Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Vectra']dzień dobry przyszłam powiedzieć :loveu:[/quote]:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]moja koffana córeńka ...a mamcia teraz pędzi do pracy:diabloti:na narade:angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]moja koffana córeńka ...a mamcia teraz pędzi do pracy:diabloti:na narade:angryy:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

o jak KKKurde uroczo :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:no przeca słownik dostałaś w prezencie:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:multi::multi::multi:kochana mam L4[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]


[B]a to znaczy sie dogorywasz w domu....[/B]
[B]no to zdrowekna Tobie zycze....duzo...całe mnostwo....:loveu: :loveu: .[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Aluuuu nadrabiając nie natrafiłam na żadną - słownie Ż A D N Ą fotkę Ozzulca mordulca :shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te.. jak chcesz se poogladać Ozzulca wpadaj do NAS- tu nie czas ani miejsce na jakieś tam fotki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a to znaczy sie dogorywasz w domu....[/B]
[B]no to zdrowekna Tobie zycze....duzo...całe mnostwo....:loveu: :loveu: .[/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]chyba wypada mnie z tego miejsca podziekować;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='madzia i medor']:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
Przyszłam sem potańcować:diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a jaki powód tej radości:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='malawaszka']Aluuuu nadrabiając nie natrafiłam na żadną - słownie Ż A D N Ą fotkę Ozzulca mordulca :shake:[/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]te.. jak chcesz se poogladać Ozzulca wpadaj do NAS- tu nie czas ani miejsce na jakieś tam fotki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oooo no własnie ....fotki będa ......no będą:p[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no przeca byłam u Was, ale tam tylko Klocek :shake:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale do NAS to znaczy na ŚLĄSK ... qrde.. ta młodzież :shake: :shake: cyberpokolenie pieruńskie... nawet nie wie że zapraszam do nas to nie znaczy... wejdź na blożka :shake::shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale do NAS to znaczy na ŚLĄSK ... qrde.. ta młodzież :shake: :shake: cyberpokolenie pieruńskie... nawet nie wie że zapraszam do nas to nie znaczy... wejdź na blożka :shake::shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:otóż to :evil_lol:...macie rację dobra kobieto:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ino powiedzcie kiedy i gdzie będzie jakaś fajna impresska to zadzieram kiece i lece :razz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro Rybnik, pojutrze Jastrzębie... z dziołchami ze stolycy :cool3::cool3: miejsca leżące już zarezerwowane :eviltong::eviltong:
o qrna... to już jutro :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro Rybnik, pojutrze Jastrzębie... z dziołchami ze stolycy :cool3::cool3: miejsca leżące już zarezerwowane :eviltong::eviltong:
o qrna... to już jutro :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:jutro jutro .......za tydzień to już spakowana na plecaku siedzieć będziesz;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:eviltong:jutro jutro .......za tydzień to już spakowana na plecaku siedzieć będziesz;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tja!!! :multi::multi::multi::multi: aż se zaśpiewam "England belongs to me" :bigcool::bigcool::bigcool:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tja!!! :multi::multi::multi::multi: aż se zaśpiewam "England belongs to me" :bigcool::bigcool::bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:poczekaj ...podłacze Skypka:eviltong:tez chce posłuchać
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']
[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a jaki powód tej radości:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]
Goopiemu dużo do szczęścia nie trzeba;)
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE!!! z pijanymi nie hulom :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
:shake: :shake: Dyskryminacja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Goopiemu dużo do szczęścia nie trzeba;)

:shake: :shake: Dyskryminacja:diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:nie smutkój...ja cie przygarnę...choć jeszem nie z TYCH;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:cool1:nie smutkój...ja cie przygarnę...choć[/B] [B][SIZE=4][COLOR=seagreen]jeszem nie z TYCH[/COLOR][/SIZE];)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
Witaj Alu z Tam[COLOR=red][B]Tych[/B][/COLOR]!
Kiedy sie przeprowadzasz?.... do Tych ;) :evil_lol:
[SIZE=1][COLOR=pink]Jak papierki?[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Też wnoszę onowe zdjęcia Oziego:loveu: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']i dobrze ci się zaczęło zapisywać :razz: bo będziesz miała katalog z tymi właśnie fotkami , avatkami , ikonkami i będziesz miała plik z rozszerzeniem .html i to będzie powiedzmy "zrzut" galerii :p
tylko aby dobrze i czytelnie było , każdą stronkę zapisuj z kolejną cyferką np.
galeria_1 , galeria_2 i będziesz miała katalog o nazwie galeria_1 i plik galeria_1.html[/quote]


[COLOR=DarkGreen][B]Kurcze no głupia nie jestem ale jeśli mam 39 stron galerii Sary to zakładam główny folder np. galeria_Sary a w nim kolejno 39 foldrerów i zapisuje w nich strony. Tylko Jak mi się zapisuje każda strona to jest istny śmietnik tylko zdjęcia, wasze awtarki, ikonki...To o to chodziło? Bo ja myślałam, że ogólnie wszystko ładnie się zapisze tak jak tu w galerii:niewiem::comp26:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...