Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Tak, miała czyszczone, potem podszyte takim czymś, żeby to ucho się nie złamało. Ale pod tym krew zaczęła się znowu zbierać i trzeba było znowu czyścić, a ucho i tak się złamało.[/FONT]

[/QUOTE]

[COLOR=navy][B][FONT=Arial]o rany ..... nie strasz mnie ,ze to moze wrócić:shake:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B][FONT=Arial]o rany ..... nie strasz mnie ,ze to moze wrócić:shake:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS]Tak mi się wydaje, że to była wina tego usztywniacza, to było takie plastikowe i może za mocno uciskało, czy coś. [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]U Was nie trzeba usztywniać, chyba że chcesz jednostronnie kopiowanego :diabloti:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Nic się nie martw, będzie dobrze :thumbs:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Tak mi się wydaje, że to była wina tego usztywniacza, to było takie plastikowe i może za mocno uciskało, czy coś. [/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]U Was nie trzeba usztywniać, chyba że chcesz jednostronnie kopiowanego :diabloti:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Nic się nie martw, będzie dobrze :thumbs:[/FONT][/QUOTE]

[COLOR=navy][B]:lol: kopiowane z uchem na bakier ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Ooooo jakie tu wieści...biedny Ozzulek...oby wszystko sie udałoo jak najlepiej...
Nas tez czeka niestety po powrocie z ostatniego juz wypadu wakacyjnego operasjon ...Fruzia ma guzki sutkowe które trzeba usunac łacznie ze sterylizacją a Zuzia..no cóz lepiej nie mówić ..ale jak to sobie powtarzam co nas nie zabije dobrze zrobi nam ;-)

buziammm Kochanaaaaaaaa!!!!![/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Ooooo jakie tu wieści...biedny Ozzulek...oby wszystko sie udałoo jak najlepiej...
Nas tez czeka niestety po powrocie z ostatniego juz wypadu wakacyjnego operasjon ...Fruzia ma guzki sutkowe które trzeba usunac łacznie ze sterylizacją a Zuzia..no cóz lepiej nie mówić ..ale jak to sobie powtarzam co nas nie zabije dobrze zrobi nam ;-)

buziammm Kochanaaaaaaaa!!!!![/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]będę trzymać kciukaski za Fruziołka [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='sabinka40']Aluś to jednak zabieg w piątek:roll:, trzymam juz dzisiaj kciuki za kochanego Ozzusia:loveu:. Pogoda chociaż jest juz lepsza tak jak chciałaś, będzie dobrze kochanie moje:loveu: BUUUUUziaki wielkie wysyłam tam do Was:loveu::loveu:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=navy][B]
Dam Ci znać jak go odbierzemy z gabinetu po zabiegu [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']:glaszcze:myślami będę z wami.wiem co to czekać pod gabinetem:mdleje:[/QUOTE]

:calus:

[quote name='Doginka']Przeczytałam właśnie u Vectry o zabiegu Ozzulka i w te pędy przylazłam do Was powiedzieć, ze będę kciuki trzymała:thumbs:[/QUOTE]

[quote name='Darianna']I my tyż będziemy mocno zaciskać jutro i czekać na wieści :)[/QUOTE]

[quote name='ice_t']trzymam kciuki za Ozzulca :)[/QUOTE]

[quote name='chita']najgorsze zawsze jest to przeklete czekanie...ja czekalam ponad 3tyg na wyniki histopatologii, oszalec mozna, trzymam kciuki![/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]:calus: Trzymajcie proszę ...bo lżej człekowi kiedy wie że ktoś go wspiera

Mamy oddać Ozzulka 17.40 a odebrać o 19 stojącego już na nóżkach . Nie dogadałam z wetem o narkozie ale ma mieć inną aniżeli przy kastracji miał ...z tym że ja tym razem nie chcę już być przy podawaniu narkozy :shake:, strasznie to przeżyłam przy kastracji , bo w Klinice oddawałam Ozzy'ego i nie wiedziałam co z nim robią i było mi łatwiej

Chita , współczuję czekania na wynik ...akurat to dodatkowy stres w pakiecie [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Ja też mocno zacisnę kciuki :kciuki:.

Moja kota Ryszard (już za TM) sam sobie takiego krwiaka zrobił i nikt nie wie jak i kiedy. Zabieg zniósł doskonale a i wynik był negatywny.

Niech tak samo będzie z Ozzym :loveu:.[/QUOTE]

[quote name='drzalka']Teraz dopiero wszystko przeczytałam.
Będziemy trzymać kciuki !!!![/QUOTE]

[quote name='Vectra']też trzymam kciuki , żeby nie było :kciuki:
będzie dobrze !!![/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=navy][B]trzymajta kochane Cioteczki , bo ja już dziś z nerwów rozstroju żoładka dostałam:oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Alu wybacz, że tak bez pytania ale to bardzo ważne ! ZAGINĘŁA kochana Tigra :placz:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214224-WODZIS%C5%81AW-%C5%9AL%C4%84SKI-zagine%C5%82a-du%C5%BCa-9-letna-sunia-bez-ogona-07-09-2011"]http://www.dogomania.pl/threads/214224-WODZISŁAW-ŚLĄSKI-zagineła-duża-9-letna-sunia-bez-ogona-07-09-2011[/URL][/QUOTE]

widziałam :( już dałam na NK , jeśli potrafisz wrzuć na facebooka , bo ja niekumata tam jestem:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...