Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

[quote name='monika-j']Budy!!!!!
Będziemy mieli 14 bud w 14 dni!!!!!
nasz Ostrowski Pan Stolarz się zgodził i zrobi w expresie:)
Luxusowe z drewna malowane na zielono i czerwono:)
Cieszycie sie tez tak jak ja???[/quote]

my to my, ale jak sie psy uciesza!!!! :loveu: :multi: Dla Moniki :calus: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika-j']Budy!!!!!
Będziemy mieli 14 bud w 14 dni!!!!!
nasz Ostrowski Pan Stolarz się zgodził i zrobi w expresie:)
Luxusowe z drewna malowane na zielono i czerwono:)
Cieszycie sie tez tak jak ja???[/quote]

Monia, tylko poproś, żeby ocieplił też od spodu i żeby użył styropianu 5 cm a nie 3! I tych otworów nie robił centralnie na środku budy, tylko z boku i żeby te otwory były ciut mniejsze....I jakoś trzeba koniecznie oznakować budy w niewidocznym miejscu - np. w środku, tak, żeby było w razie czego wiadomo, że to nasze (koniecznie trzeba na te budy podpisać ze schronem umowę użyczenia)....

Link to comment
Share on other sites

Kingulcu mój kochany myślę , że budy musza być różne.... Rozmawiałam z Januszem w sobote i mówił ,że potrzeba bud z większym otworem. Wydaje mi sie , że 7 dużych i 7 mniejszych bedzie w sam raz.
Styropian jest w schronie ten darowany przez sponsora ma 3 i 5 cm, myślę, ze to wystarczy a co do ocieplanej podłogi to bardzo dobry pomysł, powiem Panu.
Jeśli chodzi o oznaczenie, nie sa dobre warunki na malowanie dlatego bedą zabezpieczane kolorowa bejcą specjalnie prosiłam o charakterystyczne kolory.... a umowe możemy przygotowac nie zawadzi:)
Dziewczyny zastanówmy się na poważnie co z transportem, wydaje mi się , że musimy zrobić zrzutkę i zamówić jeden porządny samochód.
Zorietuje sie ile to kosztuje.

Link to comment
Share on other sites

Ludziki ostatnio rzadko bywamy w necie więc napiszę hurtem :lol:

AsiuK - pojedziemy jakoś do schronu w tym tygodniu i wtedy przytargamy Ci jakiegoś malucha - będziemy w kontakcie.
Zamówiłyśmy szczepionki dla psiaków na nosówę i parwo i koniecznie chcemy poszczepić psiaki, które na to czekają. Chcemy również popsikać psiaki odpchalczo-odgrzybiaczem.
Cały czas czekam na odpowiedź w sprawie transportu do schronu - chcemy przeznaczyć na to pozostałe pieniądze ze smyczek - za friko nie ma szans na chwilę obecną na żaden transport, a szkoda czasu bo coraz zimniej więc jak w tym tygodniu nie wypali, to pokombinujemy z allegro.

Ponawiam pytanie o budy i dary - co, gdzie mamy ? - trzeba z kierowcą ustalić trasę - dary możemy zwieźć wcześniej w jedno miejsce, ale jeżeli mamy do zabrania coś większego gabarytowo (budy), to trzeba będzie wczesniej uzgodnić z kierowcą trasę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milady']Mam 20 m2 wykładziny. Czy przyda Wam się? Możnaby zrobić z niej zasłony na budy na zimę... wykładzina jest złożona w kostkę i bez problemu można ją przewieźć osobowym samochodem. Mam jeszcze dwie gąbki na posłania dla duzych psów (na oko wymiary 110cm na 80cm) ... Tylko trzebaby je czymś owinąć, żeby szybko pisaki nie zniczczyły takich posłań.

Dajcie znać, czy Wam się przydadzą te rzeczy.[/quote]
Milady, gąbki ja mogę obszyć grubym prześcieradłem żeby psiaki nie porwały gąbki z nudów. Jeśli w czwartek jesteś ok 18 w domu, to wracając z uczelni mogę wdepnąć i zabrać gąbkę (wykładziny to już nie zatacham :oops: ).

Monika-j, super!!!!!!!!! Ja od esperanzy usłyszałam dziś te dobre wieści :loveu: ! Przelałam dziś na nasze stowarzyszeniowe konto 600 zł od Kate i Pitera, na zaliczkę.

