurcze, ja się nie znam, ale dla sparaliżowanemu psu to chyba nie pomoże?:-(

Link to comment
Share on other sites

na razie nie wiem o nikim na popołudnie :shake:

Byłam u Oskarka rano, telewizorni nie było ;) nie wiemy, czy coś poprzekładali, czy wywiad z Korą będzie gdzie indziej.
Oskarek oczywiście był radosny i super "pomocny" :diabloti: jak już mu posprzątałam kocyki i pledy i chiałam porozkładać nowe, to raczył sie zesikać na materac :evil_lol: i było czyszczenie od nowa - ehh... małe kudłate potffórsko :evil_lol:
Przyniosłam notes, gdyby ktoś potrzebował coś zapisać, leży na tym stoliku koło pralki. Na drzwiach wywiesiłam nasz grafik i kiedy go naświetlamy i karmimy (długopisy są na stoliku). Kupiłam paczkę podkładów; zrobiłam mały test i kilka poskeljałam od dołu, tak, że się rozkłada już jako całkość z 4 części :evil_lol: ;) nawet to się sprawdziło, przynajmniej dopóki byłam u niego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...