Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Marta666']Ja mam smycz Flexi Compact 3 i też do lekkich nie należy (będę ją musiała zważyć z ciekawości :cool3:)
I pamiętam gdy pierwszy raz zaraz po rozpakowaniu wzięłam ją do reki i spanikowałam jaka ona ciężka - a potem to tylko kwestia przyzwyczajenia ;)[/QUOTE]

Classic Compact? czy Comfort?
Classic około 470g
Comfort ok 540g

[url]http://www.flexi.de[/url] ;)

Faktycznie tak pół kilo nosić... :diabloti: moja waży ok 270g.

Ale GIANT 960g!

Link to comment
Share on other sites

Flexi to my mamy, ale dla małych piesków są taakie śliczne. Mamy taśmę flexi maxi 8m/50kg, na pierwszym spacerze to był szok, ale teraz już jej w ogóle nie czuję. Dla dalmatyny oczywiście, niufcio jeszcze za mały, ale jak urośnie to myślę że w gianta zainwestujemy, z maxi i ja i Mela jesteśmy bardzo zadowolone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Classic Compact? czy Comfort?
Classic około 470g
Comfort ok 540g [/QUOTE]
Flexi Compact 3. Bez Classic. Na stronie nie widzę swojej smyczy ;)

[IMG]http://www.fordogtrainers.com/ProductImages/pictures/dog-leash/flexi-dog-leash/flexi-compact-3--dog-leash.jpg[/IMG]

Waży dokładnie [B]517g[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dziewczyna zrobiła ankiety,które rasy ma rysować :) w pierwszej dalmat przegrał z husky,ale w następnym tygodniu mobilizowałam znajomych do głosowania na dalmatyńczyka :) niestety było małe oszustwo i 1 rasa wywalona,druga jednak dalej nabijała głosy w ekspresowym tempie,a dalmat był 3. W rezultacie dziewczyna narysowała 3 rasy :)
Na FB zbiera głosy jakie rasy ma dodawać do ankiet i można głosować raz dziennie ;)

Myślałam,że może troszkę inaczej dalmata narysuje,ale cóż ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']Flexi Compact 3. Bez Classic. Na stronie nie widzę swojej smyczy ;)

[IMG]http://www.fordogtrainers.com/ProductImages/pictures/dog-leash/flexi-dog-leash/flexi-compact-3--dog-leash.jpg[/IMG]

Waży dokładnie [B]517g[/B][/QUOTE]
Nie wierzę, że tyle waży. Używam identyczną, ale wydaje się 2 razy cięższa ;)

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz o tym słyszę i spytałam wujka google co wie na ten temat. Znalazłam kilka ofert na allegro,ale wydaje mi się,że są trochę długie.

[quote name='"bobroska"']bo nie jest już napięta[/quote]
Nie rozumiem troszkę tego stwierdzenia przy Flexi ;)

A co z amortyzatorem gdy chcemy np. psa od czegoś odciągnąć szybciej?

Link to comment
Share on other sites

amortyzator mam od bardzo dawna, kupiony z myślą o flexi nie sprawdza się u nas .
pierwszy spacer i miałam taką przygodę że podziękowałam temu wynalazkowi .
wszystko fajnie, szedł pies duży, agresywny , moja też nie jest aniołek, mam amortyzator, skracam smycz łapię amorek w pół , psy się na siebie rzucają, a moja suka raz 2 cm przed nosem psa raz 15 jak amorek się z powrotem skracał .
albo zobaczyła kota na drugiej stronie ulicy , ta sama sytuacja musiała się mocno cofać a nie stać przy ulicy jak normalnie się stoi bo amorek się rozciągał i pies mógłby być w tym momencie na ulicy .
fajna rzecz ale trzeba bardzo uważać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...