Jump to content
Dogomania

Wychowanie buldożka


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn'][quote name='ats']no i każdy wejdzie tam, gdzie potrzebuje, szybciej dowie się tego, co go interesuje.[/quote]I o to właśnie chodzi. Musimy wsolnymi siłami postarać się o wiecj chętnych. Do rooty dziewczyny - zachęcajcie znajomych[/quote]
Ja już wysyłam raz zaproszenia na forum. Nie mogę tego zrobić po raz kolejny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='ats']no i każdy wejdzie tam, gdzie potrzebuje, szybciej dowie się tego, co go interesuje.[/quote]I o to właśnie chodzi. Musimy wsolnymi siłami postarać się o wiecj chętnych. Do rooty dziewczyny - zachęcajcie znajomych[/quote]
Ja już wysyłam raz zaproszenia na forum. Nie mogę tego zrobić po raz kolejny.[/quote]Ja wiem anutko i nie ozumie tych uparciuchow. Spróbóję jeszcze porozmawiać z moimi pieskami na wystawie

Link to comment
Share on other sites

mój buldozek jak na psa kanapowego przystało uwielbiał spac na kanapie :D w gre wchodziła oczywiscie część w której była podusia!kładł sobie tak slodziutko na niej głowkę i spal jak zabity :D no i oczywiscie zebrał przy stole!jak nie dawalismy mu jedzenia to wył jakbysmy go zarzynali i robił taka bańke wstańkę :D ale ponieważ to topic o wychowaniu to musze zaznaczyć wszystkim włascicielom psów ze teoretycznie to tak sie nigdy nie powinno robić...ale w praktyce jak buldozek się zaczyna tak słodko marszczyc to nie sposob mu odmówic :D

Link to comment
Share on other sites

Niestety Beatko trzeba odmawiać. Z buldożkiem tak jak z dzieckiem, przedewszystkim konsekwentnie. To co się raz zabroniło, trzeba zawsze zabraniać, bo inaczej piesek będzie skołowany i nigdy się niczego nie nauczy. Widzę, że jeszcze nie nabyłaś nowego buldożka

Link to comment
Share on other sites

wiem o tym doskonale,ale moi rodzice już nie do konca potrafili mu odmówic jak robil maslane oczka!rzeczywiscie nie mam jeszcze zadnego pieska,dowpiero wróciałam z wakacji a jak juz Ci pisałam na pw nie chce podejmowac pochopnie decyzji. Póki co pozostają mi wspomnienia Doksia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Mam takie pytanie... Czy macie jakis sposob jak przekonac buldozka ze kable i bliskosc wiezy od komputerow to nie jest dobre towarzystwo dla malego buldozka?

Bo Klara sobie upodobala niestety takie miejsce...[/quote]Na to niestety nie ma rady. poprostu takie miejsca należy tak zabezpieczyć, aby szczeniaczk nie miał do nich dostępu, gdy podrośnie, przestanie go to interesować

Link to comment
Share on other sites

No na razie staramy sie zabezpieczyc to jak najlepiej ale mimo barykady z poduszek i innych przeszkod czasem Klara nagle pojawia sie w klebach kabli... Nie mozna jej stracic z oczu.. Wlasnie sie obudzila wiec uciekam od komputera by zajac sie wymagajaca pieknoscia :)

Link to comment
Share on other sites

Z Hebunią miałam duzo szczęścia,bo nie miała zainteresowań typu kable itp cuda. Jednak Emi interesuje wszystko !!!! Póki co zabezpieczam miejsca, w których jest dla niej jakies niebezpieczeństwo,ale to nie takie proste ,mały detektyw wszystko wyczai.Dwa dni nie zauwazala kabli ktore podkleiłam tasmą do sciany..... :o
Moim rottkom wystarczyło posmarowac zakazane miejsce rozmoczonym pieprzem,ale nie mam sumienia narazic mojego klopsa na takie kichańsko. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Z Hebunią miałam duzo szczęścia,bo nie miała zainteresowań typu kable itp cuda. Jednak Emi interesuje wszystko !!!! Póki co zabezpieczam miejsca, w których jest dla niej jakies niebezpieczeństwo,ale to nie takie proste ,mały detektyw wszystko wyczai.Dwa dni nie zauwazala kabli ktore podkleiłam tasmą do sciany..... :o
Moim rottkom wystarczyło posmarowac zakazane miejsce rozmoczonym pieprzem,ale nie mam sumienia narazic mojego klopsa na takie kichańsko. :-?[/quote]Tak to bardzo drastyczny sposób, myślę, że lepiej pprostu zasłaniać, a wręcz zabudować niebezpieczne miejsca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...