Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Yuki_']Hej, postaramy się częściej wpadać. ;)[/QUOTE]

witam :)

[quote name='majoka']Będę trzymać, tylko potem daj znać jak poszło ...[/QUOTE]

Oki , jak dotrę do domu .
Poślij mi na PW nr fona .Jak zmieniałam telefon zgubiłam twój nr .

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

nie nie zabiłam :)

Pan dr był bardzo miły i bardzo starszy ...tak pod 80tkę . Pooglądał to co miałam ze sobą , czyli : wydruk z prywatnej wizyty u ortopedy ( bo z państwowej nie dostałam papierów ) , skierowania do szpitala , wypis po operacji styczniowej , ksero z kartoteki lekarza 1szego kontaktu . Zobaczył też zdjęcie RTG stare , nowego nie mam , stópki widział i powiedział, ze mam się leczyć i że wszystko jest oki , czyli musi będzie nie zakwestionował mojego L4 i chorowania . Siedziałam 2 godziny w ZUSie , bo byłam troszkę wcześniej a otem okazało się, ze na 12 były 4 osoby zapisane :) .
Potem wróciłam do domu i zadzwonił mój endokrynolog , ze musi mi przełożyc wizytę z jutra na czwartek za tydzień , no i czekam jeszcze na SMSa od ortopedy , bo ma mi ustalić nowy termin operacji , mają mi jakieś cóś do stopy sprowadzic i wszczepiać .
Tak , ze dzionek pełen wrażeń.
Dzieki za kciukasy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']łatwiej z górki dogonić niż wbiegać pod górkę:eviltong:[/QUOTE]

[quote name='majoka']:cool2::cool2::cool2::thumbs::thumbs:Teraz musi być
tylko lepiej!!!![/QUOTE]

nooo pod górkę to ja dziennie wchodze ;) na 4 piętro ....a za niedługo o kulach się będę wdrapywać
Termin operacji przesunięty mam z 30 lipca na 16 lipca ...czyli juz tuż tuż

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Trzymam kciuki za jak najlepszy przebieg zabiegu i rehabilitacji. Będzie super![/QUOTE]

:)

[quote name='majoka']Kurczę będę nad morzem. Alu wyślij mi też sówj nr telefonu, przedzwonię 17-go. W dniu operacji nie będę Cię niepokoiła. To w sumie dobra wiadomość, że operacja wcześniej.[/QUOTE]

wyślę Ci SMSka z nr ; ja zabieg mam 17 a przyjęcie do szpitala 16 , cały dzień zmarnowany , bo muszą badania porobić , a rano zaraz następnego dnia kroplówki i zabieg , mam nadzieję , ze znów pójdę szybciorkiem do domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']ja także Aluś trzymam kciuki :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
atakże żeby się skończyły te wszystkie operacje pozytywnie;)[/QUOTE]

[quote name='Tengusia']umowa stoi :D[/QUOTE]

:cool2:

Kurde i pojechałam se nad morze w tym roku ....grrrrrrr....
mogłabym we wrześniu , ale jak jechac na L4 :( żeby mnie potem ZUS nie ścigał ...wprawdzie Gioco , wskazówek udzieliła , ale mój TZ w delegacje nie jeździ ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agutka']a co ma ZUS do twoich wyjazdów???
masz jakieś kontrole?[/QUOTE]

no już byłam na kontroli L4 ostatnio w ZUSie

no i właśnie godzinę temu dowiedziałam sie , ze chyba jednak znów inna data zabiegu :lol: tym razem koniec sierpnia lub początek września , bo nie dostarczą mojej części zamiennej do 16 lipca no i fachman jeden na urlopie i mus czekać aż obydwaj będą w szpitalu ... jutro muszę znów lecieć do lekarza 1szego kontaktu umówić sie na dalsze L4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...