Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='groszek83']Dziękuję nie trzeba:loveu:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu:co za zeozumienie bije z twej wypowiedzi:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='dealer']jestem.........przybylam.........[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:oj przzyczłapałś siem tu na Ozzulkowego blogasa:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:jak nie wiesz ...przeca już wiesz ...a w sierpniu to podobno ....jakiś tyski chrzest czy cóś odprawiasz:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
O widzisz, lepiej wiesz ode mnie:evil_lol: :evil_lol: Nie chrzest, a czarną mszę:cool1: Będę skaładać z takiej jedenej, z Rybnika, ofiarę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']O widzisz, lepiej wiesz ode mnie:evil_lol: :evil_lol: Nie chrzest, a czarną mszę:cool1: Będę skaładać z takiej jedenej, z Rybnika, ofiarę:diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:o masz a gdzie ty to nieboże:angryy: znajdziesz we w tym Rybniku :diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Robi się Alu ładna pogoda :multi:
Uciekam bo se nabrechtałam u dealerki - choć ta jeszcze nie skumała :evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:u mnie jeszcze nie jest ładna .....

haha uciokaj .....zara tu moja 1/3 wróci:eviltong:
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:o masz a gdzie ty to nieboże:angryy: znajdziesz we w tym Rybniku :diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
A znajdzie się, nie obawiaj się, sama przylezie:diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']ja wiem co robie w 2 połowie sierpnia :evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
co Ty robisz to i ja wiem, ale co ja bede robić?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:mad:tera na nasze ubytki zwala ...a trza było mózga na 3 podzielać:diabloti:

hmmm Ty teaz jedziesz do Anglii a JA w październiku mam zamiar spotkać się z Agą ;)w Krościenku:evil_lol:
[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o widzisz... już wiem... jade do Krościenka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='madzia i medor']O widzisz, lepiej wiesz ode mnie:evil_lol: :evil_lol: Nie chrzest, a czarną mszę:cool1: Będę skaładać z takiej jedenej, z Rybnika, ofiarę:diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tyszanka... od razu widać :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']A znajdzie się, nie obawiaj się, sama przylezie:diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:crazyeye:myślisz .....kurde skąd ty ją tak dobrze znasz:diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='aga1215']Witaj Aluś!Skończyłam główną walizę (NIE MOŻNA DAWAĆ EMOTEK???!!! pogrubiać ttsz sie nie da........) jeszcze tylko część kuchenna........[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz ....a ja siedze nad dziennikiem i podkreślam na kolorowo:diabloti::diabloti::diabloti:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
co Ty robisz to i ja wiem, ale co ja bede robić?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o widzisz... już wiem... jade do Krościenka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tyszanka... od razu widać :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:o widzisz jedno wejście na dogo i już wiesz co bedziesz robić za kilka miesięcy:eviltong:[/I][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Robi się Alu ładna pogoda :multi:
Uciekam bo se nabrechtałam u dealerki - choć ta jeszcze nie skumała :evil_lol:[/quote]

kkkurde.......tablety mnie zamulily..ale jak mnie odmuli to ja cie znajde.....wiem gdzie ten Sarnow:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']kkkurde.......tablety mnie zamulily..ale jak mnie odmuli to ja cie znajde.....wiem gdzie ten Sarnow:diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:podjade popatrzeć .......[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Alu do Cie też przypełzłam.....................witaj i żegnaj
mła:-([/B][/COLOR][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:witam Bea ...popełzaj pomaluśku ...kończ te robote i wracaj do ludzi;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']kkkurde.......tablety mnie zamulily..ale jak mnie odmuli to ja cie znajde.....wiem gdzie ten Sarnow:diabloti:[/quote]
Powiedz tylko kiedy :diabloti:
A wiesz że ja wyjeżdżam do Afryki? No wiesz? Na baaaaaaardzo długo :crazyeye:





:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Powiedz tylko kiedy :diabloti:
A wiesz że ja wyjeżdżam do Afryki? No wiesz? Na baaaaaaardzo długo :crazyeye:





:evil_lol:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:no tak ...akurat rozpoczął się sezon na .....PYSIE:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...