Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Vectra']zimno jest i pada deszcz :( mam 39 stopni temp i boli mnie gardło :([/QUOTE]

u nas w miarę ciepło ale niebo zachmurzone ...jakaż inna może być pogoda skoro idzie weekend:diabloti: przecież można by pojechać gdzies z psem , ale nie , bo w weekend musi żabami napierniczać ....

współczuję choróbska , mnie tylko boli głowa i gardło :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Pozdrowienia od Bulisia, Sharuni i Mańki :D Miłego weekendu i... duuużo czasu na picie kawy (co zresztą sama w tej chwili czynię) :)[/QUOTE]

witaj Heciu porannie :)

Za oknem ...mokro ..... przed kompem gorąca kawa , którą mam zamiar wypić ..na ciepło :lol:

Buziaki i głaski dla Was i zwierzyńca ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Dziękujemy :) U nas nawet ładnie, trochę chłodnawo, ale to mnie i psy nawet cieszy, bo już mamy dość upałów :D[/QUOTE]

mam nadzieję , ze i u nas się rozpogodzi , jutro chciałabym rano pojechać z Ozzym do lasu . Nam też odpowiada chłodek , tylko ta szarówka za oknem smuci póki co

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']WITAM W UPALNĄ NIEDZIELĘ ZNAD MORZA:lol:[/QUOTE]

wzięłabyś nie wkurzala człowieka zapierdzielającego w pracy:mad:, u nas też ciepełko , pogoda cudowna ...dziś mnie TZ wqrzył też , chyba się zgadaliście :diabloti:...mówię mu ze jak w przyszłym tygodniu będzie fajnie to skoczymy w góry albo do Rud do lasu ..a on na to ...po co kombinować ...to nie lepiej nad morze od razu pojechać :diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Podobno jeszcze ma cieplutkie lato wrócić... może faktycznie to morze warto rozważyć? ;-)[/QUOTE]

nie da się kochana morza rozważyć , bo dyrekcja urlopu mi nie da , wrzesień -październik to 2 miesiące na poczatku roku gdzie o wolnym to ja mogę tylko śnić ...nawet L4 niemile widziane ...zresztą jakbym miała wolne to potem bym chyba już wcale od natłoku roboty nie spała ...a ile kawy musiałabym wypić :lol:

zaraz ide do wyra ...pobudka 4.50 ..., 5.10 z Ozzym na spacer ...5.45 wymarsz do pracy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A widzisz.
Postanowiłam zmienić zawód i jestem w trakcie realizacji tego postanowienia. Mam tylko chwilowy, za to koszmarny problem z lokalem ale i to się załatwi. Zmieniam sobie źródło dochodu tak, że zarówno nad morze jak i na Mazury będę mogła skakać w celach biznesowych ;-)

My wstaliśmy o 5. Kwadrans później banda goniła koty po osiedlu. Jest to jedyna pora, kiedy mogą poszaleć bez spotkania nawiedzonych, którzy cztery małe, wesołe pieski traktują jako szarańczę i wpadają w głupią dyskusję. Dobrze jeszcze (dla nich) jak mam dobry humor i nie reaguję na komentarze typu: łupież się wysypał, etc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']A widzisz.
Postanowiłam zmienić zawód i jestem w trakcie realizacji tego postanowienia. Mam tylko chwilowy, za to koszmarny problem z lokalem ale i to się załatwi. Zmieniam sobie źródło dochodu tak, że zarówno nad morze jak i na Mazury będę mogła skakać w celach biznesowych ;-)

My wstaliśmy o 5. Kwadrans później banda goniła koty po osiedlu. Jest to jedyna pora, kiedy mogą poszaleć bez spotkania nawiedzonych, którzy cztery małe, wesołe pieski traktują jako szarańczę i wpadają w głupią dyskusję. Dobrze jeszcze (dla nich) jak mam dobry humor i nie reaguję na [B]komentarze typu: łupież się wysypał, etc.[/B][/QUOTE]

Przepraszam ,ale się popłakałem.:lol: Żeby nie było nie mam nic do Yurków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']A widzisz.
Postanowiłam zmienić zawód i jestem w trakcie realizacji tego postanowienia. Mam tylko chwilowy, za to koszmarny problem z lokalem ale i to się załatwi. Zmieniam sobie źródło dochodu tak, że zarówno nad morze jak i na Mazury będę mogła skakać w celach biznesowych ;-)

My wstaliśmy o 5. Kwadrans później banda goniła koty po osiedlu. Jest to jedyna pora, kiedy mogą poszaleć bez spotkania nawiedzonych, którzy cztery małe, wesołe pieski traktują jako szarańczę i wpadają w głupią dyskusję. Dobrze jeszcze (dla nich) jak mam dobry humor i nie reaguję na komentarze typu: łupież się wysypał, etc.[/QUOTE]

jeśli dotrwam , to przy dobrych układach za 6 lat mogę iśc na żebraczą emeryturę , oczywiście jeśli znów ktoś wstecz nie zacznie stanu rzeczy naprawiać , wtedy mogę sobie pomyślec o wakacjach (jak mnie będzie stać ) albo o jakieś pracy INNEJ niż obecna ;)

Łupież:roflt:

[quote name='Izabela124.']Witaj Alu :)
Chyba bym nie wytrzymała jako przedszkolanka, pozabijałabym te wszystkie wredne dzieci :evil_lol:[/QUOTE]

słuszna decyzja:roflt:

[quote name='unikatowydiament']doberek :) :)[/QUOTE]

:hand:

[quote name='Aleks89']Przepraszam ,ale się popłakałem.:lol: Żeby nie było nie mam nic do Yurków[/QUOTE]

podać chusteczkę :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...