Jump to content
Dogomania

OSTRÓW MAZOWIECKA- ok.400 psów!Prosimy o pomoc w adopcjach!zdj.-str.1517


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • idusiek

    1729

  • Fela

    1234

  • esperanza

    1002

  • Lara

    922

Top Posters In This Topic

Jestem pewna, że do przewiezienia piecyka nie będzie potrzebna przyczepa - na bank zmieści się w samochodzie na miejscu jednej osoby
jak nie w bagażniku.
Nie jesteśmy umówione, a ja już za 5 minut idę spać.
Więc zajrzę jutro rano - a mój numer tel. jest pod każdym postem.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie dziewczyny, maz wlasnie wyrazil aprobate na to, abysmy mogli przyjmowac psy do domu tymczasowego do nas, ale najlepiej szczeniaki :oops: Bo ja wtedy nie bede miala problemu z wyprowadzaniem malenstw a Gras jest tchorzem na spacerach i do tego dziecko. Dziewzyny, zdazaja sie przypadki ze trzeba domu dla szczeniaka tymczasowo, dosc czesto sie to zdrza, wiec walic jak w dym :)))))

Link to comment
Share on other sites

halo!
następna buda, taka dla małego pieska, kosztuje 190 zl
ok. 10.00 zadzwonię do tego pana i zapytam się czy będzie w sobotę mógł zawieźć budę. najlepiej by było żeby za waszym samochodem pojecjał, żeby go poprowadzić, bo wy wiecie dokładnie jak się tam dostać.
dam znać jak będę coś wiedzieć.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję swoją wypowiedż, po małych zmianach, z innego wątku :
Te mrozy mnie przerażają, więc chciałabym wziąść na ten okres jakiegoś malucha. Niestety nie może to być dorosły psiak, bo czasem i ponad 9 h nie ma mnie w domu, a nie mogę w tym momencie iść na urlop - szkoda byłoby mi dorosłego, żeby go pęcherz bolał. A taki maluch to zrobi co trzeba na gazetkę i spokojnie poczeka na powrót (przekonałyście mnie). Są jeszcze inne, w sumie głoopie powody, no ale nic na to nie poradze - nakaz TZ:-(
Jest tylko kolejny problem... Często nie ma mnie w weekend. Czy w takim wypadku któraś z Was zgodziłaby się wziąść do siebie malucha np. od piątek wieczorem/sobota rano do niedzieli wieczór? W ten weekend mnie nie ma, ale zostaje TZ, więc by się małym zajął. No ale w następny weekend oboje wyjeżdżamy... Tak samo prawdopodobnie 11-12 luty. No i teraz pytanie - czy ktoś by przechował małego? Bo mogłabym go wziąść nawet dziś wieczorkiem, gdyby go ktoś przywiózł do warszawy...

Link to comment
Share on other sites

Własnie była u mnie Lara i zabrała troszke rzeczy... niestety te wykładziny sie nie zmieściły ... potrzebny duuuży samochód na to wszystko.

Jesli sie zorganizujecie i zbierzecie wszystko w najwyżej trzy miejsca to załatwie Stara z kierowcą :eviltong: !!! Jedyny problem to taki że może pojechać tylko w tygodniu i to rano ...
Zabierze co i ile sie da włącznie z paletami i tp

Link to comment
Share on other sites

Poza wykladzina od Owieczki jest do zabrania BUDA - Piaseczno. Kontakt u mnie. Jeszcze jedna bude zaoferowal/a w tym watku "[B]indyr[/B]" - bede sprawe pilotowac. Jak juz bylby porzadny transport to moznaby te budy i wykladziny przewiesc razem, bo do tego facet potrzebny aby chociazby uniesc... :shake: my babeczki nie damy rady...Chlopa nam trzeba :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']Poza wykladzina od Owieczki jest do zabrania BUDA - Piaseczno. Kontakt u mnie. Jeszcze jedna bude zaoferowal/a w tym watku "[B]indyr[/B]" - bede sprawe pilotowac. Jak juz bylby porzadny transport to moznaby te budy i wykladziny przewiesc razem, bo do tego facet potrzebny aby chociazby uniesc... :shake: my babeczki nie damy rady...Chlopa nam trzeba :oops:[/quote]
Tu u mnie są jeszcze palety drawniane ( tylko nie wiem jak długo...)

