Jump to content
Dogomania

Wychowanie buldożka


Draczyn

Recommended Posts

[quote name='Hebulka']A słyszeliscie o karmie holistycznej [b]Eagle Pack ??[/b]
Mam juz kupiony worek dla Hebulki i jak skonczy dietę to będziemy go próbować.[/quote]
Strasznie skomplikowane nazewnictwo :wink: zerknąlem na opisy - zapowiada się ciekawie - brak wypełniaczy + normy spełniane przez karmy super premium - tylko czy bez wypełniaczy mój głodomorek będzie syty :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lokys'][quote name='Hebulka']A słyszeliscie o karmie holistycznej [b]Eagle Pack ??[/b]
Mam juz kupiony worek dla Hebulki i jak skonczy dietę to będziemy go próbować.[/quote]
Strasznie skomplikowane nazewnictwo :wink: zerknąlem na opisy - zapowiada się ciekawie - brak wypełniaczy + normy spełniane przez karmy super premium - tylko czy bez wypełniaczy mój głodomorek będzie syty :wink:[/quote]Nie słyszałam o tej kamie, a jakiej jest produkcji???????? i w jakim kraju wytwarzana?

Link to comment
Share on other sites

W USA.
[url]http://petfoodworld.com.pl/index.htm[/url]

Myslałam,ze bez tych wszystkich sztucznych dodatków nie bedzie Hebci smakowała,bo nie pachnie tak intensywnie jak np Royal,ale dostalismy od znajomych na spróbowanie własnie ta holistyczna z jagniecina i bardzo smakowała Hebulce.
Bez problemu przysyłają tez probki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Lokys'][quote name='Hebulka']A słyszeliscie o karmie holistycznej [b]Eagle Pack ??[/b]
Mam juz kupiony worek dla Hebulki i jak skonczy dietę to będziemy go próbować.[/quote]
Strasznie skomplikowane nazewnictwo :wink: zerknąlem na opisy - zapowiada się ciekawie - brak wypełniaczy + normy spełniane przez karmy super premium - tylko czy bez wypełniaczy mój głodomorek będzie syty :wink:[/quote]Nie słyszałam o tej kamie, a jakiej jest produkcji???????? i w jakim kraju wytwarzana?[/quote]
Ameryka północna - kolejna firma po Acanie wchodząca do Europy(wschodniej) :wink: holistyczna hmm.....mam nadzieję , że nie wymyślił tego jakiś marketingowiec patrząc przez okno jak jakieś pieski się bawią......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lokys'][quote name='Draczyn'][quote name='Lokys'][quote name='Hebulka']A słyszeliscie o karmie holistycznej [b]Eagle Pack ??[/b]
Mam juz kupiony worek dla Hebulki i jak skonczy dietę to będziemy go próbować.[/quote]
Strasznie skomplikowane nazewnictwo :wink: zerknąlem na opisy - zapowiada się ciekawie - brak wypełniaczy + normy spełniane przez karmy super premium - tylko czy bez wypełniaczy mój głodomorek będzie syty :wink:[/quote]Nie słyszałam o tej kamie, a jakiej jest produkcji???????? i w jakim kraju wytwarzana?[/quote]
Ameryka północna - kolejna firma po Acanie wchodząca do Europy(wschodniej) :wink: holistyczna hmm.....mam nadzieję , że nie wymyślił tego jakiś marketingowiec patrząc przez okno jak jakieś pieski się bawią......[/quote]No własnie trudno wierzyć reklamie, trzeba by było ją wypróbować, aby stwierdzić, że jest dobra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Lokys'][quote name='Draczyn'][quote name='Lokys'][quote name='Hebulka']A słyszeliscie o karmie holistycznej [b]Eagle Pack ??[/b]
Mam juz kupiony worek dla Hebulki i jak skonczy dietę to będziemy go próbować.[/quote]
Strasznie skomplikowane nazewnictwo :wink: zerknąlem na opisy - zapowiada się ciekawie - brak wypełniaczy + normy spełniane przez karmy super premium - tylko czy bez wypełniaczy mój głodomorek będzie syty :wink:[/quote]Nie słyszałam o tej kamie, a jakiej jest produkcji???????? i w jakim kraju wytwarzana?[/quote]
Ameryka północna - kolejna firma po Acanie wchodząca do Europy(wschodniej) :wink: holistyczna hmm.....mam nadzieję , że nie wymyślił tego jakiś marketingowiec patrząc przez okno jak jakieś pieski się bawią......[/quote]No własnie trudno wierzyć reklamie, trzeba by było ją wypróbować, aby stwierdzić, że jest dobra[/quote]
Po Royalu myślałem o Acanie, wszyscy piszą pozytywnie, ale jak moja delikatna Zula by na nią zareagowała - nie znalazłem nikogo z BF kto karmił by psa tą karmą- a może są?? Pędzę do suni - do jutra - wszystkim BF opętanym.

