Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

[quote name='Lara']I jeszcze prosba do [U]Witokretek[/U] albo kogos z pragi z autkiem, sa dar (koce i koldry) do odebrania,dokladnie z ulicy Osowskiej - to gdzies bliziutko nasze kochanej doktorki Wojciechowskiej. Obiecalam, ze ktos z nas odbierze po swiecie.[/quote]

Będziemy w Wawie po 6.11 - skontaktujemy się z Tobą Laruś i jakoś po te rzeczy podjedziemy... Haka niestety też nie mamy przy żadnym z samochodów :shake:

Kinga super byłoby gdyby udało się pożyczyć jakiś większy samochód :lol: Jak nie wyjdzie z Twoimi znajomymi, to będziemy kombinowały jakoś inaczej i np. poszukamy czegoś w miarę taniego do wynajęcia... Szkoda żeby psiaki marzły skoro czekają na nie np. budy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze a propos przyczepy - w al. Jerozolimskich i na Puławskiej (i prawdopodobnie w kilku innych punktach sieci - zainteresowanym podam adres) można przyczepę wypożyczyć bez kaucji i za 30 zł. Tyle tylko że
do jednoosiowej nie zmieszczą się dwie budy, chyba że bardzo malutkie.
A na dwuosiową przyczepę potrzebne jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii. Zresztą z jednoosiową też trzeba umieć jeździć.
Ronja, w zaprzyjaznionym sklepie zoo widziałam buty dla psów, ale nie ze skóry tylko z tworzywa. Czy może taki być? Jeśli tak to kupię.
Lara, ile masz tych słupków?

Link to comment
Share on other sites

Lara, cynk o budach, mam od prywatnej kobity, która podeszła do mnie w czasie impry w EMPIKU i powiedziała, że jest miejsce gdzie są budy, nie mam psów i że to coś (już nie pamiętam czy jakiś zakład, czy budowa) zostało przejęte pzrez nowego właściciela i od X czasu psów tam nie ma a są 2 wypasione budy.Jest to info nie sprawdzona i do potwierdzenia i wytropienia.I moze coś będą chcieli za te budy, a może w ogóle nie będą chcieli oddać... Ale jeśli duże i wypasione i dwie, to gra jest warta świeczki moim zdaniem. Sama niezbyt mogę to sprawdzić bo jak juz się wytaszczę z roboty o tej 18-19 tej, to raz ,że wszystko będzie zmknięte na 3 spusty, a dwa że ciemno bedzie i jak tu te budy wytropić.... Za to mogę te fanty z Osowskeij odebrać - zamiast Witokretek. I pzrechować.W ogóle - służę pzrechowalnią....I jakby co, to ode mnei jest stodunkowo blisko do Radzymińskiej, czyli do trasy na Ostrów... UFF!Jak Ci Ciotko Laro, biznesy idą?Moze poczekamy, aż sie odkujesz i sama ciężarówę-transportówę kupisz? ;-)

Link to comment
Share on other sites

1. bucik ja moge pozyczyc, moge go miec przy sobie na Ursynowie - zapraszam do [URL="http://www.pieseria.pl"]sklepu[/URL] Mam tez cala reklamowke bucikow z darow... tylko nie wiem czy w garazu czy juz komus przekazalam... nie pamietam ale zaraz sprawdze.
2. slupki mam 4
3. do jutra mam miec odpowiedz czy uda mi sie pozyczyc ciezarowke z kierowca.
4. [U]KingaW[/U] kiedy mozesz po fanty na Osowska podjechac? piatek jutro? mam Cie umowic z kolezanka?
5. z przyczepka rzeczywiscie nie jest prosto, bo poza hakiem - jego brakiem to one male jednak sa ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Lara, cynk o budach, mam od prywatnej kobity, która podeszła do mnie w czasie impry w EMPIKU i powiedziała, że jest miejsce gdzie są budy, nie mam psów i że to coś (już nie pamiętam czy jakiś zakład, czy budowa) zostało przejęte pzrez nowego właściciela i od X czasu psów tam nie ma a są 2 wypasione budy.Jest to info nie sprawdzona i do potwierdzenia i wytropienia.I moze coś będą chcieli za te budy, a może w ogóle nie będą chcieli oddać... Ale jeśli duże i wypasione i dwie, to gra jest warta świeczki moim zdaniem. Sama niezbyt mogę to sprawdzić bo jak juz się wytaszczę z roboty o tej 18-19 tej, to raz ,że wszystko będzie zmknięte na 3 spusty, a dwa że ciemno bedzie i jak tu te budy wytropić.... Za to mogę te fanty z Osowskeij odebrać - zamiast Witokretek. I pzrechować.W ogóle - służę pzrechowalnią....I jakby co, to ode mnei jest stodunkowo blisko do Radzymińskiej, czyli do trasy na Ostrów... UFF!Jak Ci Ciotko Laro, biznesy idą?Moze poczekamy, aż sie odkujesz i sama ciężarówę-transportówę kupisz? ;-)[/quote]

A może przy okazji wybadać, czy im psy do stróżowania nie są potrzebne.
Psy miały by budy i dom i nie byłoby kłopotu z transportem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KingaW']Lara, cynk o budach, mam od prywatnej kobity, która podeszła do mnie w czasie impry w EMPIKU i powiedziała, że jest miejsce gdzie są budy, nie mam psów i że to coś ....

