Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

[B][COLOR=#0000ff]Żaneta- marzec (WPŁACONO)[/COLOR][/B]
[COLOR=blue]1.135 zł (bea100 poprzez AFN) [/COLOR]
[COLOR=blue]2.100 zł (od JogaGalicyjskaSfora)[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]dopisujcie....[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Joga: :multi: cudownie- bardzo, bardzo dziękujemy :loveu: [/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3.Ania Norka 45,00 zł -26.02.07
4.Tomo2 50,00 zł -13.03.07
5.Sandronia/Basia 50,00 zł -07.03.07
6.Belka - Maciej W-wa 40,00 zł 27.02.07 niestety ogólnie poszło na EMIR
7.Kozaczka W-wa 40,00 zł 23.02.07 j.w
Pozdrawiam
Reszta ewentualnie jutro muszę posprawdzać bo coś było tylko nie mam gwarancji że to poszło na Żanetę czy na EMIR

Link to comment
Share on other sites

Może będę coś miała na Żanetkę, ale więcej napiszę pod koniec miesiąca. Może nie dużo, ale trzymajcie kciuki, żeby wypaliło.

A na dobry początek dnia filmik dla wszystkich mieszkających z rasami "nie nadającymi sie do szkolenia". Niestety musiałam go nakręcić w ciągu dnia, bo aparat filmikowy jest mocno ograniczony.

[U][URL]http://www.zippyvideos.com/6791641676764226/dscn1611/[/URL][/U]

Link to comment
Share on other sites

Podzielę się info. BEA 100 już wie,Spotkałem tego drugiego ogarka to Rafik lub Rafiki Ostoja Ogarusy piękny pies czyli mamy już drugiego ogarka lokalizowanego poprzednio była Aszlej ze Złotkowa .Młodzi ludzie mówią że jest ich /ogarków/ 4 szt - jeden napewno w Suchym Lesie i moje dwa to razem 6szt.Zaprosiłem ich na nasze spacerki sobotnio niedzielne oraz codzienne nad rusałką to będą fotki i świeże informacje .Fajnie będzie polska szlachta i angielska arystokracja to jest to .
Pozdrowionka :lol:
Muszę uaktualnić Aszlej ta z Naramowic - jest chora chodzi codziennie na kroplówki miała jakieś niebezpieczne konwulsje ale humorek dopisuje łasiła się i bardzo byłą zadowolona z głaskania taki pieszczoch.Jest jaśniejsza od facecika

Link to comment
Share on other sites

No dobra - na wszelki wypadek odgórnie sprostuję post Tomo2.
Spotkany wczoraj ogar to właściwie ogarka - Ostoja Ogarusy, a Rafiki to moja ksywka na Dogo.
Na Wystawie Światowej w listopadzie 2006 był to najmłodszy ogarek, jaki pojawił się w piątek 10.11 na ringu honorowym na pokazie ras polskich.
Powyższe było możliwe dzięki uprzejmości Hani i przy gorącym dopingu Agag22.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafiki']Tak. Tojka będzie polować, ale jako tropowiec, a nie dzikarz.
"Dzikowanie" to za duże ryzyko, ale zajęcie musi mieć, bo energia ją rozsadza i same nawet kilkugodzinne spacery po lesie i łąkach już jej nie wystarczają.[/quote]

witamy wśród ogarów polujących:multi::multi: też jako tropowce,chodż zdarza się że Burzan jako dzikarz;)

Link to comment
Share on other sites

Odrabiając zaległości prezentuję promil z fotek, jakie Tojka posiada.
Zdjęcia wykonane zostały w Rudawach Janowickich i w Karpaczu pod koniec stycznia (czyli Tojka miała wtedy 10 miesięcy).

[CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7797/img13864at2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8266/img13922hd8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

