Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='maciaszek']Baw się dobrze :). A potem pochwal jak było ;).[/QUOTE]

[FONT=arial][B]było SUPEROWO !!!!!!! bo jak mogło być inaczej jak był JELONEK:ylsuper: , COMA:ylsuper:[/B][/FONT], zanim zaczął grać Kukiz pojechaliśmy do domu bo to dość kawałek od nas a mieliśmy jeszcze znajomków syna do odtransportowania z MR a poza tym deszcz był niemiły dla nas :mad:. Ogólnie ludzi MULTUM , impreza bardzo fajnie zorganizowana . Synuś jeździ od kilku lat , ja wyciągnęłam TZta 1szy raz właśnie ze względu na te moje 2 typy ;). Wcześniej były inne zespoły , bo cała impreza rozpoczyna się o 15 , ale niestety obowiązki, praca ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Fajnie, że koncert się udał :)[/QUOTE]

[FONT=arial][B]nie było innej opcji branej pod uwagę :) wybierając tych wykonawców [/B][/FONT]

[quote name='maciaszek']No to super! Tylko deszcz mógł Wam nie bruździć :mad:.[/QUOTE]

[FONT=arial][B]mieliśmy parasol:lol:[/B][/FONT]

[quote name='unikatowydiament']a to super że dobrze się wybawiliście:)[/QUOTE]

[FONT=arial][B]oj naprawdę się wyszaleliśmy ;)[/B][/FONT]

[quote name='FredziaFredzia']Fajnie czasem pojechać na taki koncert, cieszę się że się wybawiliście! :)[/QUOTE]

[B][FONT=arial]my nadal bardzo lubimy w taki sposób spędzać czas ;)[/FONT][/B]

[quote name='zuzolandia']Jakby to powiedziec ...kolejny piatek zaliczony do udanych;-)

Buziam deszczowo i tak jakos jesiennie sie zrobilo bleee[/QUOTE]

[FONT=arial][B]piątek był udany za to sobota ...nie ....drukowałam dokumenty i padł mi tusz w drukarce :diabloti: .... w poniedziałek musze jechać do sklepu ...


a tu namiastka ...Jelonek z tego koncertu ;)[/B][/FONT]
[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=P6XYQmqu1A8[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Oj bidaku, musisz pracować, żeby mógł się wczasować ktoś:lol:;-)
Fajnie, że koncert się udał, tylko szkoda, że padał deszcz:razz:

A co tam u Ozzulka słychować?:hmmmm:[/QUOTE]
[FONT=arial][B]
no mus jeszcze co najmniej z 6 lat pracować o ile nasz rząd debili znów czegoś nie zmieni :diabloti:

co do koncertu , My z takich ludzi co deszcz im nie wadzi :) poza tym naprawde ludziska bawili sie przednio:cool2:

U Ozzulka ...nuda .... spacery ...spanie ....jedzenie .....[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ooooooo, czyli szafa gra i tańczy:lol:[/QUOTE]

:cool2:

[quote name='anetta']Takie zaległości, urodziny były... Ja Ozzulcowi życzę oczywiście wszystkiego naj naj naj!!

Swietny koncert![/QUOTE]
[FONT=arial][B]
dzięki:calus:

Jelonek był u was na ursynaliach , ale podobno nasz koncert lepszy pomimo deszczu , bo efekty nocą mają większy urok [/B][/FONT]

[quote name='unikatowydiament']witamy się i buziaczki dla Ozziego:loveu:[/QUOTE]

:hand:

[quote name='ania90']Pozdrawiamy znad morza ;)[/QUOTE]

[FONT=arial][B]:hand: pozdróweczka , ale Wam zazdroszczę ....rob dużo foteczek ;)[/B][/FONT]

Ja jestem zagoniona , zapracowana i jak odpalam kompa i nie pisze nic do pracy to siedze i czytam co piszecie , oglądam foty ...po prostu brak mi siły i ochoty na odpisywanie , bo i tak nic błyskotliwego nie wymyślę . Początek roku , więc z czasem wszystko się unormuje . Dziecka się przyzwyczają , ze u pani nie ma rozpierduchy i cza się słuchać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Alu nie daj się dzieckom:roflt: W mordki, w dyby i do lochu:roflt::mad:

Pozdrawiam, również z nad morza:lol:[/QUOTE]

zazdraszam morza ....

[quote name='agaciaaa']Chciałam spytać jak tam powrót do pracy, ale widzę, że już pisałaś ;) To życzę szybkiego ogarnięcia dzieciaków ;)[/QUOTE]

co do dzieciaków , da się ich ogarnąć pomimo tego , że od lutego miały totalny luz-pas ...damy radę , ale wychodzę co dzień po ok pół godziny później niż kończę , a do tego w domu leżą papiery które trzeba ogarnąć , przy dzieciach możliwe jest tylko sprawdzenie obecności ...i uwierzcie , nauczyciel w przedszkolu( nie mogę pisać o szkolnym bo nie znam realiów ich pracy , bo pracowałam tylko miesiąc w czasie praktyki) pracuje dużo więcej niż owe 40 godzin tygodniowo ( owszem z dziećmi 25 ale tych 15 na ogarnięcie biurokracji jest naprawde za mało , tylko niektórym jelopom wydaje się że my nic nie robimy.

wczoraj wpadł do mnie ojciec chłopaczka z grupy w czasie zajęć , była godzina 10.15 , na moim biurku leżała kanapka śniadaniowa ( śniadanie8.30) i stała kawa którą zaparzyłam z samego ranka ... śmiał się że u niego w ośrodku ( jest oligofrenapedagogikiem i kuratorem sądowym do spraw dzieci) jest tak samo ... potem wszyscy gadają że my cały dzień pijemy kawę , tylko nikt nie wie że cały dzień tą jedną :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...