Witokretki, esperanza - jeśli będzie jeszcze ten podpadlany, apatyczny i najsłabszy szczeniorek to ja go chcę!:p Maćka, super że dwa weźmiesz, teraz jest popyt na szczeniory, już 5-ty telefon w ciągu 5 dni odbieram w sprawie tej suni którą miałam z Węgrowa.:multi:
Lutka niestety nie mogę przyjąć, choć to rozważałam :oops: , ale Lutuś to podrostek, a Rudy innego faceta w domu nie zaakceptuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja narazie szczeniwków nie wezmę :( Dlaczego ? Okazało się, że szczeniaki nie są jeszcze szczepione, a ja choć mieszkanie wysprzątałam to mam jeszcze Grasa który prawdopodobnie co jak co ale jest nosicielem nosówki, nie chciałabym aby małe były w grupie ryzyka, choć pewnie w schronisku i tak nie jest lepiej. Mają jednak dostać w schronisku surowicę i po 7 dniach wezmę do siebie dwa maleństwa.
Uzgodniłam jednak z Witokreciami, że jak będą jechały do schroniska to wpadą do mnie, mam w domu troche rzeczy które mogą posłużyć za posłanie dla tych kluseczek, nie moga przecież tam tak marznąć, fajnie by było gdyby im wstawić do tego budynku jakąś maleńką budkę i wyściełać ją czymś ciepłym zawsze o mniej "powietrza" do ogrzania, ale wiem, że na to nie ma szans :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A ja w dzisiejszym tygodniku "Angora" przeczytałam notatkę (małą bo małą, ale jednak) o akcji "Wybierz Miska" i spotkaniu w EMPiKu, była wzmiankowana KingaW.:cool3:[/QUOTE]
O rany! Jestem sławna!:evil_lol:
Witokrety kiedy będziecie jechać? Bo tu mi Lara swoją koleżankę zapodała do odbioru darów.... Gdiześ koło mnie na Grochowie. Może bez sensu jest taszczyć od niej do mnie, może bezpośrednio od niej weźmiecie?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny i chłopaki, sytuacja Merdki nie jest dobra:shake: , macie maila ode mnie, jakby nie doszedł to poproszę o info.:oops:

Maćko, zgadza się, Grasik może być nosicielem. Łamię się nad drugim szczeniorkiem, razem im będzie raźniej, ale wtedy to już w ogóle będę mieć sajgon w domu.:evil_lol:
Acha! Nie będę mogła niestety zasponsorować szczeniorkowi ewentulanego leczenia, odrobaczania itp zabiegów weterynaryjnych.:oops: Postaram się sama coś na te wydatki uzbierać ze sprzedaży breloczków czy innych gadżetów, ale jeśli mi się nie uda to mogę liczyć na pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']
Witokrety kiedy będziecie jechać? Bo tu mi Lara swoją koleżankę zapodała do odbioru darów.... Gdiześ koło mnie na Grochowie. Może bez sensu jest taszczyć od niej do mnie, może bezpośrednio od niej weźmiecie?[/quote]

spycharka! :evil_lol: ja tez dzis bede na pradze wiec moge te dary wziac :eviltong: ale bede sie dogadywac z witokretami komu latwiej i wygodniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']spycharka! :evil_lol: ja tez dzis bede na pradze wiec moge te dary wziac :eviltong: ale bede sie dogadywac z witokretami komu latwiej i wygodniej.[/quote]

Oj nie, że spycharka, ale z matką jestem na wojennej ścieżce i i nie mam auta do dyspozycji....Ale sama mam jeszcze do oddania z 1 kołdrę i jakiś pled chyba.... Tzn. mam tego więcej ale nie mam pewności czy faktycznie w schronisku to jest racjonalnie wykorzystywane... A czasami psom w lecznicy brakuje takich jakiś doopowych-podkładek.... Więc sama nie wiem...Może w pracy zrobić jakąś szybka zbiórkę? Jak sie juz ammy tak wozic po całym mieście...Nie zapominajmy też o tych 'kanarowych' budach pod Legionowem...

Link to comment
Share on other sites

Przegladalam wpaty ktore sie uzbieraly na AFN na nasze ostrowskie psiaki o o to co znalazlam:
Raport z dnia 06-11-2006


[B]Zarezerwowane:[/B]
amstafka ostrow mazowiecka - 200,00
Dziewczyny Ostrow - 303,00
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33133"][COLOR=#0000ff]Lutek[/COLOR][/URL] - 100,00
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30805&page=33"][COLOR=#0000ff]Łapka ostrow mazowiecka[/COLOR][/URL] - 0,00
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31092&highlight=dwie+%B6liczne+%B6nie%BFki"][COLOR=#0000ff]Śnieżki z Ostrowii[/COLOR][/URL] - 120,00

Amstafki juz nie ma:( wiec te pieniazki i ogolne 303 zl tez mozna by bylo chyba przelac na konto stowarzyszenia? Mozna na szczepionki i budy przeznaczyc..Co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igusia']Przegladalam wpaty ktore sie uzbieraly na AFN na nasze ostrowskie psiaki o o to co znalazlam:
Raport z dnia 06-11-2006