UFF!Jak Ci Ciotko Laro, biznesy idą?Moze poczekamy, aż sie odkujesz i sama ciężarówę-transportówę kupisz? ;-)[/quote]

dzis pulawska stala wiec musialam sie pchac przez konstancin do pracy, jutro moze sie uda sprawdzic ta posesje z budami.

Biznesy ida kiepsko bo mnie nie odwiedzacie :mad: ;) Zatem dla tych co nie wiedza - [B][COLOR=blue]ZAPRASZAM do mnie na kawkę i zakupy [/COLOR][/B][URL="http://www.pieseria.pl"][B][COLOR=blue]www.pieseria.pl[/COLOR][/B][/URL] :p Ale dzis byl miły Pan - mąż Agaty czy Ronji? :lol: - po bucika dla Łapki :p jak za duzy - to wymienie! lepiej aby nie spadywał :roll: I dzis byla Gdgt! Dziekuje za dary dla psiakow!!!

Link to comment
Share on other sites

Piekna, przyjacielska bernardynka ma ataki padaczki :-(
Już 2 domki z niej zrezygnowały.
Pomyślcie kochani, co z nią zrobimy. Według mnie trzeba jej badania zrobić i sprawdzić, czy da się wykryć przyczynę oraz wyregulować ją lekami.
Tylko gdzie my ja zabierzemy?

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4668/berniqd2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Piekna, przyjacielska bernardynka ma ataki padaczki :-(
Już 2 domki z niej zrezygnowały.
Pomyślcie kochani, co z nią zrobimy. Według mnie trzeba jej badania zrobić i sprawdzić, czy da się wykryć przyczynę oraz wyregulować ją lekami.
Tylko gdzie my ja zabierzemy?

[URL="http://imageshack.us"][/URL][/quote]

o matko... tragedia :-( i to nie jest mala psinka... duzy pies z problemem :shake:
mozemy zabrac sunie na SGGW, moze przez kilka dni neurolog (ten co leczyl nasza foksie - zapomnialam nazwisko) ustawi suni leki i powie jakie ma szanse na to aby normalnie zyc :-( chyba, ze wczesniej ktos sunie pokocha i da jej dom, i opieke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara'][B][COLOR=blue]ZAPRASZAM do mnie na kawkę i zakupy [/COLOR][/B][URL="http://www.pieseria.pl"][B][COLOR=blue]www.pieseria.pl[/COLOR][/B][/URL] :p Ale dzis byl miły Pan - mąż Agaty czy Ronji? :lol: - po bucika dla Łapki :p jak za duzy - to wymienie! lepiej aby nie spadywał :roll: I dzis byla Gdgt! Dziekuje za dary dla psiakow!!![/quote]
Za bucik dziekuję bardzo:loveu: - to był mąż Agatki:lol:
Bucik lepszy duży, bo ona ma wielka bambaryłę z bandaża na tej łapce

Link to comment
Share on other sites

Ciuchy, jak ciuchy...Nie bedziemy chyba Januszowi (pracownik schronu) rewii mody robić....;-)Ale garnki, jeśłi nie mją odpryśniętej emalii, albo jeszcze lepiej w ogóle nie są emaliowane i prześcieradłą - są O.K. Gdzie do odbioru? Jeśłi nawet magazyn schronu jest pełen, to i tak sie przydzadza (te prześcieradła) na legowiska dla naszych psiakó leczonych w lecznicach....

Link to comment
Share on other sites

Ludziki kochane nie denerwujcie się, że na Wasze posty z propozycjami darów nie zawsze od razu odpowiadamy, ale najzwyczajniej nie mamy jak tego wszystkiego zatargać do schroniska :shake: Kombinujemy jakis większy transport (mam nadzieję, ze się uda) i wtedy postaramy się zgarnąć wszystko, co tylko sie da.

Dziewczyny - gorąca prośba - napiszcie gdzie dokladnie i jakie budy i rzeczy mamy do zabrania - bo trzeba będzie jeszcze trasę po Wawie ustalić - o ile dary będzie można wcześniej pozwozić w jedno miejsce, o tyle budy trzeba będzie po kolei zgarniać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...