Link to comment
Share on other sites

U nas jest to nowość,a z tego co mówiła mi znajoma wet karmy holistyczne są popularne na zachodzie i stosowane nie od dziś.
Na temat eagle packa było zresztą sporo artykułów a pismach weterynaryjnych.Mam chyba nawet gdzieś ksera,jak znajdę to wstawię.
Ja w kazdym razie bede teraz dawać ją Hebci,skład ma podobno super,nasz znajomy buldożek - Gustaw,je ją od dłuższego czasu,właściciele są bardzo zadowoleni,pokazywali ją na naszych klinikach dietetyczce i była zachwycona składem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']U nas jest to nowość,a z tego co mówiła mi znajoma wet karmy holistyczne są popularne na zachodzie i stosowane nie od dziś.
Na temat eagle packa było zresztą sporo artykułów a pismach weterynaryjnych.Mam chyba nawet gdzieś ksera,jak znajdę to wstawię.
Ja w kazdym razie bede teraz dawać ją Hebci,skład ma podobno super,nasz znajomy buldożek - Gustaw,je ją od dłuższego czasu,właściciele są bardzo zadowoleni,pokazywali ją na naszych klinikach dietetyczce i była zachwycona składem.[/quote]Jak wypróbójesz ją Hebulka i bedzie ok to i ja spróbóję. Jaka jest cena taj karmy???????

Link to comment
Share on other sites

Draczyn, dziekuje. Jezeli tak sie zachowuja szczesliwe pieski, to dla mnie juz jest pelnia szczescia. Masz dar pocieszania, pomagania i w ogole uspokajania. Co do nabycia wiekszej ilosci buldozkow do zameczania, moze nie bede musiala kupowac, bo mi corcia pisze, ze jesli da rade emocjonalnie sie rozstac ze swoim... bede miala niedlugo w domu dwa. Dziecko ma sie zdecydowac na nowy kontrakt, ale w razie "na tak", bedzie musiala na jakis czas rozstac sie nie tylko z psem. To dopiero perspektywa. Z dwoma chyba dostane zawalu z nadwrazliwosci. Juz sie trzese ze strachu, jak sie pogodza ze soba dwa samce? I wszystkim Wam dziekuje za wyjasnienie przez porownanie z Waszymi Skarbami, ze bludozkowa glupawka, to normalnosc. Urocze stworzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga05']Draczyn, dziekuje. Jezeli tak sie zachowuja szczesliwe pieski, to dla mnie juz jest pelnia szczescia. Masz dar pocieszania, pomagania i w ogole uspokajania. Co do nabycia wiekszej ilosci buldozkow do zameczania, moze nie bede musiala kupowac, bo mi corcia pisze, ze jesli da rade emocjonalnie sie rozstac ze swoim... bede miala niedlugo w domu dwa. Dziecko ma sie zdecydowac na nowy kontrakt, ale w razie "na tak", bedzie musiala na jakis czas rozstac sie nie tylko z psem. To dopiero perspektywa. Z dwoma chyba dostane zawalu z nadwrazliwosci. Juz sie trzese ze strachu, jak sie pogodza ze soba dwa samce? I wszystkim Wam dziekuje za wyjasnienie przez porownanie z Waszymi Skarbami, ze bludozkowa glupawka, to normalnosc. Urocze stworzenia.[/quote]Z dwoma samcami możesz mieć kłopoty, ale Tusiek zdaje mi się jest b. zgodny, może się pokochają