WITAJCIE, ale tu sie ogarków u Ciebie BEATKO namnożyło:crazyeye:
[quote name='bea100'][COLOR=blue]O, jesteś Tomo2, to dobrze. Ja już kombinowałam jak to ogłoszenie Samograjki wrzucić na beaglowe forum ;) [/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Ciekawa jestem, czy doczekamy się kiedyś takiego ogarkowego spotkania z okazji wydania ( wznowienia) książki Anny Miłek :loveu: [/COLOR][/quote]
Qrcze, gdyby nie ta cholerna gonitwa za kasą (i to nie dla fasonu, tylko , żeby przeżyć), gdyby nie moje zakręty życiowe, a teraz ŚLUB JAŚKA, LECZENIE ZAMROŻONEGO BARKU (nie mylić z mrożonymi drinkami:evil_lol: )możeby już coś się pomału rodziło.......a na razie jestem .........w lesie, poszłam za ogarami!!!!!
TWORZY SIE MOJA STRONKA!!!!
Mam w niej przycisk z napisem PRZYJACIELE - kto czuje się moim przyjacielem, lub czuje, że jest mi bliski - niech da znać na PW (wraz z fotkami)-chciałabym wkleić fotki zaprzyjaźnionych psiaków na tę stronkę.
Również zbieram bannerki z linkami hodowli lub waznych dla nas ogaromanów i .... nie tylko, stron www!!!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Witaj Rafiki :multi: [/COLOR]
[COLOR=blue]Troszkę mnie tu nie było (nie miałam netu) a tu takie miłe odwiedziny :loveu: [/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Wybaczcie, że ja zamiast pogadać po powrocie wracam do rozliczenia za Żanetę.[/COLOR]
[COLOR=blue]Mam robotę do wykonania bo Krysia Emir nie zaliczyła nam wpłat (co jest jasne), jesli nie było dopsku ,,Żaneta" i teraz muszę wszystko podliczyć kwotami- wpłatami-datami (od początku trwania naszej zbiórki na sunię)- wystarczyło, że ktoś nie dał dopisku i ups-poszło na ogólny Emir :-( . Prosiłam- pisałam- ale tego nie byłam w stanie ,,dopilnować":-( Ale nic- jakoś poradzę (byłam od listopada bardzo skrupulatna jak wiecie- tyle, że mam do przelecenia ileśtam dziesiątków stron w necie:cool1: ).[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Do Żaneta- marzec dopisuję wpłaty ( z marca):[/COLOR]
[COLOR=blue]61 zł Tomo2- za licytację wisiorka na forum beagli (BRAWO:loveu: )[/COLOR]
[COLOR=blue]31 zł od BoMar z Wwy (Mmbbajki)[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]czyli wg mnie (135+100+61+31+50+50=427 zostało wpłaconych za Żanetkę w marcu).[/COLOR]
[COLOR=blue]Lutowe wpłaty piszę na luty.[/COLOR]
[COLOR=blue]Jak ustalę pełne rozliczenie- od początku zbiórki-przedstawię na temacie Żanety.[/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]
[COLOR=blue]Napiszę co mnie bardzo ucieszyło- mam wieści od Puz- ,,mój" Bohun-ROTTI dostał wczoraj doskonałą i srebro :multi: Ogromne GRATULACJE dla doskonałego Kumpla za złoto :multi: [/COLOR]
[COLOR=blue]No i Zorka NN (pamietacie sunię wyjętą ze schronu w Mielcu?) będzie 31go w klasie pośredniej w Legionowie (NDM)- cieszę się, że ją zobaczę-będę bardzo kibicowała tej sunieczce :loveu: [/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Ja wysyłałam do Puz sms-a, ze byłą też wpłata od moich rodziców - bodajże 40 zeta z 1%.[/quote]
[COLOR=blue]Cudownie Haniu, dziękujemy Twoim Wspaniałym Rodzicom :loveu: [/COLOR]
[COLOR=blue]Tylko zapytaj, czy napisali to jednio słowo ,,Żaneta" na przelewie?[/COLOR]
[COLOR=blue]Bo wiesz, dobrzy ludzie wpłacali na Żanetę, w każdym miesiącu pilnowałam by zebrała się kwota, a okazało się teraz, że zapominali dopisać ,,dla Żanety" i Emir nam nie zaliczała tych wpłat na naszą sunię. Dotyczy to wpłat które szły bezpośrednio do Emir na konto. Dowiedziałam się np że BoMar (31zł w marcu poszło) też zapomniał dopisać na przelewie-na Żanetę. W sumie to nic się nie stało, kasa była wpłacana ( a poszła i tak na potrzebujące pieski u Emir).Wczoraj się biedziłam nad tym, ale (od listopada) nie jestem w stanie sama dojść jakie wpłaty były bez dopisków:-( Jeszcze będę próbowała, nie poddaję się tak łatwo;) [/COLOR]

[COLOR=blue]Puz: czy możesz mi napisać co zostało wpłacona na Żanetę w marcu?[/COLOR]
[COLOR=blue]Musimy jakoś to ogarnąć (help!!!)[/COLOR]
[COLOR=blue]Bo póki co to ja wiem, że mamy kwotę [/COLOR]
[COLOR=blue]135 (AFN)+100 (Juma)+61 (Tomo2 za wisiorek)+50 (Tomo2)+50 (Sandronia)+40 (od Hani-zakładam, że był dopisek)+ 31 (od BoMar bez dopisku- ale wyjaśnie to z Emir)=czyli 467zł[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Super!!![/COLOR]