Link to comment
Share on other sites

Kochane, trociakow nigdzie nie bylo :shake: Kupilysmy a'la koze z szamotem, bedzie trzymac cieplo, do tego rury, kolanka i worek wegla, za wszysko mialysmy zaplacic 300 z hakiem, ale Pan nam opuscil cene do 300 zl, Mil ma taki swistek z pieczatka jako dowd zakupu :)
Trociak natomiast na 99% bedzie we wtorek, ale nie wiadomo bo po hurtowniach tego wszystkiego brakuje, ogolnie jest wielkie zapotrzebowanie na wszelkie piece itp. Dlatego uznalysmy za sprawe priorytetowa kupno tego pieca, plan bylby taki, ze moze wystawic aukcje na ogrzewanie dla schroniska, aby choc jeden piec sie zwrocil, trociak kosztuje 120 zl wiec niech chociaz ten sie zwroci, do tego gdy juz kupi sie trociak to sie go podlaczy a ta niby koze z szamotem mozna postawic gdzies indziej i niech beda dwa, no nie wiem to taki moj pomysl :)
Ybot, piec spokojnie sie zmiesci do bagaznika, nawet na siedzenie z tylu kolo mnie i kolo AsiK bo jest maly, z opisu sprzedawcy trociak tez nie ejst duzy, wiec nawet w osobowke na tygodniu sie zmiesci :)
Rury tez wiele miejsca nie zajmuja, wszystko jest zmagazynowane u mnie w piwnicy.

Link to comment
Share on other sites

Mam namiary od Pani, która stara sie pomagać psom - Pani jest z warszawy. Bardzo chce pomóc jakiemus schronisku, karma lub może jeszcze inaczej. Mam do niej telefon i email, mówiłam jej o potrzebach schroniska z Ostrowii - ale szczegółów nie znam. Do mkogo na priv moge przesłac te namiary - żeby się skontaktować. Pani czeka. To ważne, bo Pani często pomaga a dzwoniła do mnie tylko po to aby spytac o stare psiaki z allegro jak przetrwaja zimę i jak może pomóc - sama ma psa ze schronu. Prosze szybko dajcie jakis namiar to wyśle te dane - mrozy już są.

Link to comment
Share on other sites

Ktos mi zadal pytanie z allegro czy Jodynka bedzie duza, napisalam ze prawdopodobnie i Jodynka i Kreseczka beda mniejsze po wyrosnieciu, bo jako szczeniaczki sa malutki i maja male mamy :) Oby ktos powazny :razz:

Jezeli nikt jeszcze sie z ta Panie nie skontaktowal to prosze na namieary tej Pani do mnie na PW :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=magenta]DO DOMU TYMCZASOWEGO[/COLOR][/B][/CENTER]

[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]pilnie[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=#ff00ff]powienien pojechać piesek z zapaleniem prostaty...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]Kto się zlituje nad biedakiem????[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2710/prost5uh.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
[COLOR=black]To niezwykle miły psiak. Klei się do człowieka. Jestem pewna, że potrafiłby zachować czystość w domu, o ile nie ta chora prostata.:placz: Jest zbyt łagodny na schronisko. Inne psy nad nim dominują i nie dopuszczają do miski. Psiak był bardzo , bardzo wychudzony. Został więc przenesiony do budynku. Wszystkie wiemy jakie tam są warunki. MNa tym zamarznetym betonie w temperaturze minus 15 stopni nie ma szans na wyleczenie zapalenia. POMÓŻCIE MU[/COLOR]

Może mu założymy nowy watek, to gdyby ktoś się zgłosić można go w sobote albo niedziele przywieźć.

... o ile już nie zamarzł....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milady'][CENTER][B][COLOR=magenta]DO DOMU TYMCZASOWEGO[/COLOR][/B][/CENTER]


[B][SIZE=3][COLOR=royalblue]pilnie[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=#ff00ff]powienien pojechać piesek z zapaleniem prostaty...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]Kto się zlituje nad biedakiem????[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/2710/prost5uh.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
My go nie możemy wziąć :/ Ale możemy mu hotelik na trochu zafundowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...