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja uwazam,że forum tworzymy my wszyscy i tylko wtedy te tematy będą ważne,jak forumowicze będą w nich chcieli pisać.Jeśli na daną chwilę nie ma zainteresowania,znaczy się,że nie trzeba ich sztucznie wyciągać do góry.To jest oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Ja uwazam,że forum tworzymy my wszyscy i tylko wtedy te tematy będą ważne,jak forumowicze będą w nich chcieli pisać.Jeśli na daną chwilę nie ma zainteresowania,znaczy się,że nie trzeba ich sztucznie wyciągać do góry.To jest oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie.[/quote]Nie masz racji, b bardzo często zamiast zadawać pytania w tym temacie , zadawane są w innym, bo np ten temat przeskoczył na nastepną stronę i już nikt go nie dostrzega. Więc albo pisze w innym temacie, albo zaklada nowy temat. Przejżyj sobie forum i zobacz ile z postow powinno byc własnie w tym temacie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich zabuldożkowanych :-)
Nasza Koka ma juz 3,5 miesiaca i jest juz po szczepieniach wiec zaczelismy z nia regularnie wychodzic na spacery/toalety :-) musimy to robic prawie co 2 godziny bo inaczej nasz psiak robi kaluze (albo cos wiecej) w domu. Niestety za nic nie chce pokazac nam, ze akurat jej sie chce i ze czas na wyjscie na dwor, a bardzo by nam to "ulatwilo zycie". Czy macie na to jakies sprawdzone metody, czy to jej przyjdzie z czasem, tzn. zacznie piszczec albo drapac pod drzwiami wyjsciowymi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cwikson']Witam wszystkich zabuldożkowanych :-)
Nasza Koka ma juz 3,5 miesiaca i jest juz po szczepieniach wiec zaczelismy z nia regularnie wychodzic na spacery/toalety :-) musimy to robic prawie co 2 godziny bo inaczej nasz psiak robi kaluze (albo cos wiecej) w domu. Niestety za nic nie chce pokazac nam, ze akurat jej sie chce i ze czas na wyjscie na dwor, a bardzo by nam to "ulatwilo zycie". Czy macie na to jakies sprawdzone metody, czy to jej przyjdzie z czasem, tzn. zacznie piszczec albo drapac pod drzwiami wyjsciowymi?[/quote]Są pieski, które piszczą pod drzwiami i nigdy nic nie zrobią w domu, to są czyściochy, a są inne brudasy, które trzeba regularnie wyprowadzać, aby w domu nie narobiły, bo nigdy nie zasygnalizują takiej potrzeby. Takich odruchów uczy sie psiaka niemalże od urodzenia, a przynajmniej od trzeciego tygodnia życia. O ile nikt szczeniaka w tym okresie nie uczył czysości tylko mógł on w kojcu robić gdzie popadło, to ciężko jest w póżniejszym wieku go tego nauczyć. Trzeba wtedy dużo więcej czasu i cierpliwośći. Jedyną skuteczną matodę jaką znam juz kilka razy na tym forum opisywalam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cocobull']Róznie to bywa. Moja Coco ma 16 m-cy. W domu nie robi, raczej jest czyścioszkiem, ale sygnalizować potrzeby wyjścia nie potrafi. Ostatnio jednak zauważyłam,że jak tak bardzo jej sie"chce" to siada przede mną i długo patrzy w oczy.[/quote]No czyli jednak sygnalizuje. Miałam dawno temu buldożka, który gdy mial rozwolnienie i musial częśto wychodzić, to w nocy piszczal, a gdy nie reagowałam, to ściągał ze mnie kołdrę i wskakiwal na mnie rozpędu i wtedy wiedzial, ze napewno sie obudzę i go wyprowadzę

Link to comment
Share on other sites

To wynika z tego co mowisz, ze mozemy miec problem. Ale cos mi sie nie wydaje, zeby nasz sunia nalezala do specjalnych brudasow, bo jak jestesmy w pracy to w domu nie robi, nawet jak nie ma nas kilka godzin. Czasem jej sie jednak zdazy nawet pol godziny po spacerze "bezczelnie" nasikac w pokoju :-) Mam nadziej, ze jak dorosnie to zmadrzeje :-)

Czy moglbym prosic jednak o opis tego "sposobu" bo przeszukanie forum moze zajac kilka godzin a na to nie mama czasu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cwikson']To wynika z tego co mowisz, ze mozemy miec problem. Ale cos mi sie nie wydaje, zeby nasz sunia nalezala do specjalnych brudasow, bo jak jestesmy w pracy to w domu nie robi, nawet jak nie ma nas kilka godzin. Czasem jej sie jednak zdazy nawet pol godziny po spacerze "bezczelnie" nasikac w pokoju :-) Mam nadziej, ze jak dorosnie to zmadrzeje :-)

Czy moglbym prosic jednak o opis tego "sposobu" bo przeszukanie forum moze zajac kilka godzin a na to nie mama czasu :)[/quote]Trzeba na to poświęcić parę dni wolnego czasu. Chodzić za pieskiem cały czas wszędzie i bacznie go obserwować. Gdy tylko zaczyna coś robić w domu, to nie dać mu dokończyć, tylko natychmiast wynosić go tam, gdzie powinien robić. Gdy dokończy we właściwym miejscu, to pochwalić i dać jakiego smakołyka. U bardzo młodych 7 tydodniowych szczeniąt jest to kwesta 3 dni, czym starsze szczenię, tym nauka trwa dlużej. Metoda ta jest bardzo kuteczn, ale i prcochłonna

Link to comment
Share on other sites

Moja NIONIO jeszcze nigdy nie wypróżniła się poza domem , ale już się z tym pogodziłam . Tylko w domu czuje się bezpiecznie , a swoje potrzeby fizjologiczne załatwia najczęściej przy drzwiach.
Jest chora i ma swoje prawa , nie zamierzam tego zmieniać.
Dzięki Bogu inne psy nie próbują jej naśladować.
CYNTHI i PESTCE zdarza się już nie trzymać moczu , ale rozumiem to , ja w ich wieku też pewnie nie .........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...