[B]Zarezerwowane:[/B]
amstafka ostrow mazowiecka - 200,00
Dziewczyny Ostrow - 303,00
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33133"][COLOR=#0000ff]Lutek[/COLOR][/URL] - 100,00
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30805&page=33"][COLOR=#0000ff]Łapka ostrow mazowiecka[/COLOR][/URL] - 0,00
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31092&highlight=dwie+%B6liczne+%B6nie%BFki"][COLOR=#0000ff]Śnieżki z Ostrowii[/COLOR][/URL] - 120,00

Amstafki juz nie ma:( wiec te pieniazki i ogolne 303 zl tez mozna by bylo chyba przelac na konto stowarzyszenia? Mozna na szczepionki i budy przeznaczyc..Co o tym myslicie?[/quote]

Moim zdaniem trzeba się oficjalnie spytać na wątku AFN-owym czy możemy... No bo na co innego było zbierane... I w ogóle wszystkie pieniądze wpłącane na AFN dla naszych zwierzaków (moim zdaniem) należy 'przepuszczać' przez nasze konto. Żebyśmy jakąś kontrole nad wydatkami miały. Ale może się mylę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Moim zdaniem trzeba się oficjalnie spytać na wątku AFN-owym czy możemy... No bo na co innego było zbierane... I w ogóle wszystkie pieniądze wpłącane na AFN dla naszych zwierzaków (moim zdaniem) należy 'przepuszczać' przez nasze konto. Żebyśmy jakąś kontrole nad wydatkami miały. Ale może się mylę...[/quote]


Możemy te pieniążki przeznaczyc na inny cel, wystarczy na wątku AFN napisać że ze względu na ucieczkę amstaffki prosimy o przeksięgowanie tych pieniążków do tych 303 zł ( dla dziewczyn z Ostrowi ), poprosić o przelanie i potem wkleić na wątek rachunek za budy żeby było potwierdzenie, że na ten cel poszła ta kasa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Moim zdaniem trzeba się oficjalnie spytać na wątku AFN-owym czy możemy... No bo na co innego było zbierane... I w ogóle wszystkie pieniądze wpłącane na AFN dla naszych zwierzaków (moim zdaniem) należy 'przepuszczać' przez nasze konto. Żebyśmy jakąś kontrole nad wydatkami miały. Ale może się mylę...[/quote]
Dokladnie o to mi chodzilo co powiedzialas Kingo:lol: , chyba niejasno napisalam w swoim poscie:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Witokrety kiedy będziecie jechać? Bo tu mi Lara swoją koleżankę zapodała do odbioru darów.... Gdiześ koło mnie na Grochowie. Może bez sensu jest taszczyć od niej do mnie, może bezpośrednio od niej weźmiecie?[/quote]

Na pewno jakoś w tym tygodniu - konkretnego dnia jeszcze nie znamy.
A gdzie mieszka Twoja koleżanka ? Obawiam się jednak, że nie damy rady objeździć wszystkich miejsc (zwłaszcza tych pod Warszawą) żeby wszystko pozbierać. Fizycznie nie mamy kiedy :shake: Z Maćką jesteśmy już umówione żeby zgarnąć rzeczy dla maluchów. Może udałoby się zatargać to wszystko w jedno miejsce ? Wtedy spokojnie byśmy to załadowały do samochodu. Co do transportu "ciężkiego", to jeszcze walczymy...
Będziemy w czwartek u dr Wojciechowskiej, to możemy do Ciebie Kinga podjechać i zapakować jakieś rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem za tym, żeby wszystkie pieniądze przez "stowarzyszeniowe konto" chodziły, beda wtedy jasne rozliczenia i dowody rzeczowe.
Słuchajcie, Pan Stolarz prosi jeszcze o 400 zł chce zgromadzic cały materiał za jednym zamachem na 14 bud.
Jedzie we czwartek do tartaku, więc jeśli to mozliwe to prosze o przelew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Milady, gąbki ja mogę obszyć grubym prześcieradłem żeby psiaki nie porwały gąbki z nudów. Jeśli w czwartek jesteś ok 18 w domu, to wracając z uczelni mogę wdepnąć i zabrać gąbkę (wykładziny to już nie zatacham :oops: ).

[/quote]

Przywiozę Ci Asiu do domu te rzeczy, napisz mi numer telefonu do Cibei na PW, bo ja wszystkie dane teleadresowe straciłam wraz z telefonem :) Zadzwonie i sie umówimy. A pod prześcieradło trzebaby folie włożyć. Może kupię taką spożywczą i się szczelnie owinie te gąbki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...