[COLOR=#0000ff]Okazało się przy okazji, Tomo2 sprawdził (dziękuję), że dwie wpłaty w lutym (40zł od Belka Maciej oraz 40 zł od Kozaczki- Emir zaliczyła zapewne na ogólny- nie było tam dopisków ,,Żaneta").[/COLOR]

[COLOR=#0000ff]AniuW: jesteś w ścisłym kontakcie z Emir- poproś-weż proszę od niej (nawet odręczne, na karteczce) nasze zaliczone przez nią na Żanetę wpłaty (od listopada 2006), poproś Krysię (to ważne)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Rozliczam całościowo naszą zbiórkową akcję- 5 mc Żaneta u Emir[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]LUTY 2007[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]66zł (poszło z AFN pod koniec stycznia ale do zaliczenia na luty)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]170zł (od Sabina1-za aukcję obrazu)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]110zł (od -Tomo2- za aukcję Hani Beaglowej ksiązki)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]30zł (od Kasi ? za moją płytkę)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]74 zł (lub trochę więcej? od Puz)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Razem [B]450zł (+-)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]W lutym zostały wpłacone na Żanetę 3 wpłaty (niestety wiem-bez dopisku ,,Zaneta"- więc zapewne Krysia je zaksięgowała na ogólny Węgrów- ale to były zbierane na Żanetę na beaglach- poprośzę Krysię by zaliczyła nam je na Żanetę:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]45zł (od Ania Norka- wpłacone ok 26 lutego)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]40zł (Belka Andrzej Wwa) wpłacone ok 27go lutego[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]40zł (od Kozaczka)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Czyli plus:[B] 125zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]MARZEC 2007[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]135zł (z AFN)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]100zł (od JumaGalicyjska Sfora)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]61zł (od Tomo2- za aukcję wisiorka)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]31zł (od BoMar-Marek z Wwy 1%-chyba nie dopsał ,,dla Żanety"?)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]50zł (od Tomo2)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]50zł (od Sandronii-Basi)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]40zł ok (1% rodzice Hani)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Razem:[B] 450 zł (+17zł)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[COLOR=blue][FONT=Arial][SIZE=3]To na teraz-bo idą jeszcze dla Żanety wpłaty z 1% (zdeklarowane ) ale nie mam jeszcze kwot tych deklaracji (Puz: będą one na kwiecień-pilnuj tego błagam)[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Uzupełniam-rozliczam (by była całość):[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]LISTOPAD 2006[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]450zł- u Krysi się zgadza o ile wiem[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]GRUDZIEŃ 2006[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]360zł poszło z AFN ok. 29 listopada (ale na opłatę za grudzień)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]90zł wpłaciłam ja 29 listopada do Emir ( z dopiskiem- Żaneta za grudzień)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]czyli: [B]450zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]STYCZEŃ 2007[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]204zł poszło z AFN po 27 grudnia (ale jako opłata za styczeń)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]100zł od Sabina1 (wpłacone w grudniu jeszcze)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]147zł (lub 150 raczej) od Imanca z Wwy (moja i jej aukcja na allegro)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]czyli (+- 4) [B]450zł[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]Tak wygląda nasze rozliczenie- nic nie jestesmy nikomu dłużni-mamy jeszcze nadpłatę 125 zł (dzięki Tomo2 i jego niespodziewanej aukcji za kubki:loveu: )-ale to na pieski węgrowskie (tak czy tak).[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#0000ff]BRAWO OGAROMANIACY z gr VI (i przyjaciele)!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Wiecie co? Dopisuję bo nie wytrzymam- jesteście(śmy) naprawdę bardzo dzielni- to wielkie obciążenie, ale jakoś od 5 miesięcy nam się udaje i za to chciałam bardzo Wszystkim podziękować-naprawdę jesteście (śmy;) ) niezłe ZUCHY !!![/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Znowu udało się zapłacić za marzec, bardzo mnie to cieszy.[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Na kwiecień mamy 17zł :p [/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Puz: odezwij się, jak idzie 1%?[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Wybieram się w sobotę do Blue City na wystawę świnek rasowych (rasowych kotów i rasowych myszy- to nie żart :evil_lol: ), otwarcie godz 10 (wystawa do 18tej i w niedzielę też). Hania będzie wystawiała swoich 2 gryzaczków-idę robić klakę;) . Ktoś się wybiera?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja na pewno będę, bo muszę koniecznie zobaczyć, jak sie te świnki wystawia. W tej chwili moje sa za młode. Poza tym, nie widziałam jeszcze "na żywo" ani Farta, ani Diablo. Muszę też poogladać koty,także bardzo czekam na sobote. Ale na pewno nie dotrę przed dwunastą, bo przecież rano psy muszą być wyspacerowane,świnki opatrzone, kocie kuwety sprzatnięte, no i mam daleko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...